Şimdi Ara

Inter VA Welcome Event

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Merhaba değerli IVAO üyeleri,Şubat ayında IVAO ortamlı olarak faaliyete geçen ve kısa bir süre içerisinde büyük bir yol kat eden IVAO nun yeni rengi Inter Sanal Havayollarının açılış eventi 12 Nisat 2008 Cumartesi günü TR division online day ile birleştirilmiştir .
    Eventimiz Trabzon(LTCG) den Antalya(LTAI) Havalimanına yapılacaktır . Katılacak olan arkadaşlarımızın 18:00 Zulu ( 20:00 Türkiye saati ile ) LTCG hava alanında online olmaları gerekmektedir . Full olarak ATC hizmeti verilecektir .Evente katılan her Inter VA üyesine academy'miz üzerinden madalya verilecektir . Inter Sanal Havayollarına bu linkten http://www.ivaflight.org/v1/index.php?option=com_wrapper&Itemid=26 üye olabilirsiniz bu güzel gecede hep birlikte olmak dileği ile ...
    Koray Türken
    INX757 Event coordinator

Trabzon Chartlar için: http://www.ivaflight.org/event/trabzon.zip

Antalya Chartlar için: http://www.ivaflight.org/event/antalya.zip

Sceneryler için: http://www.ivaflight.org/v1/index.php?option=com_content&task=view&id=18&Itemid=37

Inter VA Uçakları için:http://www.ivaflight.org/v1/index.php?option=com_wrapper&Itemid=34

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebelthunder -- 24 Mart 2008; 15:03:37 >

• sence işte çalışanlar için 18 erken deyilmi

hepinizi kendiniz gibi öğrenci sanıyorsunuz sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: UberJager

sence işte çalışanlar için 18 erken deyilmi

hepinizi kendiniz gibi öğrenci sanıyorsunuz sanırım
    Tr saati ile 20:00 da hocam bir çok kişi o saatte kokpitinde hazır bulunabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebelthunder

Tr saati ile 20:00 da hocam bir çok kişi o saatte kokpitinde hazır bulunabiliyor

Alıntıları Göster
    Naıl yani Donanimhaber sizin siteyi banladımı. Ralardaki boşlukları kaldırıyoruz.
    Şunu tam takır yazsana

http://www.ivaflight.org/event/antalya.zip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UberJager -- 24 Mart 2008; 15:01:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: UberJager

Naıl yani Donanimhaber sizin siteyi banladımı. Ralardaki boşlukları kaldırıyoruz.
    Şunu tam takır yazsana

http://www.ivaflight.org/event/antalya.zip

Alıntıları Göster
    Sen yazdın ya Ali hocam o bize yeter

• quote:

Sen yazdın ya Ali hocam o bize yeter

Alıntıları Göster
    Gelmeyen Olursa Varya
    Okadar Yapalım Diyorsunuz Ahada Size Event
    BuArada Barış Çok Güzel Olmuş Photoshop
    Fsx Kullananlar Scenery Yüklemesinler Çok Fps Kaybı Oluyor Sonra Yarıda Kesmesinler Eventi

• quote:

Orijinalden alıntı: aaaxxx

Gelmeyen Olursa Varya
    Okadar Yapalım Diyorsunuz Ahada Size Event
    BuArada Barış Çok Güzel Olmuş Photoshop
    Fsx Kullananlar Scenery Yüklemesinler Çok Fps Kaybı Oluyor Sonra Yarıda Kesmesinler Eventi

Alıntıları Göster
    Evet arkadaşlar tüm Inter VA üyeleri katılsın hatta üye olmayanları üye olup katılsın herkesi bekliyoruz . Katılanlara Academy üzerinden award verilecek ...

• quote:

Orijinalden alıntı: burak.tiftikci

Evet arkadaşlar tüm Inter VA üyeleri katılsın hatta üye olmayanları üye olup katılsın herkesi bekliyoruz . Katılanlara Academy üzerinden award verilecek ...

Alıntıları Göster
    ben kesin katilirim bu ucusa biraz kendimi gelistirimm :D yapan hocalarima sonsuz tessekkür
  • quote:

Orijinalden alıntı: talha_145

ben kesin katilirim bu ucusa biraz kendimi gelistirimm :D yapan hocalarima sonsuz tessekkür

Alıntıları Göster
    Evet arkadaşlar hepinizi bekliyoruz. Acaba ATC Servisi mi yapsam uçsammı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pilotk

Evet arkadaşlar hepinizi bekliyoruz. Acaba ATC Servisi mi yapsam uçsammı ??

