Şimdi Ara

İNT Mİ STR Mİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SLM BEYLER BEN YENİ AÇILNA GREECE SERVERINDA OYNUYORUM CHARA FULL STR GİTTİM GLAİVE VE İCEA VERDİM AMA CHAR DMG AZ CANI ÇOK OLDU BUNLAN SONRA FULL STRYE DAEVAMMI YOKSA FULL İNT Mİ GİDİYİM ŞİMDİDEN TELEKÜRLER

• devam....
  • FULL STR devam
    bundan sonra INT e vermenin bi anlamı yok kardeşim
    ayrıca Heuksalın Hangi Skillerini açıp Hnglerin açmıycagını hangilerini Uplıycanı ii bilmen lazim o zaman damage artar
  • Arkadaşımm STR Gitmen İyi olmuşş ama Glavye + cold Birazcıkkk Ters olmuşş Gibi Glavye Yazaşş Bi Silahh Cold Seri silahlar İçindir+ Glavye+Fire En iyisi ya da Blade + cold :)
  • int atağımı artırıyo beyler
  • magicial attac ı str ise fiziksel atağı
  • Bence full str ye dewam et yoksa uyumu bozasın ben yaptım en bastan basladım :Dsakın bozma
  • Tavsiyemm STR ye Devam Sikil birikdirip Fireyi Ac Derimm C:)
  • ABE BANA NE DERSİN LEVEL 19 OKÇUYUM FULL STR FİRE VE COLD (COLD U SKİLL RESETLEMEDE SİLCEM ))
  • afferim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lunix

Arkadaşımm STR Gitmen İyi olmuşş ama Glavye + cold Birazcıkkk Ters olmuşş Gibi Glavye Yazaşş Bi Silahh Cold Seri silahlar İçindir+ Glavye+Fire En iyisi ya da Blade + cold :)

ewt tamammen doğru
    sen cold u bırak fire dewam et
    ve full str
  • ben greecede str blade + cold gidiyorum skil sorunu yasıyorum ya lvl 23 23 e kadar cold verdim 23 beasdh(bladeserisi adı aklıma gelmedi ) 17 light , 23 force ama pişman oldum ligh a verdigime npc de hıslı kosma scroolları cıkmıs bile :S buyuk bi ihtimal edit skil gorevini yapıcam light i iptal edicem yoksa yetmiyo sp lerim bide lvl 12 den 20 e kadar sp yaptık yinede sp ler rezil oldu :'(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.