Şimdi Ara

İnternette yeni bir dolandırıcılık sistemi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir arkadaşımın akrabasının başına gelmiş bende sizinle paylaşmak istedim,

Adamlar öyle bir güzel senaryo yazmışlarki , Önde jandarma ve logosu , arkada interpol yazıyor , yan taraftada cezadan kurtulmak için hemen para gönderin falan yazıyor

Arkadaşlar bu konuyu yaymak lazım çoğu yere, bu sansür olayından sonra adamlar böyle dolandırıcılık yöntemi bulmuşlar

Site : http://block.townposters.com/?id=4a63e7686f86c8235d02f2e331e8e13d

NOT: siteye tıkladığınızda açılan pencereyi kapatamıyorsunuz, görev yöneticisinden sonlandırmanız gerekli

bu arada ben siteyi cep telefonundan açtım, en üstte yalandan bir IP adresi ve yer olarak istanbulda olduğunuzu belirtiyor ama oda yalan :D ben dün kocaeliden girdim :D ayrıca sitenin gösterdiği IP ile benim telefonun IP si tutmuyor bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zombi_80 -- 28 Şubat 2014; 10:02:03 >

• Siteye girdim çikamiyorum 300 tl para istediler yatirdim öyle çikabildim. Dün oldu bu olay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kisilikli adam

Siteye girdim çikamiyorum 300 tl para istediler yatirdim öyle çikabildim. Dün oldu bu olay

saka heralde bu :) değilmi :) görev yöneticisinden sonlandırılıyor, ben cepten girdim ve direk çıktım hiç sorun olmadı ama PC den mutlaka görev yöneticisini kullanmak lazım
  • Yav her akşam haberlerde bas bas bağırıyorlar emniyet telefonlara uyanık olun diye mesaj atıyor millet hala dolandırılıyor biz söylesek ne olacak ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adres engellendi ESET :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: zombi_80

quote:

Siteye girdim çikamiyorum 300 tl para istediler yatirdim öyle çikabildim. Dün oldu bu olay

saka heralde bu :) değilmi :) görev yöneticisinden sonlandırılıyor, ben cepten girdim ve direk çıktım hiç sorun olmadı ama PC den mutlaka görev yöneticisini kullanmak lazım

Gerçek hatta @Lily Allen de girmiş siteye oda çikamamiş ne para yatiracam ulan demiş ve bilgisayari pencereden atmiş.
  • quote:

quote:

yok :) değil :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar aşmış olayı

• VİRÜSÜ YİYENLER İÇİN ÇÖZÜM COMBOFİX.

bunun resim çekeni bile var :) laptoplarda oluyor
  • Para gönderen var mı acaba ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde **** ten paypaldan filan istiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: duayen00

Para gönderen var mı acaba ?

mesajları okumadın sanırım i

• quote:

quote:

Ben 600 TL yolladım yine çıkamıyorum?
  • Adres engellendi Kaspersky

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: duayen00

Para gönderen var mı acaba ?

mesajları okumadın sanırım i

Yalandan yazıyor olabilirler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • banada rastgeldi. sistem geri yükleme yaptım sorun yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.