Şimdi Ara

Cinlerin Düğünü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
17.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gençler bakıyorum forumda bu tür şeylere ilgi var bende 2 olay yazayım dedim. Bi taraflarımdan element uydurarak yazmıyorum eskilerin bize anlattığı şeyler ne kadar doğru ne kadar gerçek siz okuyun karar verin

Nenem anlatırdı bana bunu hep. Nenemim babası hocaymış. Eskiden tabi merkezi system felan yok ezanı hocalar okurmuş minareden. Neyse bi gün bu hoca nenemin babası yani aşşa köyde namazı kıldırmış sonar kendi köyüne dönerken, araba yol felan yok o dönem eşşekle dağdan bayırdan gidiyomuş işte eski zamanlar ıssız yerler iki koy arası dağ bayır tarla bide eski yıkık dökük harabelerin olduğu bi yer varmış tam ordan geçerken harabenin içinden davul zurna sesleri geldiğini duymuş böyle harabenin içinde yangın var gibiymiş böyle ışıl ışılmış. Neyse bu biizm hoca rahmetlik eski toprak bide hoca yani adam korkarmı böyle şeylerden bide cesaretli iri yarı bi adammış hep bize anlatırlardı çocukken. Neyse bu yaklaştıkça sesler ışık giderek artıyomuş bu yaklaşmış yaklaşmış tam kendini içeri atmış ışık ses birden kesilmiş hiç bişey yok harabenin içinde neyse bu bir iki dua okumuş çıkmış binmiş eşşeğine yoluna devam etmiş. Neyse biraz uzaklaşınca harabeyide arkasına almış tabi arkasından yine aynı yerde davul zurna sesleri ışıklar felan kaldığı yerden devam etmeye başlamış. Bu anlamış ki cinler düğün yapıyo. Öyle neneme çocukken anlatmış hoca babası nenemde biz torunlarına anlatırdı işte.

tamamen farklı bir olayıda teyzem anlatmıştı vakti zamanında teyzemin annesinin annesi yani benim nenemin annesinin başına gelmiş bir olay buda. Annemlere anlatmışlar teyzemde bize anlatmıştı. onunda yaşı var baya. neyse bu koca karı benim nenemin annesi akşam vakti kaplıcaya gitmişler neyse işte gece baya geç olmuş millet işini bitirip çıkmış bu kocakarı sona kalmış işte kocakarı diyorum ama o zaman yaşı gençmiş tabi neyse herkez çıkmış bu sona kalmış tam çıkıcak bide bakmış ki kapıda kel simsiyah bi adam arapmı zencimi öyle bişey işte. Neyse bu biizm kocakarı şey sanmış ben çok geç kaldım heralde erkekelrin sırası geldi, hani bu kaplıcalar felan dönüşümlü oluyo ya bi kadınların seansı bi erkekelrin seansı felan. Neyse buda heralde ben çok geç kaldım erkekelrin sırası geldi diye hemen çabuk çabuk hazırlanıp çıkmış tam kapıdan çıkarken o zenci gibi olan adam kapının yanında dikiliyomuş tam kapıdan çıkarken işte sol omzu kolu falan işte zenciye değmiş o günden sonrada felç kalmış sol kolu sol omzu hayatının sonuna kadar tutmamış bi daha

• Yapay Zekanın Yanıtı

Cin Düğünleri: Gizemli Bir Olay

Cin düğünleri, yüzyıllardır tartışılan ve büyüleyici bir fenomendir. Bu doğaüstü olayların gerçek olduğu konusunda çok sayıda hikaye ve inanç bulunmaktadır. İşte cin düğünleri hakkında bilmeniz gerekenler:

Cin Düğünü Nedir?

Cin düğünü, cinlerin yaptığına inanılan bir kutlamadır. Bu düğünler, insan düğünlerine benzer şekilde, müzik, dans ve ziyafetle gerçekleştiği söylenmektedir.

Cin Düğünleri Nasıl Olur?

Cin düğünlerinin nasıl gerçekleştiği tam olarak bilinmemektedir. Ancak bazı inanışlara göre cinler insanları düğünlerine davet edebilirler. Bu davetler genellikle hayaller yoluyla yapılır.

Cin Düğünleri Nasıl Anlaşılır?

Cin düğünlerinin varlığını gösteren bazı belirtiler vardır. Bu belirtiler şunları içerir:

• Gece yarısı garip müzikler duymak
    • Etrafta tuhaf kokular hissetmek
    • Gölgelerin hareket ettiğini görmek

Cin Düğünleri Gerçek mi?

Cin düğünlerinin gerçekliği konusunda bilimsel bir kanıt bulunmamaktadır. Ancak yüzyıllardır süren hikayeler ve inançlar, bu olayların bir gerçeklik payı olabileceğini düşündürmektedir.

Cin Düğünleri ve İnsanlar

İnsanların cin düğünlerine katılmasının tehlikeli olduğuna inanılır. Bu düğünlere katılanların kaybolduğuna veya zarar gördüğüne dair hikayeler vardır. Bu nedenle, bu doğaüstü olaylardan uzak durmak en iyisidir.

Cin düğünleri, gizem ve büyü ile örtülü büyüleyici bir fenomendir. Gerçeklikleri hala tartışma konusu olsa da, bu olaylar yüzyıllardır insanları büyülemeye devam etmektedir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Doğrudur bende duydum.

Cinlerde bizler gibi.

