Şimdi Ara

Instagramdan baskasinin dmsini okuma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
2
Favori
1.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar selam bir sapigim var instagramdaki butun ozel mesajlasmalarimi fotograflarimi gorebiliyor, nasil olabilir bu fikri olan varmi

denediklerim

iki faktorlu kimlik dogrulama yaptim

sifremi degistim

telefonu sifirladim

nasil mumkun olabilir bu fiziksel olarak hic tanismadigim birisi

• ilk defa duydum ilginç. Takibe aldım konuyu bizde önlem alırız

• Telefonuna yazılım yüklenmiştir.
  • telefonu resetledim yazilim silinmemismidir nasil gorurum varmi diye

• Dosyalarına bak yüklü uygulamalara vs

• Telefon iphone bu arada baktim

• telefonu değiştir. pc'yi formatla. 0dan email hesaplar aç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 21 Temmuz 2021; 22:53:20 >
  • Nasıl anlıyorsun dmleri okuduğunu?

Ayrıca mail şifreni değiştir. Instagram maile direkt şifresiz giriş linki yolluyor. Bu maili sen görmeden siliyor olabilir.

Ayarlar>Güvenlik>Giriş Hareketlerine bak. Seninle alakasız giriş oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zQrba -- 21 Temmuz 2021; 23:21:55 >
  • Bana mesela dun baska arkadasima attifin resmi atiyor onunla konustuklarimi yaziyor, giris hareketlerinden cikis yaptim mail sifremide degistim

ama aklim almiyoe boyle bir hack yontemi mi var elimden gelen her seyi yapiyorum

engelliyorum mesela engelini aciyor

• Direk btk ya şikayet et ne uğraşıyorsun böyle tiple
  • Instan faceye baglidir ve linke tiklayip herhangi birsey indirdiysen veya bilgilerini girdiysen 2 dogrulama olsada faceden yapilabiliyor tekrar hesabi ele geçirebiliyor.Bunlarin hepsini baska bir cihazdan sifirla faceni bağlantini kaldir.
  • Salliyorsun bence
  • Yaa bı ara gormustum adamın teki tüm wp dm mesajlarini 500 Euro karşılığında satıyordu sahtedir sanmistim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zihnin Geleceği

Direk btk ya şikayet et ne uğraşıyorsun böyle tiple

Abi etmeyi dusundumde adam yurtdisindan yaziyor bakuden

• quote:

Orijinalden alıntı: EnergyHill

Instan faceye baglidir ve linke tiklayip herhangi birsey indirdiysen veya bilgilerini girdiysen 2 dogrulama olsada faceden yapilabiliyor tekrar hesabi ele geçirebiliyor.Bunlarin hepsini baska bir cihazdan sifirla faceni bağlantini kaldir.

Bunu nasil iptal edicem

• arkadaşlar bilişim uzmanı yada tanıdığı olan varmı tehdit falan ediyor beni kendi fotoğraflarımla, yurtdışında yaşıyor ben savcılığa versem bunu bir sonuç alabilir miyim

fake hesaplardan instagramda küfürler yağdırıyor aileme bana kız arkadaşıma vs hepsinin ekran görüntüsü var

• telefonundandır. Paralı casus yazılımlar var, aylık ödeme yapıyorsun. Sadece bir linke tıklaman bile yetiyor. Bi arkadaşım kız arkadaşının her fotoğrafını ve mesajlarını görüyordu. Pahalı versiyonlarında ses dinleme ve kamera açma da var, kullanan hiç bir şey farketmiyor.

• Bazı uygulamalar var satın alıyorsun Apple telefona uzktan bağlantı ile kurulumu kolay android de telefona fiziksel erişim gerekiyor. Casus ynı binevi. Apple Store'dan uygulamalarının güvenlik ayarlarını sanırım kontrol etmen gerek koruma yı devre dışı bırakmıştır. Tam detay anlatamıyorum malesef uygulmasına göre değişir
  • kullanıcı adı değiş. eğer iyi eğitim almış bir hacker ise hesabı kapat kurtul.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.