Şimdi Ara

İnsignia 1.4 140 hp benzinli mi Passat 1.4 TSI 122 PS BlueMotion Mi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
3.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Alfredo

Ben 26 yaşımda olsam yeni Golf ya da yeni A3 alırdım.

Arkası kesik araba almak istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

benim tercihim insigniadan yana olurdu, iyi bir pazarlıkla 58bine çok güzel bir insignia alabilirsiniz.

Şimdi balkan otoyla görüştüm 60000 fiyat verdi 1.4 140 insignia yalnız bi kaç kişyke görüştüm kasayı kaldırmıyor diyorlar biraz. Ha birde arabanın cok hızlı gitmesi önemli degil bogulmasın yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: geceleriişgören

quote:

benim tercihim insigniadan yana olurdu, iyi bir pazarlıkla 58bine çok güzel bir insignia alabilirsiniz.

Şimdi balkan otoyla görüştüm 60000 fiyat verdi 1.4 140 insignia yalnız bi kaç kişyke görüştüm kasayı kaldırmıyor diyorlar biraz. Ha birde arabanın cok hızlı gitmesi önemli degil bogulmasın yeter

cuma günü edition elegance+stil paket (18 jant ve afl xenon far) lı versiyonunu 58.000e teslin aldık. bir önceki cuma günü siparişi vermiştik 2 haftada fiyata bikaç bin tl zam geleceğini sanmıyorum bir kaç yerden daha fiyat almanızı öneririm. ayrıca kasayı kaldırmaması vs mümkün değil 140 beygir ve 200 tork gücünde bir araçtan bahsediyoruz. 0-100 olarak pek iç açıcı olmasada ara hızlanma ve son hızda asla kullancısını üzmez.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: labidu

gençseniz insignia,yaşlı-ortayaşlı passat.

Yaş 26

Opel daha spor ama biraz oturaklı araç istersen vw güzel.
  • quote:

quote:

insignia 1.4 kaldırmıyor çekmiyor diyen adam ya v8 motorlu bi araca biniyordur yada arabadan anlamıyordur.

bide opc bodykit olursa tadından yenmez

İnsignia 1.4 140 hp benzinli mi  Passat 1.4 TSI 122 PS BlueMotion Mi

İnsignia 1.4 140 hp benzinli mi  Passat 1.4 TSI 122 PS BlueMotion Mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_zula -- 2 Mayıs 2013; 18:20:39 >

• İnsignia, tasarım olarak eskidi. 2009 yılından beri aynı kasayı götürüyor. Ayrıca ikinci eli de hiç iyi değil. Bunları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim. Bakın, Passat alın demiyorum ama bazı kriterlere göre tercih yapmanızı tavsiye ediyorum.
  • Ortalama 1,5 senedir kaç tane insignia mı passat mı konusu açıldı tartışıldı merak ediyorum
  • 70.000 tl bütçem olsa ve insignia ile passat arasında kalsam 55.000 tl'ye kadar kazasız-boyasız 2011 model veya daha üstü max. 50.000 km de bir accord alır prins veya teleflex lpg uygulatıp üstünü vergi için kenara koyarım. accord ağır kaçar ben gencim diyorsanda 159 1.9 jtdq full paket alırdım yine 55.000-60.000 tl aralığında. bidaha dünyaya gelmeyeceğiz sonuçta hatta ve hatta iyice zıvanadan çıkarsam 3-5 lira daha biriktirip 2005 model üstü 100.000 km ye kadar e200 komp avantgarde yapıştırır arkama bakmazdım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaLinkiLic

70.000 tl bütçem olsa ve insignia ile passat arasında kalsam 55.000 tl'ye kadar kazasız-boyasız 2011 model veya daha üstü max. 50.000 km de bir accord alır prins veya teleflex lpg uygulatıp üstünü vergi için kenara koyarım. accord ağır kaçar ben gencim diyorsanda 159 1.9 jtdq full paket alırdım yine 55.000-60.000 tl aralığında. bidaha dünyaya gelmeyeceğiz sonuçta hatta ve hatta iyice zıvanadan çıkarsam 3-5 lira daha biriktirip 2005 model üstü 100.000 km ye kadar e200 komp avantgarde yapıştırır arkama bakmazdım

