Şimdi Ara

İntel kullanan kardeslerim buraya..!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
0
Favori
2.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: kkma

forever amd

Kardeğim piskopat mısın sen ya?

9 Haziran 2002 tarihinde kapanmış olan konuyu hortlatmanın alemi nedir?

Bunun gibi hortlatmamak gereken konular:

http://forum.donanimhaber.com/m_28830/mpage_1/key_3dfx//tm.htm#28830
    quote:

Orjinalden alıntı:
    arkadaşlar,
    3dfx woodoo 4 4500 i845 çipset boardlarda çalışıyormu?bilen varmı.bildiğiniz gibi i 845 boardlar yalnızca 1.5 voltluk agp istiyor.bende ekran kartımın kaç volt olduğunu bilmiyorum..bilen varsa söylesin

http://forum.donanimhaber.com/m_38136/mpage_1/key_3dfx//tm.htm#38136
    quote:

Orjinalden alıntı:
    ile geforce2 chipsetli bir ekran kartı karşılaştırırsak hangisi ağır basar...

bir insan hayatını ya ölmek için yada yaşamak için sürdürmelidir

http://forum.donanimhaber.com/m_41232/mpage_1/key_3dfx//tm.htm#41243
    quote:

Orjinalden alıntı:
    Arkadaşlar simdi arkadasin bi tanesi vodoo ekran kartı satiyor... Benim bilgisayarim PCI slotlu 200 mmx lerden... iLk cikan voduulardan anlıycaginiz...Grafik hızlandırıcı...
    Sizce fiyati nedir bunun ? 20 dolar istiyor adam... Fazlami ?
    Bide degermi buna verilen paraya guncel oyunları oynayabilirmiyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalpakci -- 12 Kasım 2005, 19:38:40 >

• Adam hort uzmanı oha voodolar felandan bahsediyor bu
  • arkadaşlar amd işlemci aldığınızda o işlemciyi ileriye dönük alamazsınız yani o işlemci için bir board alırsınız ama 1-2yıl sonra çıkacak bir işlemci için o boardu kullanamazsınız bu yöndende bence amd'yi intel kullananlar fazla tercih etmiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: THUNDERBIRD

amd ısınıyor diyenlere artık ağzımla gülmeyi bıraktım şimdi işyerindeyim evde olsaydım size ss gönderirdim 28 derece izmir işlemci imzada orjinal fan yüzde 50 o.c ve değerler 1 saate yakın call of duty .2. oynadıktan sonra 30 derece enfazla ve de dünyanın en iyi ısı ölçen boar dı epox un verdiği değerler ve hata şunu da söyleyebilirim yazın izmirin aşırı sıcaklarında en fazla gördüğüm değer tam yükte 44 derece hemde o.c lu halde . şu anda ısınan bir işlemci varsa intel dir şu anda yazıyı yazdığım makina prescott 60 derece bütün dünyadaki pc kullanıcıları amd hakkında olumlu yorumlar yaparken siz hala k6 da kalmışsınız kullanmadan bilmeden sallıyorsunuz

3 sene once prescottmu wardı

• Bakmayın imzama Sapına kadar İNTEL!!!!!!!!
  • Ya bırakın bu amd taraftarlığını artık.Gelecekte dediğin gibi amd birinci olmayacak çünkü amd hiç olmayacak...
  • yaw bu amd midir nedir hiç ısınamadım benim kafede dort adet var ucuz olsun diye yaptım 3000 işlemci xp 64 bide sormayın intel p4 2.8 var inetli kullanırken gördüğüm rahatlığı sadece amd nin windows kurulumunda görüyorum ne yazıkki
  • Aynı fikirdeyim.Değişik birşey söylemek yada bu işi bilioyomuş gibi görünmenin yeni şekli "amd daha iyi" demek oldu.Bu arada amd 2800+ kullanıyorum :) Ama şu ara yeni bir pc toplama aşamasın dayım ve amd nin a sını görmek istemiyorum.toplayacağım sistem 2000 $ civarında olacak.Acaba diyorumki P4 dual core 3.0 ghz mi alsam? Siz ne dersiniz bu konuda?
  • dogru soyluyosun kardesim daha kac mhz oldugunu soyleyemeyen birde bu kadar ısınıyo ama herkez kullanıyo millet sasırmıs galiba
    AMD SEMPRON 2200 = 1.8 MHZ

