Şimdi Ara

İnternet Reklam Virusleri Sorunu [ÇÖZÜLDÜ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba forum üyeleri. İnternetimde baş edemediğim bir virus var.Aynı virus hakkında açılmış olduğununu düşündüğüm konulardaki tavsiyeleri uygulamama rağmen virusu silemedim. Modeme reset atttığımda virus 1-2 saat gözükmüyor sonra tekrar aynı sorun ortaya çıkıyor. Sorun evimdeki internetten kaynaklı ,başka bir yerde internete bağlandığımda sorunlar kalkıyor. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarımdada aynı sorun var, internetimi paylaştığım komşumdada.
    Dizüstü bilgisayarıma format attım ama malesef sorunum bilgisayarımda değil. Yardımlarınızı bekliyorum.

Denendiğim antivirusler :combofix,bitdefender,malwarebytes...

Modem: TP-LINK TD-W8961ND

İşletim sistemi: Windows 7

Edit: IPv4 IP adresini değiştirdiğimde bağlantı kopuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rainbowtrout -- 5 Haziran 2015; 20:19:13 >

• Dostum google chrome kullanıyorsan ad.block eklentisini kur. Ben aynı sorunu bu şekilde hallettim. Uamrım yardımcı olabilmişimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korkunçlu Karı -- 4 Haziran 2015; 23:57:37 >
  • Arkadaşın dediğini yap olmadı.ADW CLEANER tavsiyemdir.İnternet virüslerinden tut keyloggerlerden istenmeyen reklamlara kadar her türlüsünü siler üstelik işi bitince yok oluyor şahane bişey
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korkunçlu Karı

Dostum google chrome kullanıyorsan ad.block eklentisini kur. Ben aynı sorunu bu şekilde hallettim. Uamrım yardımcı olabilmişimdir.

Ad.block sadece kurduğum bilgisayarda çalışacak. Ben virüsü tüm ağdan kurtarmaya çalışıyorum. Fakat sorunu çözemezsem bu yöntemi kullanırım sağolun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lMcCartyl

Arkadaşın dediğini yap olmadı.ADW CLEANER tavsiyemdir.İnternet virüslerinden tut keyloggerlerden istenmeyen reklamlara kadar her türlüsünü siler üstelik işi bitince yok oluyor şahane bişey

ADW cleaneri de denemiştim yazmayı unutmuşum. Maalesef herhangi bi virüs hata bulamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainbowtrout

quote:

Orijinalden alıntı: lMcCartyl

Arkadaşın dediğini yap olmadı.ADW CLEANER tavsiyemdir.İnternet virüslerinden tut keyloggerlerden istenmeyen reklamlara kadar her türlüsünü siler üstelik işi bitince yok oluyor şahane bişey

ADW cleaneri de denemiştim yazmayı unutmuşum. Maalesef herhangi bi virüs hata bulamıyor.

Şaşırdım doğrusu.Benim bilgisayarıma illet bi cinemaplus diye bir virüs bulaşmıştı neredeyse google sayfalarını dahi açamıyordum bunun sayesinde kurtuldum.Fakat 4-5 kere tarattır bi tekrar tekrar dene istersen.
  • maxpayne53 nickli üye sayesinde sorunum çözüldü. Önce ccleaner ile daha sonra advanced systemcare programıyla tarama yapılarak problem kalktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.