Şimdi Ara

İlk Sahibi olduğum arabamın Km'sinin oynandığını öğrenmek.! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Peki benim bir sorum var, diyelim ki 30 bindeki araç tuvturkde 90 bin işlenmiş. Sonraki muayeneye gidişinde de 40 binde. O zaman ne yazacaklar km sine?
  • 2 ay once zaten gittim muayeneye. 31400 kusur km yazmislar. Tramer'den sorguladigimda da ayni sekilde gozukuyor. Bakalim artik surec ne gostericek. Ilerleyen zamanlarda durumlari burdan yazarim yine. Benimle ayni duruma dusenler olursa faydalansin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpine.

Bilgisiz, sorumsuz bir kişi yüzünden düştüğünüz hale bakın. Sinirlenmemek elde değil. Çok geçmiş olsun.

Cok tesekkurler hocam iyi dilekleriniz icin. Arabadan da sogudum hic binesim gelmiyor artik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SinanATASOY

Peki benim bir sorum var, diyelim ki 30 bindeki araç tuvturkde 90 bin işlenmiş. Sonraki muayeneye gidişinde de 40 binde. O zaman ne yazacaklar km sine?

Önemli değil. Ne görürlerse onu yazıyorlar. 140.000 de muayeneye giren arabayı 2 sene sonra 120.000 de muayeneye soktum. Bu daha önce 140.000'miş demediler. Km'nin geri veya ileri alınması onları ilgilendiren bir şey değil.

Bahsettiğim araba imzamdaki araba. Aldıktan sonra km'sini öğrendim. Satan kişiye hakkımı haram ettim. Yalnız, arabadan performansından ziyadesizle memnunum. Onu da söyleyeyim.
  • Plakanı sms ile sorgulattığında ne çıkıyor km?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.