Şimdi Ara

incir diye bişey var forumda bu nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Soru basit incir, incir referans fslan bunlar nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cloudcomp

Soru basit incir, incir referans fslan bunlar nedir?

aman bulaşma derim

e-ticaret yapıyorsun sen satış yapıyorsun komisyon alıyorsun diğer işlemleri incir yapıyor ilk yıl için 900TL gibi bir ödemesi var sanırım sonrakı yılları bılmıyorum

kar marjı cok az forumda hesap satan yada referans veren var referansız kabul etmıyorlar

http://www.incir.com
  • cafemolasi C kullanıcısına yanıt
    he yanibi saadet zinciri mega holding rakibi var desenize :D bilgi için teşekkürler :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

he yanibi saadet zinciri mega holding rakibi var desenize :D bilgi için teşekkürler :)

bakhttp://www.ademaltan.com.tr/incir-vs-online-magaza-karsilastirma/yorumları oku derim

örnek bir arkadasın yorumunu kopyaladım

incir.com mağdurlarının sayısı hızla artmakta. Sistemde %10-12-14-16-22 kazanç seviyeleri vardır ve asıl aldatma bundan sonra başlıyor. Hiçbir zaman satışlarınızdan veya alt üyelerinin karların dan %10-12-14-16-22 gibi kazanç oranları yoktur. Bu oranlar sistemin kendine has ürettiği bir kademedir. Örnek vermek gerekirse 1000 liralık bir satış yaptınız (muhtemelen bu satış bir yakınınıza olacaktır) kazanacağınız kar 5-6 lirayı geçmez. Alt üye puanlarından burda bir tırpan daha yiyornuz . alt sağ kolunda 50 solunda 10 üye olsun sistemden alt üyelerin yapacağı satışlardan bişi alamazsın. Neden mi sen sağ kol sol dengesi olan %60- %40 oranını yakalamamışsındır. Kazanağın alt puanlar sırf bir oyuna endekslenmiştir. Oyun içinde oyun tahtaravelli hesabı. Yeni katılacaklar dostane bir arkadaş tavsiyesi 1000 lirayı kazanmak kolaymı kesinlikle hayır. Bu parayı asla geri almayı düşünmeyin. Alamassınız. 2-3 yıl uğraşmanız gerekir geri donuşu için. Sitemden ürün satılır diye düşünmeyin 6 aydır sitem var Bir ALLAHın kulu üye olsa dünyalar benim olacak. Ne kadar reklam yaparsanız yapın . en yakınlarınız bile fiyatları kıyasladığında internette sizden ürün almaz. Bu sistemin amacı üye kazanmaktır. sisteme hodri meydan açıklayın tüm üyelerin ay sonu aldığı paraları. tüm listeyi görünce koca bir yalan olduğunu anlarsınız. Duşunun hb ile rekabet edebilirmisiniz.sistem reklamlarına aldanmayın üstten akraba birkaç kişi hatırı sayılır para kazanmaktadır. Bunlar ise sistem üzerinden sanal olmayan mağazaları için mal çekmektedirler. Biz yanıldık siz yanmayın..

• ... msj ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi martineden1907 -- 22 Nisan 2015; 18:34:41 >
  • üzerine bir de 900 TL alıyor, vay anasını düdüklenmek isteyen girsin o zaman bu işe, hem düşük kar marjı hem de 900 TL, peki o verilen 900 TL kaç ayda/yılda, günde kendini amorti ediyor?
  • Birde kimse bu sisteme üyelikten para kazanmıyor. Fiyatlar zaten uygun. Sen 200 e alacağın ürünü 150 ye alıyorsun. 50 si ne oldu. Firmamı kazanmış oldu. 990 lık rakamda toplam 700 TL hediye çeki var. 50,25,10 luk çekler. %25 indirim sağlayacak şekilde kullanılıyor. 1 yılın sonunda yurtdışına açılacak firma. Ve şuan eTicaret payında 4.sırada. 2 yıl sonra 1.sıraya yükselecek ve güzel gelişmeler var.

