Şimdi Ara

İNTERNET ALİSVERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar gittigidiyor ve hepsiburada comdan alisveris yaparken tc kimlik nosu istiyor herhangibir sorun olur mu cunku tc kimlik girdigimiz yerde net korumasi kalkiyor https olmuyor yardimci olursaniz cok mutlu olucum simdiden teskkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chucx -- 3 Şubat 2012; 20:02:54 >

• dostum benim arkadasim trendyol ve markafoniye üye ve haftada en az onunla birlikte 1-2 ürün satın alıyoruz cok kampanya oluyor cünkü ancak bu gibi yerlerden anca kredi kartı numaranla alabiliyorsun iş sadece tc kimlik numaranla bitmiyor yani suana kadar biz bir sakınca ile karsilasmadik sanaada tavsıye ederim cünkü gercekten kampanyalari cok iyi
  • ben hem gittigidiyordan hem de hepsiburada da defalarca alışveriş yaptım.bunların haricinde daha bir çok siteue üye olup alışveriş yaptım.bugüne kadar 1 kere sorun yaşadım.o sitede de batakcı çıkmıştı.bankadan işlemin iptalini istemiştim.ücret kredi kartıma iade edildi.güvenilir sitelere tc ve kredi kartı bilgilerini vermekte bence sakınca yok.
    gittigidiyordan alışveriş yaparken çok dikkatli olmanızı tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.