Şimdi Ara

İncanın Akıllı Kart Yuvalı Modeli İle Şifre Çözme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İncanın smartcard takılan modelini aldım yazılım olarak naıl çözerim şifreli kanalları kart fiyatları şu an çok pahalı sordum 100 milyon istiyorlar bütün kanalları çözen kart için

• dostum sen bunu bir de buraya yazhttp://www.turkeyforum.com/satforum/forumdisplay.php?f=61 zor bir soru çünkü
  • inca dvb-s kartı veya herhangi bir dvb-s kartıyla şifreli kanalları çözebilmek için modül gerekmez!
    şu anda normal receiverlar,modüller ve kartlar aracılığıyla çözülebilen tüm sistemler hem de modül ve karta ihtiyaç duymadan çözülebiliyor.
    GEREKENLER:
    1)herhangi bir dvb-s yani dijital tv kartı (ss1,ss2,inca,avermedia,pinnacle,visionplus vs...)
    2)izlemek istediğiniz uyduya ayarlanmış universal lnb li bir çanak
    3)kullandığınız kartı destekleyen bir software (örnek progdvb,dvbdream bunlar saydığım kartların hepsiyle çalışır.sadece kendi kartlarını destekleyen softwareler de var.)
    4)ci modul olarak bilinen hardware ler yerine kullandığınız softwarelere plugin olarak eklenen bir takım yamalar.(örnek yanksee en gelişmiş ve yaygın olanıçözülebilen tüm şifreleme sistemlerini kapsar.)
    5)softcam.key (en güncel şifreleri içeren küçük bir dosya.)bunları sürekli güncellemek çok zor değil ama yine de şifreleri auto update yapmak isterseniz snitch gibi bir yama ki ben bunu tavsiye ederim)
    6)eğer çözülemeyen bir sifre sistemini yasal olarak orjinal kartınızla pc de izlemek isterseniz.mesela dicitüp.. bunun için cwcamemu adında bir yama,en güncelcwcamemu.ini dosyası.phoneix interface adı verilen rs232 portuna baglanan bir hardware ve orjinal aboneliği olan kart...

gerisi size kalmış.
    bu programları ve yamaları nerden bulabilirim diyorsanız:
    www.dvbsoft.net

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.