Şimdi Ara

INFINITY SPEAKER KULLANANLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar ... infinity hoparlör kullananlar görüşlerini ve bilgilerini paylaşırsa sevinirim. Ben şu an önler için beta20 ve merkez için betac250 kullanıyorum. Arkalar için de yine beta20 alacağım ya da önlere beta 40 veya beta 50 alıp beta 20 leri arkaya çekeceğim.

• Şöyle bir çift Kappa-100 olsa da şöyle karşısına oturup hem seyretsek (devasa cüsseleriyle onları seyretmemek çok zor:) hem de keyifle dinlesek..Ciddi anlamda çok çok keyifli hoparlörler..

İnfinityler Jbl gruba bağlı bir marka olmalarına rağmen daha çok severim Jbl'lerden..Bazı modellerinde ses karakteri olarak Jbl'i anımsatırlar..Beta serisi iyi bir seri olmakla birlikte tank gibidir misal bir tane beta-20 net 10kg çeker :) Kullanılan malzeme kaliteli marka gayet sağlam...Stereo performansları için sanki sinema performansından biraz daha gerideler gibi kalmış aklımda..

Diğer modeller hakkında bilgisi olanlar da yazarlarsa buraya seviniriz...Infinity topiği yoktu olması iyi oldu..Saygılar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: atalayalper

Şöyle bir çift Kappa-100 olsa da şöyle karşısına oturup hem seyretsek (devasa cüsseleriyle onları seyretmemek çok zor:) hem de keyifle dinlesek..Ciddi anlamda çok çok keyifli hoparlörler..

İnfinityler Jbl gruba bağlı bir marka olmalarına rağmen daha çok severim Jbl'lerden..Bazı modellerinde ses karakteri olarak Jbl'i anımsatırlar..Beta serisi iyi bir seri olmakla birlikte tank gibidir misal bir tane beta-20 net 10kg çeker :) Kullanılan malzeme kaliteli marka gayet sağlam...Stereo performansları için sanki sinema performansından biraz daha gerideler gibi kalmış aklımda..

Diğer modeller hakkında bilgisi olanlar da yazarlarsa buraya seviniriz...Infinity topiği yoktu olması iyi oldu..Saygılar..

Selamlar... evet infinity kappa serilerinin çok kaliteli olduğunu duydum ama tabiki çok pahalılar. infinity beta 20 lerin stereo performansına gelince ben yamaha avr ile kullanıyorum ve memnunum ama tabi ki bir stereo amfi ile kullanılsa daha iyi ses vereceği muhakkak. Aynı fiyat seviyesindeki diğer markalarla karşılaştırırsak bana göre f/p oranı olarak çok daha iyiler. Belirttiğiniz gibi malzeme kalitesi de hi end standartlarında bir hoparlör.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.