• AMD ALMANYADA ÜRETİMİNİ %100 ARTTIRCAK FABRİKAYI BOŞUNA KURUYO DİMİ.BATCAK DİYE DİMİ.
    HER YER NİYE AMD SATMIYO.ÇÜNKÜ AMD NİN KAR MARKAJI İNTEL GİBİ ÇOK DİMİ.
    SOKAKTAKİ VATANDAŞ NİYE AMD KULLANIYO.FORUMLARDA TAKILANLARDAN DAHA ÇOK BİLİYO DİYE DİMİ.
  • evet arkadaşlar ben işlemciden çok anlarım dersem yalan olur okudugum kadarıyla amd baya iyi gözüküyo tabi bu forumda yazılanlardan ama bir şeye dikkatinizi çekmek istiyorum mac lerde artık ıbm işlemcileri degil intelin işlemcileri kullanılmaya başlanacak hemdde tüm altyapının degişmesini göze alarak bizler ufak kullanıcılarız ama mac üreticileri hiçte ufak degiller hele birde böle birşeyle oyun olmaz kötü mötü diyoruzda bune intel bence herzaman yerini korur sırf laf olsun diye amd diyenler var aramızda
  • intel den vazgeçmiyorum. Eski kasam amd idi. Soğutmak için kasayı pencerede dışarı çıkarmam gerekiyordu bazen.
  • CELERON 1000 SİSTEMDEN AMD ATHLON XP 2000 E GEÇMİŞTİM...1 YIL KULLANDIM AMD Yİ VE 70 TEN 65 DERECEYE DÜŞTÜĞÜNDE SEVİNİR HALE GELMİŞTİM...SICAKLIK ÖLÇME UZMANI OLMUŞTUM....HEY GİDİ GÜNLER HEY...
  • valla bıler benımkı ıntel 865 glc anakartt ve h.t. preskort 1mb 800 3.4 478 pın super calısıyo amd de kullandım cok program yuklendıınde ıntelle rekabet edemıyo hem bırazda bunu satarken para edıyo ve garatısı guzel once elınızxe cpu gelıo sora sız yolluyosunuz tabı ıntelden garantı anlasmanız varsa adamlar amerıkadan turkıyeye 3 gunde yolluyo adrese teslım amd cogu zaman degıstırmıyo bıle
  • quote:

Orjinalden alıntı: kkma

forever amd

Öncelikle böyle önemli bi konuyu hortlatıp günümüze taşıyan kkma adlı arkadaşı canı gönülden kutluyorum.
    Ben bu forumda çok amd-intel tartışması gördüm ama hiç bu kadar gülmemiştim helal olsun valla!!!

Konuyu tartışan adamların nicleri bile guset olarak geçiyo artık öldümü kaldımı kim bilir (allah korusun) ve siz hala aynı konun üstünde israrla saçma sapan konuşuyonuz ve benide çok güldürüyonuz.

Yav bu konular hiç silinmese arada girip gülüyoz ne güzel işte!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Solu -- 20 Kasım 2005, 23:26:31 >

• en iyisi INTEEEEELLLLLLLL
  • quote:

Orjinalden alıntı: bikurti_il

Yaa dostlarım bu forumda ne kadar çok amd işlemci seven var yaa bu kadar ısınan bir işlemcinin ve boyle derecede buyuk cift fan kullanarak ısınan işlemciden ne performans beklenir yaa 60-70 derecelerden bahsediyoruz yaa sizce normalmi ve bu işlemci ne kadar iyi olabilir...??

bikurti

Edited by - bikurti_il on 08 June 2002 12:53:40

Sizin Processor leri gördük

eskide kaldı AMDnin ısınması artık AMD ileriye gidiyo,
    İNTELde geriye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NightmarE_6 -- 20 Kasım 2005, 21:23:09 >

• bu intel fazla görmemenizin sebebi genelde ofis gibi yerlerde ve bunun benzeri yerlerde eski makinalar çoğunlukta birazda son satıcının güven duymaması adamlar riske girmek istemiyor amd ile ilgili bir çok geyiğe girdim hepside ağız birliği etmiş gibi aynı şeyleri söylüyor ama o sorunlar aslında amd de yok yada ben neden yaşamadım işletim sisteminin dandikliği işlemciye mal oluyor biraz ama şua amd cazip geliyor insanlara farklı geliyo bence haklılarda ama insalar amd bağımlısı olduğunda amd intel gibi kazıkçı olcaktır diye düşünüyorum
  • i..l mi..??

ıııyyy ! Bu firmanın adını duyunca tüylerim diken diken oluyooo..!

$1200.-... tam tamına Binikiyüz dolar..! Peetium dört işlemcisini ilk çıkardıklarındaki piyasa fiyatı idi 1200 dolar..

Bu firma, sömürü aleminin ilahıdır. AMD olmasaydı şu anda bilgisayar kullananların sayısı eskiye göre çoook daha az olurdu.

Zamanında mıçınıza giren kazıkları ne çabuk unuttunuz. AMD, piyasa lideri oluncaya kadar KRALI izleyin yani AMD'yi izleyin. O zamana kadar 3 ve 4 cü işlemci firmaları arkadan geliyor zaten.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.