Şimdi Ara

interneti kısıtlamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bılgısayarımda ıkı kullanıcı yaratmak ıstıyorum bırtanesı normal her sıteye gırsın dıgerı ıse sadece benım belırledıgım yerlere gırsın bunu nasıl yapabılırım?

• sed@t, arkadaşım Windows tabanlı işletim sistemi kulanıyorsanız 2 kulanıcı hesabu oluşturarak yapabilirsiniz.

Not:Şu an bir hesabınız var kabul edersek sadece bir hesap daha açmalısınız hade kolay gelsin.
  • öncelikle tşk ederım pekı actıktan sonra nasıl dıger hesabı sadece ıstedıgım sıtelere gırmesıne yonlendırecegım ? Yanı istiyorum kı outlook acamasın msn acamasın ve sadece sırketle alakalı 10 sıteye gırsın gerısı acılmasın ?
  • cybersitter gibi filtre programlarıyla çözebilirsin.istediğin içeriğe göre de istediğin gün ve saatlerde interneti serbest bırıkabilir.diğer zamanlarda yasaklayabilirsin.
  • Arkadaşin dediği gibi çeşitli filtre programları var. birini indirip kur
  • sed@t, arkadaşım istedğin siteyi ya da siteleri engelemek için bazı yazılımlar var onları yüklemeniz yeterli olacaktır... Hade kolay gelsin
  • mesala program ornegı verebılırmısınız
  • vista mı kullanıyorsun?
  • xp kullanıyorum
  • bilen yokmu acaba boyle bır uygulamayaı?
  • ya ben nerde gördüm bi dkhah yapı kredinin pc sinden gördüm sadece yapı kredinin ile ilgili sitelere giriyordu fremawork tabanlıydı bir program ismi var ama unuttum .
  • tamam işte oyle bırsey arıyorum ben
  • Arkadaşlar bu işlevi yapan bir kaç program var;ama ücretsiz mi ücretli mi? Araştırın

Mesela: Norton Gözcü, Yassak ve Zone Alarm internet security

Umarım işinizi görürler hade kolay gelsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.