Şimdi Ara

İLK 4000 KİŞİ SARI KUTU TURKCELL (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.359
Cevap
26
Favori
57.809
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2037 puan var alabiliyor muyum birşey anlayamadım :D
  • beyler "Ttec Universal Deri Cüzdan Kılıf" adlı ürünü alan veya deneyen var mı? 60tl şuan
  • Konu çok gerilerde kalmış, herkes alacağını aldı çekildi bi kenara heralde Bir bilgilendirme ile konuyu yukarı çekeyim;

Turkcell'in sitesi yenilenmiş. Şuanda Turkcell mağazada sarı kutudan aldığımız kodları ekleyecek yer çıkmıyor. (Turkcell mağaza berbat olmuş ayrıca)
    Müşteri hizmetlerine bildirdim, "site yenilendiği için aksaklık var, en kısa zamanda düzeltilecek" dediler.
    Düzeltsinler de son alışverişlerimizi yapalım. Gerçi şu an alınacak pek bir şey yok ama arada ürünler gelip gidiyor takip etmek lazım.
  • benim 1017 sarı puanım varmış . Ne yapabilirim şimdi bu puanlarla :)
  • arkadaşlar bende üye oldum bir şey sormak istiyorum herhangi bir ücret fln yok dimi bizden alınan üye olmanın dışında birde adam akıllı hediye var mı bilgilendirirseniz sevinirim
  • Bir de şu ürünleri güncelleseler, elle tutulur bir ürün yok üstüne stokları bitik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .kontrast -- 10 Aralık 2013; 0:35:24 >
  • Majorümsü Minör kullanıcısına yanıt
    Tamamda bu ay sonunda kupon kullanımı bitiyor Kuponu giriş yapamadıktan sonra ne anladım ben o işten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Tamamda bu ay sonunda kupon kullanımı bitiyor Kuponu giriş yapamadıktan sonra ne anladım ben o işten.

hocam eski siteden de girilebiliyormuş şuan

http://magaza.turkcell.com.tr/ linkinden girerseniz alabiliyorsunuz

• Majorümsü Minör kullanıcısına yanıt
    Sağol kardeş. Ama alacak birşeyde kalmamş işin kötüsü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Sağol kardeş. Ama alacak birşeyde kalmamş işin kötüsü

Malesef bi kaç ürüne bakıyordum en kötü ihtimal onları alırım diyordum onlar da tükenmiş.
  • Kaç aydır ne yeni ürün var nede stok
  • Philips iki tane kulaklık stoklara girmiş, öyle çok kaliteli değiller ama malum 3 hafta kaldı bitmesine.

https://magaza.turkcell.com.tr/aksesuar/Phillips-Philips-SHE3595-Mikrofonlu-Kulakici-KulaklIk/1008148/.html

https://magaza.turkcell.com.tr/aksesuar/Phillips-Philips-SHE2115-Mikrofonlu-Kulakici-KulaklIk/1008146/.html#!prettyPhoto

İlk kulaklığın yani 45 liralık olanının she3590 olanını kullanmaktayım, çok aktif kullanmama rağmen 4-5 aydır bir şey olmadı
    herhalde en uzun kullandığın kulaklıklardan biri, satıştaki kulaklığın mikrofonu olmayanı olmalı.Tavsiye edebilirim ama
    45 lira biraz fazla yine de son 3 haftada bir şey çıkmaz ise almaya değer.

Ek olarak yukarıda arkadaşın sormuş olduğu ''Ttec Universal Deri Cüzdan Kılıf'' var elimde, galiba turcell mağazada bitmiş ürünü kaldırmışlar.
    Ürün budur;http://www.n11.com/ttec-cuzdan-kilif-universal-iphone-4-vb-roleks-siyah-2klc0112-P14879917
    Ürüne ek olarak 10 lira daha verdim isteyene kolaylık sağlarım(verdiğim turkcell mağaza kodu + 10 tl veya mağaza kodunun gideri ne kadarsa + verdiğim
    10 tl gibi... karsız olarak) General mobil aldığım için kılıf büyük gelmiştir, kılıftan sonra telefonu alınca böyle oldu.

• Sağol 45 ilk kulakliktan aldim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun hocam, 45 lik bitmiş 35 lik yanında 15 lik bir şey alacaklara güncel.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mose için haftalar önce stoklara gelir mi diye sordum.ses çıkmayın 3 belkin laptop soğutucu aldım laf olsun diye. dün aradılar kesin günü bilmiyormuş ama önümüzdeki günlerde stoklara girecek dedi bağyan. yalan söylemedilerse bana yar olmadı ihtiyacı olan varsa beklesin.mavi çizgiliyi alın satışı kolay oluyor
  • vay anam 1500 puana aldığım internet 4500 puan olmuş ohaaa ki ne oha

Bu 25 tl lik kuponlardan 2100 panlık alsam hepsini kullana biliyormuyum tek üründe
    aptalca bir soru ama baktım bu konuda bi açıklama yok 75 TL kadar alabiliyorum zaten.
    Ay sonuna kadar bekliyecem bir sondakka kıyağı gelirmi MP bileti falan verirmi
  • beyler kupon kodunu yazdım indirim başarılı dedi ama hala kredi kartı numarası istiyor sizde de durum aynı mı? Aldığım ürünler 44 TL tutuyor
  • Bu dokunmatik eldiven dün stoklarda var mıydı? Dün bakamadım, birkaç yeni ürün gelmiş galiba?
  • Arkadaşlar bu turkcellin sitesinden kampanya kodunu nasıl giriyorsunuz?
  • Mouse stoklarda
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.