Peygamberimiz sadece insanların değil cinlerinde peygamberi zaten. Hadis ve ayetlerde yazar bu
  • Sabah sabah bu cin geyiği nedir ya?Ekşide de gündem olmus
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çaylanan Adam

Doğrudur bende duydum.

Cinlerde bizler gibi.

Peygamberimiz sadece insanların değil cinlerinde peygamberi zaten. Hadis ve ayetlerde yazar bu
    Türkiye istihbaratta cinleri kullanmakta, MIT resmi web sitesinden açıkladı bu durumu. Bi de ben bi' tane bakire cin buldum ama yapamıyorum, bunlarda delik yok, garip bir şey, ben sırt üstü uzanıyorum genelde o hallediyor. Bi de ilişki sonunda tahta kırılması gibi ses çıkartıyor anlayamadım nasıl bir orgazm. Aynı anda 3-4 kişiyle yapabiliyor, hiç göremedim sadece fotoğraflarda biraz karartılı belli oluyor, garip bir şey ya... Ama deneyin, ilginç oluyor.

Edit: Prostat orgazmnı cinler sayesinde keşfettim beyler, çok deliii bir olayyy......!!!!!1111!!!!1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Pink -- 9 Haziran 2014; 11:09:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

Boş iş.

Bencede boş iş ama vakti zamanında büyüklerimiz eskiler anlatırdı böyle bende baktım forumda ilgi var böyle şeylere yazayım dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Türkiye istihbaratta cinleri kullanmakta, MIT resmi web sitesinden açıkladı bu durumu. Bi de ben bi' tane bakire cin buldum ama yapamıyorum, bunlarda delik yok, garip bir şey, ben sırt üstü uzanıyorum genelde o hallediyor. Bi de ilişki sonunda tahta kırılması gibi ses çıkartıyor anlayamadım nasıl bir orgazm. Aynı anda 3-4 kişiyle yapabiliyor, hiç göremedim sadece fotoğraflarda biraz karartılı belli oluyor, garip bir şey ya... Ama deneyin, ilginç oluyor.

Inşallah dalga geçtiğin için musallat olurlar da görürsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Bu neyin kafası ya yok olum öyle bişey inanmayın mit cinleri kullanıyo cia melekleri mi6 şeytanları. Orgazm olayınada koptum

• O ilk hikayenin farklı versiyonunu bir çok kişiden duydum yani efsanee bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M1Abrams -- 9 Haziran 2014; 11:08:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M1Abrams

O ilk hikayenin farklı versiyonunu bir çok kişiden duydum yani efsanee bunlar

Bana nenem anlatmıştı valla ama olabilir cinler bi kere düğün yapmıyo ki sonuçta bak mesela yaz geldi yavaş yavaş her gün düğün var nerdeyse bu da o hesap illa bi çok kez şahit olunmuştur insanlar tarafından
  • Hala böyle boş şeylere inanan var mı
  • quote:

Neden cinler yazın düğün yapıyorlarmış? Kışın soğuktan üşüyorlar herhalde.. Uzayda soğuk biliyorsun demi.

Ben orda insanların düğününü kastetmiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schwa

quote:

Neden cinler yazın düğün yapıyorlarmış? Kışın soğuktan üşüyorlar herhalde.. Uzayda soğuk biliyorsun demi.

Ben orda insanların düğününü kastetmiştim

Alıntıları Göster
    XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4E3DD9FE1

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Madem eminsiniz bu kadar alın size 1 milyon dolarlık ödül var.
    aha da burda
  • Dugun insanlarin kultur adi altin cikardiklari bir gelenek.Cinlerinde dugun yapmasi insanlari taklit ettigi anlamina mi gelir yoksa bos beles bur hikayeden mi ibaret butun olay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çaylanan Adam

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Cinlere inanmayanlar da ayrı komik. Gidin cinleri kullanan bir falcıya tüm hayatınızı herkesi anlatsın size de bakın bakalım cinler var mıymış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkArm

Dugun insanlarin kultur adi altin cikardiklari bir gelenek.Cinlerinde dugun yapmasi insanlari taklit ettigi anlamina mi gelir yoksa bos beles bur hikayeden mi ibaret butun olay
    yıl olmuş 22. yy hala böyle muhabbetler var cin gören şizofrendir. olur böyle şeyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4E3DD9FE1

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Cinlerin adetine göre de takılan takılar ona göredir.Küçükler kibrit fırlatır gençler çakmak fırlatır büyükler ise lav silahıyla dalar.Büyük çınarlar ise napalm hediye eder.
    Onlarda da adet böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mykonos.

Cinlerin adetine göre de takılan takılar ona göredir.Küçükler kibrit fırlatır gençler çakmak fırlatır büyükler ise lav silahıyla dalar.Büyük çınarlar ise napalm hediye eder.
    Onlarda da adet böyle.

Alıntıları Göster
    benim balkanlardaki dedemlerdeki köyden gelen sesleride cin düğünü olarak yorumluyolarmış ama aslında komşu köyün davul zurna sesi daha oraya ulaşıyormuş yani uydurma değilde yanlış anlaşılma oluyormuş işte birde köylerde oyle 12 yasağı yok eskiden sabaha action hemde birkaç gün...

• Gereksiz sözcük kullanımı çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freak Me Out

yıl olmuş 22. yy hala böyle muhabbetler var cin gören şizofrendir. olur böyle şeyler

Umarım ironi yapmışsındır
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.