• Zamanı gelince okurlar

• Uzak durun arkadaşlar. 3-5 ürün satıp eşiniz dostunuzla aranız kötü olmasın. Satamazsınız zaten fiyatlar uçuk. Ayrıca para iadesi vs sıkıntı. İlk girişte ödediğiniz para yanınıza kar kalır. Dolandırıcılığın yeni versiyonu.

Ben maalesef bir hata ile girdim bu sisteme, başkalarıda bu hataya düşmesin diye aşağıdaki blogu kurdum.

http://incirehayir.blogspot.com.tr/
  • Bu incir karşıtı grup bilerek mi konuşuyor yoksa işkembeden mi sallıyor bilemedim..Adam tutmuş karşıt blog kurmuş,yahu sen üye olup haydi gelsin paralar diye uzun oturursan tabi kazanamazsın..her işte olduğu gibi bundada emek sarfedeceksin,diğer türlü zaten yok öyle bir dünya.

• quote:

Orijinalden alıntı: cafemolasi

quote:

bakhttp://www.ademaltan.com.tr/incir-vs-online-magaza-karsilastirma/yorumları oku derim

incir.com mağdurlarının sayısı hızla artmakta. Sistemde %10-12-14-16-22 kazanç seviyeleri vardır ve asıl aldatma bundan sonra başlıyor. Hiçbir zaman satışlarınızdan veya alt üyelerinin karların dan %10-12-14-16-22 gibi kazanç oranları yoktur. Bu oranlar sistemin kendine has ürettiği bir kademedir. Örnek vermek gerekirse 1000 liralık bir satış yaptınız (muhtemelen bu satış bir yakınınıza olacaktır) kazanacağınız kar 5-6 lirayı geçmez. Alt üye puanlarından burda bir tırpan daha yiyornuz . alt sağ kolunda 50 solunda 10 üye olsun sistemden alt üyelerin yapacağı satışlardan bişi alamazsın. Neden mi sen sağ kol sol dengesi olan %60- %40 oranını yakalamamışsındır. Kazanağın alt puanlar sırf bir oyuna endekslenmiştir. Oyun içinde oyun tahtaravelli hesabı. Yeni katılacaklar dostane bir arkadaş tavsiyesi 1000 lirayı kazanmak kolaymı kesinlikle hayır. Bu parayı asla geri almayı düşünmeyin. Alamassınız. 2-3 yıl uğraşmanız gerekir geri donuşu için. Sitemden ürün satılır diye düşünmeyin 6 aydır sitem var Bir ALLAHın kulu üye olsa dünyalar benim olacak. Ne kadar reklam yaparsanız yapın . en yakınlarınız bile fiyatları kıyasladığında internette sizden ürün almaz. Bu sistemin amacı üye kazanmaktır. sisteme hodri meydan açıklayın tüm üyelerin ay sonu aldığı paraları. tüm listeyi görünce koca bir yalan olduğunu anlarsınız. Duşunun hb ile rekabet edebilirmisiniz.sistem reklamlarına aldanmayın üstten akraba birkaç kişi hatırı sayılır para kazanmaktadır. Bunlar ise sistem üzerinden sanal olmayan mağazaları için mal çekmektedirler. Biz yanıldık siz yanmayın..

