Şimdi Ara

İLK 4000 KİŞİ SARI KUTU TURKCELL (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.359
Cevap
26
Favori
57.809
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben de kaç gündür bekliyordum, artık umudumu yitirmiştim ki 2 gün önce Philips mikrofonlu kulak içi kulaklık geldiğini gördüm ve hemen aldım. 32 GB lik toshiba kart ta iyi olurmuş ama, Class4 bir kart için çeki kullanıp üstüne bir de 30 TL vermek pek mantıklı gelmedi bana. Kart ihtiyacınız varsa ve 30 TL vermeye razı iseniz Hızlıal'da Toshiba Exceria TypeHD 16gb lık micro sdhc 35 TL (kargo ile birlikte), onu almanızı tasvsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 26 Aralık 2013; 0:09:06 >
  • Puanlar yılsonu sıfırlanacak deniyordu dpğru mu arkadaşlar?
  • huawei tablet tekrar stokta..
  • arkadaşlar ödeme bilgileri ekranına girdiğimde kodu girebileceğim bir yer bulamıyorum biri yardımcı olabilir mi?
  • Bazı ürünler mağazada yok ama yeni sitede var, bunları ne yapacağız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Bazı ürünler mağazada yok ama yeni sitede var, bunları ne yapacağız?

Nasıl yani site ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: netten

quote:

Nasıl yani site ?

'yeni site' yani Turkcell'in yeni sitesinde. Hani şu kod girişi olmayan sitede olan ürünler magaza.turkcell.com.tr'de yok.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: netten

quote:

Nasıl yani site ?

'yeni site' yani Turkcell'in yeni sitesinde. Hani şu kod girişi olmayan sitede olan ürünler magaza.turkcell.com.tr'de yok.

bu cidden saçmalık bune bööyle dalga geçer gibi mailde attım aradımda niye verdiniz o zaman bu puanları diye bakalım dönecekler bana geri
  • Cidden saçmalık. Turkcelle güvendik ne yapcaz şimdi. BU nasıl iş yaaa
  • İnatla bekliyorum, stok gelecek.
  • Bekledik bekledik elimizde patladı kodlar. Sırf turkcelle kargo parası ödettirmek için bile sipariş vericem şimdi. Alınabilecek en mantıklı ürünler hangisi sizce arkadaşlar?
  • Abi kod giriş ekranını gören var mı? Ben kodları giremiyorum. Turkcell kredi kartınla al diyor sağolsun. Şikayetvara ve Turkcelle yazım ama cevap yok. Büyük ihtimal canım çekler patladı. Ama bende Turkcelli Perşembe veya Cuma bırakırım. Kod ekranını göre varsa lütfen yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcmeydan

Abi kod giriş ekranını gören var mı? Ben kodları giremiyorum. Turkcell kredi kartınla al diyor sağolsun. Şikayetvara ve Turkcelle yazım ama cevap yok. Büyük ihtimal canım çekler patladı. Ama bende Turkcelli Perşembe veya Cuma bırakırım. Kod ekranını göre varsa lütfen yardım

Herhangi bir sorun gözükmüyor hocam bende.

• bana hangi aşamada kodları kullanacağım tuşu söyleyebilir misiniz? Birde Nerede olduğunu.Teşekkürler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clive

Puanlar yılsonu sıfırlanacak deniyordu dpğru mu arkadaşlar?

Bugün son gün mü arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet hocam malesef
  • Malesef kod elimde patladı. turkcell.com.tr üzerinden satış yapıp mağazadan satış yapmamasına akıl erdiremedim.
  • Eski siteden alabilirdiniz.
  • beyler bu turkcell mağazadan aldim daha önce ben global kargo getirmişti arkdaşada aldık bişeler ama ortada kargo yok hangi şirketle gönderiyolar baska global hariç 2 hafta oldu
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.