Şimdi Ara

İNT PRİEST(ATACKER)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

atack yapmayı düşünüyorum şöle bi fikrim var

60 aura --- 54 heal-- 5 master--5 de buff verecem

+7 sheell takımım var

+3 70 kalkanı +3 ve +7 smite hammer var

shellerin istediği kadar int verip biarzda hp verip gerisini str vermeyi düşünüyorum

böle bişey yapsam nasıl takı kullanmam gerek veya bu şekilde bi yapılandırma olur mu?

ilgilenirseniz sevinirim

• suan priestim 66 lvl

188 str verdim +7 ii yi eline alabilecek kadar gerisini int e verdim 68 lvlde fp +8 Str ve hp set almayı dusunuyorum takılarıda dual dr wp bronze belt kupeleri ise Wse Yapmayı dusunuyorum
    Valkry hp armor defans kafalık var
    Bu itemlerle yaklasık 892 defansım olacak 300 ac li Hp Setle Undyng Buff Alabilecegim . Str setlede Yaklasık 1900 civarı ap olacak 68 lvlde 70 lvl de dd +7 takacak kdr int olacak ondan sonrasını str ye verecegim 206 ya kadar Eger Hala kasmaktan bıkmamıs olursak Gerisi hp ye
  • neden 5 buff a vercenki
  • İtemlerini bilmiyorum ama adam kesemessin kanımca.

72+ priestlara özeniyorsan onlar Hellish kullanıyor ve bu skill defanstan etkilemeden damage vurabildiği için yüksek damageler veriyor.Judgamentin böyle bir özelliği yok bence 72+ olmadan böyle birşey asla yapma.

@#WhyHiOneWhy#
    Buff değil debuff demek istemiş yani Holy Sprit'e vericekmiş.Ama malice 3 skill pointte açılıyor bence 3 skill point versen yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi el_morad -- 27 Kasım 2007; 19:36:49 >
  • Satıp eLine bi heLL breaker +7
    aL +8 hp and str diz
    diz takını dağıt ortalığı ama intin atacker fiLan oLamaz..
    4 priest int cok pis kesioLar ama onLar aşmışş hepsinin eLinde cs war

http://www.youtube.com/watch?v=f29MCf9uo7I aLın Biz KesieLer
  • quote:

Orjinalden alıntı: el_morad

İtemlerini bilmiyorum ama adam kesemessin kanımca.

72+ priestlara özeniyorsan onlar Hellish kullanıyor ve bu skill defanstan etkilemeden damage vurabildiği için yüksek damageler veriyor.Judgamentin böyle bir özelliği yok bence 72+ olmadan böyle birşey asla yapma.

@#WhyHiOneWhy#
    Buff değil debuff demek istemiş yani Holy Sprit'e vericekmiş.Ama malice 3 skill pointte açılıyor bence 3 skill point versen yeter.

haklısın kardeşm
    72 olup helish açmadan bunu yapmak pek de işe yaramıyor
  • ben ardreamde chitn giycek kadar int 126 str verdim bi kacta hp elimde +4 dth var malice acık gayet rahat adam kesiyorum vs bile yapıyoruz lwlda 57
  • +7 shell yerine +7 chitin kullanmanı tavsiye ederim. O kadar topu topu 30 defans için o kadar int bayılacağına o inti str veya hp verirsen daha yararlı olur.
  • fp 8 set bulman lazım dostum shell ile atacker olunmaz ! ! ! fp 8 str set giyip eline hb 7 alman lazım ! ! !
    fp giyebilecek kadar int biraz hp and str wermen lazım gerisini ayrıca hellish acık olmak zorunda hellish yoksa senn yaptıgın mantıksız olur adam kesemezsin...
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.