Şimdi Ara

İonia - SawyeR Hacked!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İon,adak, characterim SawyeR hacklenmiştir. 70 lvldi. İnanın hala şpktayım. Ve çok sinirliyim. Ekran klavyes, ,le oyuna girmeme rağmen nsl hackleniyor anlam veremiyorum. Şu dakikadan sonra knight bnm için bitmiştir. Oynayan arkadaşlara lafım yok. Ne dersem diyim oynamaya sevam edicekler (benim gibi). Ama değmezmiş harcadığım zaman, uykusuz kaldığım geceler, yatırdığım paralar...

• gecmis olsun cok üzüldüm
  • quote:

Orjinalden alıntı: JusT18

gecmis olsun cok üzüldüm

gercekten cok üzüldüm bidimde başımıza gelmişti demi melihim yaa off off lanet olsun:S:S
  • quote:

Orjinalden alıntı: NightMare0fDewiL

quote:

Orjinalden alıntı: JusT18

gecmis olsun cok üzüldüm

gercekten cok üzüldüm bidimde başımıza gelmişti demi melihim yaa off off lanet olsun:S:S

bşwr gitsin...

• Geçmiş olsun.
  • gecmıs olsun:(
  • geçmiş olsun
  • Geçmiş oLsn ßirader Gerçekten Çok Üzüldüm..
  • Bağımsız hayata sende hoşgeldin
    Valla nekadar rahatım şu oyundan kurtuldum 2yıl oldu hiçte özenmiyorum
  • Geçmiş olsun
    Bu oyuna hala para veren akıllı varmı bilmiorum oyun su haldeyken gercekkten çöpe atıyolar paralarını
  • geçmiş olsun wwwwwwwwwww nikli gb satıcılarından kaynaklandıgı sanılıyor arada bi benim antivirüs programı xxxx siteye erişimi engelledi diyor ve genelde wwwwwww nikli gb satıcıları pm attıktan sonra cıkıor ve forumlarıdaki araştırmalarıma göre bunla bir alakası var
  • Geri koysam mı ki?
  • quote:

Orjinalden alıntı: V-For_Vandetta

geçmiş olsun wwwwwwwwwww nikli gb satıcılarından kaynaklandıgı sanılıyor arada bi benim antivirüs programı xxxx siteye erişimi engelledi diyor ve genelde wwwwwww nikli gb satıcıları pm attıktan sonra cıkıor ve forumlarıdaki araştırmalarıma göre bunla bir alakası var

antivirüs ne marka ?
  • Geçmiş olsun arkadaşım , benimde 2 arkadaşım hack lendi birirnin elinde ib+7 vardı , diğerinde cb + 7 lvl olarakda 44 -ve 51 lvl arkadaşlarım bu itemlere bile tenezül ediyorlar.
    ama arkadaşın dediği gibi sınırsız gb satılır 13 Tk gibi site reklamı yapanlar var oyun içinde bunlardan birine gireyim dedim hemen benim antivirüs programıs site açılır açılmaz 3 adet virüs buldu. ZoneAlarm kullanıyorum bu gibi isteler girerken dikkat edin arkadaşlar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.