Şimdi Ara

İnsignia 1.4 140 hp benzinli mi Passat 1.4 TSI 122 PS BlueMotion Mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
3.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaslar hangisini tavsiye edersiniz kullananlardan yorum bekliyorum şimdiden tessekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: geceleriişgören

Evet arkadaslar hangisini tavsiye edersiniz kullananlardan yorum bekliyorum şimdiden tessekkürler

Kriterler?
    Bütçe?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

Evet arkadaslar hangisini tavsiye edersiniz kullananlardan yorum bekliyorum şimdiden tessekkürler

Kriterler?
    Bütçe?
    Insignia; daha rafine bir motor, daha spor bir tasarım ...
  • quote:

quote:

Kriterler?
    Bütçe?
    İnsignia nın yeni halini görmeden almayın ve karar da vermeyin bence
  • gençseniz insignia,yaşlı-ortayaşlı passat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NZM_TURKEİ

İnsignia nın yeni halini görmeden almayın ve karar da vermeyin bence

Alıntıları Göster
    İkisini de etraflıca test edip, analizinizi sağlam yaptıktan sonra kararınızı verin bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: labidu

gençseniz insignia,yaşlı-ortayaşlı passat.

Cevabı bu bu sorunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: matematikcimm

İkisini de etraflıca test edip, analizinizi sağlam yaptıktan sonra kararınızı verin bence.

Alıntıları Göster
    İkisi arasında kalsam makyajlı kasayı bekleyip İnsignia alırım.
  • Makyajli kasa insignia
  • quote:

Orijinalden alıntı: nkaradeniz

Makyajli kasa insignia
    Herkes beklicekte şuan 60bin e alınan dopdolu araç sizce ne kadara satılıcak?
  • quote:

quote:

Kriterler?
    Bütçe?

Kriter ilk başta güvenlik sonra konfor ve yakıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: labidu

gençseniz insignia,yaşlı-ortayaşlı passat.

Yaş 26
  • quote:

quote:

Kriterler?
    Bütçe?

Bütçe 70 bin
  • quote:

quote:

quote:

Kriterler?
    Bütçe?

Bütçe 70 bin

Alıntıları Göster
    Kesinlikle Insignia.26 yaşında passat çok abes durur.İnsignia ise tam oturur.Makyajlı kasa bence 70bin i geçecektir fiyat olarak.Şuan elde kalan bazı 2012 ler var çok nadir denk getirebilirseniz 60bin den bile aşağı fiyata Edititon elegance+Yeni still paket alabilirsiniz.Ben 26 yaşında kesinlikle passat almazdım.
    Insignia 1.4T var bu arada.Tasarım olarak gerçekten tartışılmaz herhalde passatla kıyaslanmaz.Performans konusunda ise yeterli diyebilirim.Sakin kullanımda şehir içi sakin trafik 7.5 gördüm daha araç 1000km de.Şehirdışı 5.5lt ama düşecektir.CC ile 100 e sabitleyip elde ettiğim değer.Konfor olarak belki passat daha iyi olabilir bilemiyorum.Passatın arka tarafının biraz daha ferah olduğunu tahmin ediyorum.İnsignia nın da bu tasarıma kavuşması için birşeylerden ödün verilmesi lazımdı tabiki.2.00 metre biri oturmadığı müddetçe sorun olcağını sanmam.
    Afl far sistemi harika bir sistem.Gece yolculukları gündüzden farksız.
    Yani uzun lafın kısası yakıt olarak sizi üzmez.Performans göreceli ben 2.0 benzinliden geçince biraz yetmiyor bana.Donanım olarak gayet dolu.2bin tl ye navigasyon dvd geriigörüş vs taktırılabiliyor Cyclone.Yani 60 binlik araçta çoğu donanım mevcut oluyor.
    Bana göre aracın en büyük dezavantajı şehir içi dar yollarda dönmek vs.Uzun yol için tartışmasız çok rahat zevkli bir araç.Sorularınızı sorabilrsiniz elimden geldiğince objektif şekilde cevaplarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mk4Ever. -- 2 Mayıs 2013; 17:33:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mk4Ever.

Kesinlikle Insignia.26 yaşında passat çok abes durur.İnsignia ise tam oturur.Makyajlı kasa bence 70bin i geçecektir fiyat olarak.Şuan elde kalan bazı 2012 ler var çok nadir denk getirebilirseniz 60bin den bile aşağı fiyata Edititon elegance+Yeni still paket alabilirsiniz.Ben 26 yaşında kesinlikle passat almazdım.

Peki güvenlik konusunda hangisi daha iyi bazıları passat 3. Vitesten sonra daha iyi yol tutuyor falan diyorlar
  • quote:

quote:

Peki güvenlik konusunda hangisi daha iyi bazıları passat 3. Vitesten sonra daha iyi yol tutuyor falan diyorlar

O kadar uzun boylu testlere girmedim maalesef ama Insignia nın da yol tutuşunun iyi olduğundan bahsediliyor.Açıkçası çok hızlı virajlara girip denemeler yapmadım

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    insigniayı her gördüğümd kendimi bakmaktan alamıyorum çok güzel bir araba passat bana çok sade geliyor tabi zevk meselesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: the_zula

insigniayı her gördüğümd kendimi bakmaktan alamıyorum çok güzel bir araba passat bana çok sade geliyor tabi zevk meselesi.

Alıntıları Göster
    benim tercihim insigniadan yana olurdu, iyi bir pazarlıkla 58bine çok güzel bir insignia alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donald Draper -- 2 Mayıs 2013; 17:39:12 >
  • Ben 26 yaşımda olsam yeni Golf ya da yeni A3 alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alfredo

Ben 26 yaşımda olsam yeni Golf ya da yeni A3 alırdım.
    Bu yaş olayını fazla abartmayalım. Ne yani yaş 26 diye adam Passat sahibi olamayacak mı?
    Bizim mahallede pideci dayının oğlunun altında son kasa TSI higline Passat var, adam cayır cayır geziyor. Yaşı da 24. Araç ta babasının değil kendisinin. Babasının Kia Sorentosu var.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.