0 alacaz ikinci el mümkün gözükmüyor onun için ikinci el düşünmüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

İnsignia, tasarım olarak eskidi. 2009 yılından beri aynı kasayı götürüyor. Ayrıca ikinci eli de hiç iyi değil. Bunları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim. Bakın, Passat alın demiyorum ama bazı kriterlere göre tercih yapmanızı tavsiye ediyorum.

Yani insignia ve passat düşünüyorum mondeo olmaz e audi bmw vs gücümüz yermez :) reno gerek yok. Baska bi araba önerebilirsiniz tabi insignia ve passat konusunda hangisi daha güvenli bu konuda yardımcı olur musunuz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

Evet arkadaslar hangisini tavsiye edersiniz kullananlardan yorum bekliyorum şimdiden tessekkürler

Kriterler?
    Bütçe?

Kriter ilk başta güvenlik sonra konfor ve yakıt

Madem güvenlik ilk kriter biraz daha üzerine ekleyin Volvo S60 alın.

• quote:

quote:

İnsignia, tasarım olarak eskidi. 2009 yılından beri aynı kasayı götürüyor. Ayrıca ikinci eli de hiç iyi değil. Bunları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim. Bakın, Passat alın demiyorum ama bazı kriterlere göre tercih yapmanızı tavsiye ediyorum.

Yani insignia ve passat düşünüyorum mondeo olmaz e audi bmw vs gücümüz yermez :) reno gerek yok. Baska bi araba önerebilirsiniz tabi insignia ve passat konusunda hangisi daha güvenli bu konuda yardımcı olur musunuz

Siz bu forumdaki üyelere bakmayın; Passat oldukça güzel araba. Tasarım olarak İnsignia'ya göre daha basit ve düz bir tasarıma sahip. Aslında Highline olanı göze oldukça hoş geliyor. Highline alabilirseniz, kesinlikle Passat derim.

İnsignia, tasarım ve doluluk oranında her ne kadar Passat'a göre avantajlı da gözükse, Passat mekanik anlamda daha başarılı bir araba. 7-DSG hakkında sıkça şikayet vardı ama Ocak 2012'den itibaren şikayetlerin azaldığını Taner Göde'den öğrenmiştim. Okonu hakkında detaylı bilgi için, Google'a "Taner Göde CC" yazabilirsiniz. Aslında Passat konusunda en bilgili olanımız Taner Bey ancak, forumdaki psikolojik sorunlu insanlar tarafından, başka bir forum ortamına kaçırıldığı için, sizi bu konuda bilgilendirmek mahrum kalmış oluyor.

Farklı bir alternatif olarak, Toyota Avensis düşünebilirsiniz. Gerçekten kaliteli bir araba.

Siz, istediğiniz arabadaki donanım, motor,şanzıman ve ikinci el kriterlerini daha açıkça yazarsanız, daha doğru bir yönlendirme yapabiliriz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Alfredo

Ben 26 yaşımda olsam yeni Golf ya da yeni A3 alırdım.

Arkası kesik araba almak istemiyorum

Evlendiğinde gelecekte arkası kesik araba kullanamayacaksın, şimdiden kullan keyfine bak.

• Madem güvenlik bu kadar öenmli İnsignia alın.

- Mesela kaza anında katlanır pedal sisteminiz olur.

-Mesela AFL far sisteminiz ile gece yolculuklarında çok daha güvenli sürüş elde edersiniz.

-Mesela daha iyi yol tutuşu sayesinde kaza yapma riskinizi azaltır.

-Mesela balata temizleme özelliğiyle daha güvenli frenler sunar size.

