Şimdi Ara

İlk oyununuzda yaptığınız build (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: C10 Meteos

quote:

Orijinalden alıntı: GATS qq

Wriggle feneri ile top lane Xin

Eskiden armor-lifesteal veriyordu baya iyi bir seçim

Arkadaşlar efsane dalga geçmişti ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk oyun değil de Xin Zhao'ya Haunting Guise aldığım oyunun SS'i vardı flash bellekte. Hemde baya kill topladığım bir oyunmuş, ağladım.
  • İlk oynadığım karakter Ashe'ti. Arkadaşlar başlatmıştı cafeye 8 kişi gidip 4 vs 4 atıyoduk onların söylediği eşyaları çıkıyodum hep. İe, ayaklabı, shiv, lw ve oyun bitti lose almıştık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fasmodey

İlk oyun değil de Xin Zhao'ya Haunting Guise aldığım oyunun SS'i vardı flash bellekte. Hemde baya kill topladığım bir oyunmuş, ağladım.

Çok özlüyorum o zamanları

• Oyun bitene kadar HoG alıyordum. Sonra baktım para baya artıyor sırayla satıp saldırı hızı itemları alıyordum.

• ashe oynuyodum.Daha once hic moba oynamamistim.item filan alacagimizi bilmiyordum.Takimimizdaki master yi kanasusamis al dedi.Nasil alicam dedim markete yaz cikar dedi.Cikmiyo dedim,yaz cikar dedi.All chatten kanasusamis yazdim.O an takimdaki herkes gulmeye basladi oyunu o macla biraktim oylesine giriyim falan yaparken alistim.

Ve ayrica o maçta minyonları adam saniyordum her minyon aldigimda seviniyordum.Sampiyonlari gorunce canavar vs zannedip kaciyordum :/

• Annie oynuyodum, hızlı koşarım yakalayamazlar vurur kaçarım diye 3 tane bot almıştım :/
  • 2 bot alan sadecce benim galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: AnqelTR

ashe oynuyodum.Daha once hic moba oynamamistim.item filan alacagimizi bilmiyordum.Takimimizdaki master yi kanasusamis al dedi.Nasil alicam dedim markete yaz cikar dedi.Cikmiyo dedim,yaz cikar dedi.All chatten kanasusamis yazdim.O an takimdaki herkes gulmeye basladi oyunu o macla biraktim oylesine giriyim falan yaparken alistim.

Ve ayrica o maçta minyonları adam saniyordum her minyon aldigimda seviniyordum.Sampiyonlari gorunce canavar vs zannedip kaciyordum :/

En güzeli seninkiymis

• Katarina ebedi statik kanasusamis çıkmıştım. Arkadaş kata al çok iyi demişti. Tek yiyordum oyun sonu arkadaşıma sövdüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ezreal oynardim 2 tane son fisilti 2 tane cizme 2 tane de koruyucu melek alirdim dogurmasi cok hosuma giderdi
    Edit:Bi de Soraka oynardim ilk levelde q acardim baska yetenek acilabildigini bilmezdim q atar dururdum w e r basardim bu yetenegi henuz ogrenmedin yazardi ogrenmek icin egitime girerdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dinoco mavisi -- 19 Kasım 2015; 7:47:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senatorts

2 bot alan sadecce benim galiba

Yalnız değilsin

• Master Yi oynuyordum sonra Ashe mid yapmıştım item ne alıyordum hatırlamıyorum 4 yıl oldu
  • Arkadaşlarım zaten oynuyordu sezon 1 de ben de başlayınca bana sürekli adc oynadığım için item sıralaması vermişti şaşmadan onu alıyordum sonra sonra çözdük.
  • İlk oynadığım şampiyon Jax'tı. Bayağı uzun zaman oldu, tam hatırlamıyorum ama ilk çıktığım eşya da Guinsoo's Rageblade olması lazım. Sonradan bildiğimden değil de daha pahalı diye ilk eşya olarak Trinity Force almaya başlamıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadouspan -- 19 Kasım 2015; 12:31:59 >
  • Ben onerilenleri aliyodum mesela edebi kilic icin 3800 biriktirip ole base atiodum pot almazdim bosa para harcamamak icin

• İlk oynadığım şampiyon Xin'di. Top Lane'de botlara karşı oynuyordum. S3'tü.

Ne çıktığımı hatırlamıyorum ama can potu almazdım 35 altın çok fazla bununla item çıkarım be diye

Bide ulti geldikçe minyonlara atıyordum
  • 4 tane doran kılıcı 9 can potu 9 mana potu alırdım
  • Sadece ilk 2 3 oyunumda saçma buildler yapmıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: Too Greedy

Sadece ilk 2 3 oyunumda saçma buildler yapmıştım

Mesela ? Ne yapmıştın ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.