Alıntıları Göster
    Bizene FatihAma Sende Uçacaksın Yeter Artık Atclik

• quote:

Bizene FatihAma Sende Uçacaksın Yeter Artık Atclik

Alıntıları Göster
    Ben de katılayım tabi, katılmazsam ayıp. Yalnız birisi Antalya scenery'sinin linkini atsa çok güzel olcak. Sitedeki scenery'lerde Antalya için "Download" yazısına herhangi dosya link edilmemiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: batuhantasli

Ben de katılayım tabi, katılmazsam ayıp. Yalnız birisi Antalya scenery'sinin linkini atsa çok güzel olcak. Sitedeki scenery'lerde Antalya için "Download" yazısına herhangi dosya link edilmemiş.

Alıntıları Göster
    Ben şimdi başlasam ne kadar zamanda öğrenirim bu oyunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archelot

Ben şimdi başlasam ne kadar zamanda öğrenirim bu oyunu?

Alıntıları Göster
    Valla ilk başta similatöre oyun dememeyi öğrenmen gerek...Baya bir süreni alır senin azmine bağlı
  • quote:

Valla ilk başta similatöre oyun dememeyi öğrenmen gerek...Baya bir süreni alır senin azmine bağlı

Alıntıları Göster
    Bana Bakın Daha Online Uçmak Nedir Bilmiyorum İçimdeki Şeytan Doğdu Çıktı Dışarı

• quote:

Bana Bakın Daha Online Uçmak Nedir Bilmiyorum İçimdeki Şeytan Doğdu Çıktı Dışarı

Alıntıları Göster
    º

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevidaL -- 31 Mart 2008; 20:47:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevidaL

º

Alıntıları Göster

quote:

Orjinalden alıntı: RevidaL

Bu Arda varya beni küçümsüyor. Bilmem belki sizleri de küçümsüyordur.

Bu mesaj bana da gelmişti Inter Sanal Hava Yollarının event düzenleyeceği.

Sen Nediyorsun Ya

• quote:

quote:

Sen Nediyorsun Ya

Alıntıları Göster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevidaL -- 31 Mart 2008; 20:47:46 >

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: AzadArda

quote:

Sen Nediyorsun Ya

Senin beni küçümsediğini yazdım. Kötü mü olmuş? Ben de evente katılmak istiyorum. Arda bey fsavgi ile konuşup beni Inter Sanal Havayolları'na katacağını söyledi. İnşaallah ben de Inter Sanal Havayolları'nın bir pilotu olarak işimi yaparım.

Ayrıca ben Inter Sanal Havayolları'nı Arda'dan önce duydum fakat uğraşmak istemedim. Onuda belirteyim

ya kardesim event e katilmak istiyosan gel katil zaten konuda yaziyo herkesi bekliyoruzz diye kimse sana katilma demiyoki

hem niye senin yerine arda konusuyoki sen kendin konus fsavgi ile

lütfen topicde tartismiyalim

• quote:

Alıntıları Göster

quote:

quote:

quote:

Sen Nediyorsun Ya

Senin beni küçümsediğini yazdım. Kötü mü olmuş? Ben de evente katılmak istiyorum. Arda bey fsavgi ile konuşup beni Inter Sanal Havayolları'na katacağını söyledi. İnşaallah ben de Inter Sanal Havayolları'nın bir pilotu olarak işimi yaparım.

Ayrıca ben Inter Sanal Havayolları'nı Arda'dan önce duydum fakat uğraşmak istemedim. Onuda belirteyim

Seni Küçümsemiyorum Git Fsavgi İle Konuş O CEO dur Yada Rebelthunter İle Ben CEO olsam Almazmıyım

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sen Nediyorsun Ya

Seni Küçümsemiyorum Git Fsavgi İle Konuş O CEO dur Yada Rebelthunter İle Ben CEO olsam Almazmıyım

Alıntıları Göster
    Valla kendim adamı tanımıyorum. Arda tanıştırırsa muhteşem olur. Fsavgi tanışmak istiyorm seninle

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.