Şimdi Ara

ıntel 945GM laptopu Sony KDL-40S4000 lccdtv ye bağlama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar vga kablo aldım.taktığımda vga kaboyu monitör olarak gördü.ayarlarıda yaptım mönitor seçip uygula deyin görüntü lcdtv de görüntü çıkmıyor sinyal yok diyor yardımcı olurmusunuz sabahtan beri nette araştırıyorum bulamadım

ıntel 945GM laptopu Sony KDL-40S4000  lccdtv ye bağlama

ıntel 945GM laptopu Sony KDL-40S4000  lccdtv ye bağlama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bankai -- 25 Nisan 2009; 12:43:24 >

• VGA yoluyla ancak 1360*768 çözünürlük algılar ve gösterir TV. Bu yüzden çözünürlüğü vermiş olduğun ekran görüntüsünde olduğu gibi 1920*1080 yaparsan TV, "Sinyal yok..." der ve gösteremez.

Daha detaylı açıklama için imzamda linki bulunan ilgili konuya bakmanı tavsiye ederim.
  • 1360*768 çözünürlük yok bu boyutlarda söyledikğin konuları sabahtan beri araştırıyorum bi şey bulamadım
  • Hangi değerler var. Sadece 1920*1080 mi?
  •  ıntel 945GM laptopu Sony KDL-40S4000  lccdtv ye bağlama
    bunlar var
  • 1280*768 veya 1280*720'yi bir dene. Ayrıca sol taraftaki görüntü orantısı kısmından en boy oranını koru seçeneğini seçip, Görüntüyü TV'ye yaymayı kumanda üzerindeki <-> şekline benzer işaret bulunan düğmeye basarak yapabilirsin. On bastığında tabi görüntü aldıktan sonra full1 ve full2 adlı iki seçenek çıkar. Şimdi aklımda yok...Bunlardan bir tanesi görüntüyü tam ekran yapar.
  • kardeş ne yaptımsa olmuyor görüntü aktardıktan 20 sn sonra geri geliyor leptopa olmuyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.