Şimdi Ara

Int Priestte Kaça Kadar STRye Vermelıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ınt priestte kaça kadar strye verem ve bende 500m var olımpıada ustune ne alam

• • Str priest 78 int kalanı str verir,65 lvl dan sonra str 255 olacagı için kalanı hp verir.

Intler...

* +7 shell için 188 int verilir.

* +7 chitin için 172 int verilir.+8'i için 174 int.

* +8 fp için 158 int verilir..

Benim tavsiyem kalkan olarak scorpion shielddir ancak bulunamaması durumunda,+8 kite shield süper olur.Hp bonusundan dolayı.Ve az str istemesinden dolayı.Böylece az bir defanstan tasarruf ile charın hp si devasa bir warriorunkiyle eşit olur.Benim tavsiyem orta lvllardaki bir int priestin (60-65) +7 chitin set,+8 kite shield kullanmasıdır.Böylece str chitine göre verilir,hp statı çok iyi olur.Yeteri kadar str-int verildikten sonra int priestlar tamamen hp verirler.. Ve şunuda unutmayalım,master öncesinde priestlara sword atack vermez.Master öncesi battle priestlar için en iyi atack veren silahlar club ve hammerlardır.Lütfen master öncesi battle priestlar bu öneriyi kafaya taksın,çok önemli bir noktadır..Boşa harcanan paralardan fazla can sıkan bir şey yoktur..

Ve geldik priestların en kritik yeri,silaha..Benim tavsiyem bütçeye göre; smite hammer , tooth veya lobo hammer'dır..Çünkü int priestların içi dışı hp olmalıdır..

• quote:

Orjinalden alıntı: Me®t

• Str priest 78 int kalanı str verir,65 lvl dan sonra str 255 olacagı için kalanı hp verir.

Intler...

* +7 shell için 188 int verilir.

* +7 chitin için 172 int verilir.+8'i için 174 int.

* +8 fp için 158 int verilir..

Benim tavsiyem kalkan olarak scorpion shielddir ancak bulunamaması durumunda,+8 kite shield süper olur.Hp bonusundan dolayı.Ve az str istemesinden dolayı.Böylece az bir defanstan tasarruf ile charın hp si devasa bir warriorunkiyle eşit olur.Benim tavsiyem orta lvllardaki bir int priestin (60-65) +7 chitin set,+8 kite shield kullanmasıdır.Böylece str chitine göre verilir,hp statı çok iyi olur.Yeteri kadar str-int verildikten sonra int priestlar tamamen hp verirler.. Ve şunuda unutmayalım,master öncesinde priestlara sword atack vermez.Master öncesi battle priestlar için en iyi atack veren silahlar club ve hammerlardır.Lütfen master öncesi battle priestlar bu öneriyi kafaya taksın,çok önemli bir noktadır..Boşa harcanan paralardan fazla can sıkan bir şey yoktur..

Ve geldik priestların en kritik yeri,silaha..Benim tavsiyem bütçeye göre; smite hammer , tooth veya lobo hammer'dır..Çünkü int priestların içi dışı hp olmalıdır..

• yanı sımdı 188 e kadar ınt e verem mı dıyon???
  • shell setse 188int silaha ve kalkana göre str gerisi hp ver
  • Hem konuyu açana hem cevap verenlere teşekkürler ben de böyle bir şey arıyordum.
  • 190 int 120 str e bnm için en ideal rakam...
  • Elektriğim kesildi kusura bakma str leri yazmadım . Benim tavsiyem kite shield +8 hp basılı olduğu için 100 str yeterlidir .Zaten tavsiyelerim içindeki silah ve armorlar 100 str yi çok rahat alır .
  • saolun abıler tşk ederım agalar memnun oldum babalar
  • quote:

Orjinalden alıntı: 5S5

saolun abıler tşk ederım agalar memnun oldum babalar

Abartma :P
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.