Hocam yazdıklarınızı okudum. Bende 7 aydır yapıyorum bu işi yazdığınız şeyleri okusam sanırım nasıl bir batak diye düşünür girmezdim. İyi ki okumamışım. İş dediğiniz gibi değil. İş ile ilgili başarılı olmak ile ilgili işte bir sorun yok. Eğer giren kişiler işin gerektirdiği yeteneklere sahip değillerse ki bu her işte kendi ana mesleğiniz neyse onda da geçerli başarılı olamayabilirler. Ekibimde başarılı olan arkadaşlarımda var başarılı olamayanlar da. Ama kimse İncire suç bulmuyor. İş güzel ama ben yapamadım diyor. Siz neden burada ben yapamadım demek yerine işi karalıyorsunuz merak ettim. Ben 7 ay oldu. Ama yeri geliyo gece eve 4 de gidiyorum. Bu işte hiç sunumdan çıkıp gece 11 de döndüğün oldu mu. Gün boyu sunum yapmak zorunda kaldığın 6 sunum yaptığın oldu mu?? Olmadıysa eğer kimse sana bu işe girdiğin için para vermez. Para da kazanamayınca işe çamur atmayın bence işe biraz emek verin. İnanın güzel şeyler olacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLACKLEO55 -- 18 Ağustos 2015; 19:30:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BLACKLEO55

quote:

Orijinalden alıntı: cafemolasi

quote:

Hocam yazdıklarınızı okudum. Bende 7 aydır yapıyorum bu işi yazdığınız şeyleri okusam sanırım nasıl bir batak diye düşünür girmezdim. İyi ki okumamışım. İş dediğiniz gibi değil. İş ile ilgili başarılı olmak ile ilgili işte bir sorun yok. Eğer giren kişiler işin gerektirdiği yeteneklere sahip değillerse ki bu her işte kendi ana mesleğiniz neyse onda da geçerli başarılı olamayabilirler. Ekibimde başarılı olan arkadaşlarımda var başarılı olamayanlar da. Ama kimse İncire suç bulmuyor. İş güzel ama ben yapamadım diyor. Siz neden burada ben yapamadım demek yerine işi karalıyorsunuz merak ettim. Ben 7 ay oldu. 1000 puan ve 4 mağaza açtım 3600 tl toplam para kazandım. Nasıl olacak şimdi bu iş. Sen para kazanılmıyor demişsin. Bunu açıklar mısın lütfen. Ama yeri geliyo gece eve 4 de gidiyorum. Bu işte hiç sunumdan çıkıp gece 11 de döndüğün oldu mu. Gün boyu sunum yapmak zorunda kaldığın 6 sunum yaptığın oldu mu?? Olmadıysa eğer kimse sana bu işe girdiğin için para vermez. Para da kazanamayınca işe çamur atmayın bence işe biraz emek verin. İnanın güzel şeyler olacaktır

Öncelikle bol kazançlar

Ben bu işi yapmadım bir ara düşünmüştüm çok araştırdım. Ancak Olumsuz yorumlar olumlu yorumların yanında çok fazla geldi ve riske girip zamanımı bu işe vermek istemedim.

Dikkat edersen incir işi yapanların bir tanesinin yorumunu kopyaladım oraya koydum. Amaç bu işe gireceklerin daha fazla araştırıp girmesi gerektiğini düşündüm. Gerçi paylaştığım o yoruma katılıyorum. İncirdeki fiyatlar internet üzerinden satışlarda pek uygun değil hatta yüksek bile
    eşe dosta satar yada alt üyeler kazandırıp belki oradan kazanırsın. Yani çok zaman ve sabır gerekiyor bu zamanı ve sabırı başka türlü ticaretlerde değerlendirmek daha iyi olur düşüncesindeyim.

Yinede sana bol kazançlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cafemolasi -- 12 Ağustos 2015; 11:21:09 >

• Hocam fiyatların yüksek olduğuna katılamayacağım. Eğer o boyuttan bakarsak hepsiburadanın kilit vurması lazım. Ben tüm satışlarımda fiyatı kıyaslarım. Bende pahalıysa da aldırmam zaten. Sizin yapacağınız ticaret için yüksek meblağlı yatırım gerekir. Siz herhangi bir yatırım yapmadan böyle bir iş kuruyorsunuz ve riskiniz yok. Yapacağınız diğer ticari işler de 50000 tl bile batsa ben toparlayamam. Tabi tercih senin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.