Sadece güvenlik için bu saydıklarım yeterli olur sanırım.

-Performans olarak 0-100 de Passat yarım saniye daha iyi, ancak rollingde ya da son hızda ya da yüksek hızlarda İnsignia daha iyi.

-İnsignia daha az yakıyor.

Ve çok daha yakışıklı.

6 aydır AFL'li 1.4 Turbo İnsignia sahibiyim. Ve 2. İnsigniam.
  • quote:

quote:

quote:

Siz bu forumdaki üyelere bakmayın; Passat oldukça güzel araba. Tasarım olarak İnsignia'ya göre daha basit ve düz bir tasarıma sahip. Aslında Highline olanı göze oldukça hoş geliyor. Highline alabilirseniz, kesinlikle Passat derim.

İnsignia, tasarım ve doluluk oranında her ne kadar Passat'a göre avantajlı da gözükse, Passat mekanik anlamda daha başarılı bir araba. 7-DSG hakkında sıkça şikayet vardı ama Ocak 2012'den itibaren şikayetlerin azaldığını Taner Göde'den öğrenmiştim. Okonu hakkında detaylı bilgi için, Google'a "Taner Göde CC" yazabilirsiniz. Aslında Passat konusunda en bilgili olanımız Taner Bey ancak, forumdaki psikolojik sorunlu insanlar tarafından, başka bir forum ortamına kaçırıldığı için, sizi bu konuda bilgilendirmek mahrum kalmış oluyor.

Farklı bir alternatif olarak, Toyota Avensis düşünebilirsiniz. Gerçekten kaliteli bir araba.

Siz, istediğiniz arabadaki donanım, motor,şanzıman ve ikinci el kriterlerini daha açıkça yazarsanız, daha doğru bir yönlendirme yapabiliriz.

Cok tessekkür ederim şimdi aldıgımız araba satılmayacak o kesin yenisi alınsada satılmayacak yani ikinci el durumunun önemi yok bu net her türlü gittiği yere kadar kullanılacak güvenlik ön planda olacak ama limit 60 70 bin bütçe olacak passatın doluları biraz tuzlu onun için insignia yakın geliyor ama güvenliği nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: Doğan.

D sınıfı arabaların da hemen hemen hepsi aynı. Avensis, Passat, Mondeo ya da İnsignia gibi arabaların birbirine yönelik çok büyük bir üstünlüğü yok. Mercedes C serisi, BMW 3 serisi ya da Audi A4 olsa, işin rengi değişir.
  • quote:

Ne kadar sacma bir cevap

• quote:

Rica ederim,

İkinci el kaygınız yoksa, Passat'ı eleyin derim. Bana göre D sınıfına göre Comfortline Passat, yeterince dolu değil. Highline güzel ama çok pahalı.

Bu şartlar altında, İnsignia oldukça mantıklı duruyor. Daha sade bir tasarım istiyorsanız, Avensis olabilir. Mondeo'da güzel ama yüzü eskidi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Ne kadar sacma bir cevap

tartışmak amacıyla yazdığınızı bu kadar bariz belli etmeseniz bari.sizin açtığınız saçma sapan konuların lafını ediyormuyuz biz?

• quote:

quote:

Rica ederim,

İkinci el kaygınız yoksa, Passat'ı eleyin derim. Bana göre D sınıfına göre Comfortline Passat, yeterince dolu değil. Highline güzel ama çok pahalı.

Bu şartlar altında, İnsignia oldukça mantıklı duruyor. Daha sade bir tasarım istiyorsanız, Avensis olabilir. Mondeo'da güzel ama yüzü eskidi.

Evet işte passatın dolu modelleri pahalı zaten hız konusu ikinci planda dediğim bogulmasın işte düzlükte yokusta bizi istediğimiz şekilde götürsün bana yeter yok yarım saniyelik hız için araba almam zaten onun için insignia yakın geliyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.