Şimdi Ara

İNGİLİZCE PHRASAL VERBS-KPDS-YDS-TOEFL KELİMELERİ EZBERLEME PROGRAMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İNGİLİZCE PHRASAL VERBS-KPDS-YDS-TOEFL KELİMELERİ EZBERLEME

Herkese merhaba...

sınavlara hazırlanan,yada kelime bilgisini arttırmak isteyen ve kelime ezberleyemeyen herkes dikkatle okusun...

ingilizcede baş belası olarak bilinen ( PHRASAL VERBS )deyimsel kelimeleri (300 adet) başlangıç - orta seviye ve ileri seviye (kpds-yds-toefl) kelimelerini online olarak (ww .heryerdeegitim.cm ) adresinden öğretiyorum .1 saatte

yaklaşım 50 phrasal verbs , diğer kelime gruplarından ise 70'e yakın kelime öğrenebilirsiniz. toplam 2000(bin) kelimeyi kalem kağıt kullanmadan öğretmek garantilidir. örnek isteyenler, pm atabilir.

• phrasal verbs kulanıla kullanıla öğreniliyor, toefldada pek sorulmuyor. Asıl önemli olanlar idiomlar, bunları öğretebiliyormusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

phrasal verbs kulanıla kullanıla öğreniliyor, toefldada pek sorulmuyor. Asıl önemli olanlar idiomlar, bunları öğretebiliyormusunuz

ben zaten toefl'da kullanılıyor demedim yds kpds toefl sınavında ağırlıklı kelimeler öğretiliyor dedim ...phrasal verb'leri 1saatte kullanarak 50 tane öğrenebiliyorsanız oda iyi ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.