Şimdi Ara

İp 5 Apple Logo gelip gidiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar İphone 5 7.1.2 cihazım var tamamen sıkıntısız kullanıyordum fakat son zamanlarda telefon'a bişey olmaya başladı.Ve dün akşam müzik dinlerken uyuya kalmışım sabah kalktım telefonu açmaya çalıştım kapalıydı ve açılmıyordu sonra şarja taktım apple logosu geliyor ve tekrar gidiyordu sürekli tekrarlıyordu şuan bi çözüm bulamadım sizlere danışmak istedim yardımcı olursanız sevinirim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 61HighVoltage61

Arkadaşlar İphone 5 7.1.2 cihazım var tamamen sıkıntısız kullanıyordum fakat son zamanlarda telefon'a bişey olmaya başladı.Ve dün akşam müzik dinlerken uyuya kalmışım sabah kalktım telefonu açmaya çalıştım kapalıydı ve açılmıyordu sonra şarja taktım apple logosu geliyor ve tekrar gidiyordu sürekli tekrarlıyordu şuan bi çözüm bulamadım sizlere danışmak istedim yardımcı olursanız sevinirim :)

8.1.2 dosyasını indirip onu kurmayı dener misiniz
  • Dfu(kurtarma modu) ile geri yükleme yap.
    Tanılarda panic.list varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hallettim sorun'u anlayamadım ama bilgisayara bağladım telefon şarj oldu açıldı tekrar şuan bir sıkıntım yok ama şarj şarj kablom çakma oldugu için şarj olmuyor yani doluyor gösteriyor ama dolmuyor orjinale vericek param yok şuan ayın 15ine kadar o zamana kadar internette ttec marka 50 liraya gördüm yorumlarda hiçbir farkı yok aynı dediler sıkıntı çıkarmaz diyorlar sizcede doğrumu
  • Ttec markaya boşuna 50 tl verme orjinali 49 tl
    Olduktan sonra orjinali olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.