Şimdi Ara

iOS 7.0.4. Nasıl Tekrar Yüklenir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonum A1429 Model, iPhone 5, iOS 7.0.4. yüklü ve jailbreak yapılmış durumda. Bildiğiniz üzere iOS 7.1.1. şu andaki son sürüm, ben telefonumu factory reset yaparak tekrar iOS 7.0.4. yüklemek istiyorum. Biraz araştırdım ama nasıl bir yol izleyeceğimi bulamadım. Lütfen yardım edin.

• Yalan olmasin ama illetrax mi nebisey hatirliyorum dostum jb ile pek ugrasmadim ama ayni versiyona restore icin bunu istiyordu sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cydia dan ilex rat uygulamasini yükleyin . O uygulama telefonunuzda mevcut sürümde restore yapmanizi saglar kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce internetten iOS 7.0.4. yükledim, shift+güncelle ve shift+iPhone'a geri yükle seçeneklerini denedim ve Firmware dosyası uyumlu olmadığı için iPhone'a geri yüklenemedi diye hata aldım. Telefonuma uygun olan firmware'i indirdiğime eminim. Bunun için bir çözüm de bulamadım. Şu anda ilex rat tweak'ini cydia'dan indirdim ve sanırım oluyor. Birazdan sonucu tekrar buradan bildireceğim. Teşekkürler.
  • Evet aynı söylediğiniz gibi fabrika ayarlarına telefonum geri döndü. Öncelikle çok teşekkür ederim arkadaşlar, harikasınız :)
    Ama şöyle bir sorun var, daha önce telefonuma yüklü bir oyunun sanki ilk defa oyunu açıyormuşum gibi olmasını istemiştim. Ama sanırım bu söylediğiniz yöntemle oyunun verileri silinmemiş :/
    Yani benim firmware'i iTunes ile pc üzerinden yeniden yüklemem gerekiyor bunun olabilmesi için. Yukarıda bahsettiğim gibi Firmware dosyası uyumlu olmadığı için iPhone'a geri yüklenemedi hatasını nasıl çözebilirim. iTunes üzerinden telefonuma nasıl fw'i geri yüklerim ?
  • ilex rat jailbreak kaldırmaz, jailbreak tweaklerini vs. siler ve ilk jb yapılmış hale gelir.dfu mod ile restrore yapıp 7.1.1 yükleyebilirsiniz.jailbreak kaldırırken dfu moda alıp itunes'tan son ios sürümünü geri yükle yapman gerekli shift+geri yükle ile 7.1.1 ipsw göstererek de yapabilirsin.

7.0.4 tekrar yükleyemezsin, jb kaldırıp ilk haline dönmek istiyorsan 7.1.1 yükleyeceksin, ayrıca şunları araştır
    dfu mod
    jailbreak kaldırma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bruce Dickinson -- 14 Haziran 2014; 14:28:04 >
  • dfu mod ve jailbreak kaldırma olaylarını biliyorum. Cevabın için teşekkür ederim. Yani diyorsunuz ki fw'i güncellemeden aynı versionu (iOS 7.0.4.) geri yükleyemezsin. Bunun hiçbir yolu yok anladığım kadarıyla. Doğru mudur ?
  • iphone 4 ve önceki cihazlarda shsh kaydı ile downgrade oluyordu ama ip5'te geri dönüş yok.
  • Teşekkür ederim Bruce Dickinson.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonfi

Teşekkür ederim Bruce Dickinson.

Aynen geri alamazsın 4ten öncesi de sdece apple onaylı iOS 7 almadığı için dönüyordu direkt olarak 4 ve üzerinde o mümkün değil . 7.1.1. kullan bence en güzeli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.