Şimdi Ara

IPAD 1 WIFI, Ne kadar Eder? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: SecureSpy

Parasını taştan çıkaran ile parasını kolay yoldan kazanan arasında "benim paramla şu kadar eder." farkı vardır..
    Saygılar..

@GMP başlığı kirlettiysem özür dilerim. Bazı yorumlara dayanamadım..

• quote:

Orijinalden alıntı: SecureSpy

Parasını taştan çıkaran ile parasını kolay yoldan kazanan arasında "benim paramla şu kadar eder." farkı vardır..
    Saygılar..

@GMP başlığı kirlettiysem özür dilerim. Bazı yorumlara dayanamadım..

Kur farkı oluyor o zaman bilgi için teşekkürler.
  • 400 diyosanız bi ipadde biz alalım :D
  • 700 e 2.el alacağıma 150 koyup 2 yıl garantili 0 ını alırım
  • seneye bugun ipad 2 yi bakalım kaç liradan alıcaz bir tane alıcam

bu arada 400 Tl öldürmüşler en kötü 600 tl ederi var zaten internette şuan 550 700 arası gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANTİ BUG

700 e 2.el alacağıma 150 koyup 2 yıl garantili 0 ını alırım

Aynen
  • piyasayı araştırmadım ikinci eller kaça satılıyor bilmem ama ben ipad e 500 - 600 tl arasında bir para veririm şu anda daha fazla ederi yok bence...
  • ipad 2 16lık wifili adana media markette 1130liraya satılıyor. ikinci el bi wifili ipad1e 700lira verenin aklından şüpe ederim yani 400daha koy üst modelini sıfır adına faturalı 2yıl garantili al... ipad1in sadece wifili olan modellerinin ederi ancak 500liradır ki zaten daha 3gün önce sahibinden.com üzerinden arkadaşa 520liraya aldık get ilanıyla beraber 550lira ödedik...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cahitdikici

ipad 2 16lık wifili adana media markette 1130liraya satılıyor. ikinci el bi wifili ipad1e 700lira verenin aklından şüpe ederim yani 400daha koy üst modelini sıfır adına faturalı 2yıl garantili al... ipad1in sadece wifili olan modellerinin ederi ancak 500liradır ki zaten daha 3gün önce sahibinden.com üzerinden arkadaşa 520liraya aldık get ilanıyla beraber 550lira ödedik...

400 lira az paramı he diyelim 400 lira koyucak o zaman gider ipad2 16 wifi alır, niye ipad1 alsınki
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

quote:

ipad 2 16lık wifili adana media markette 1130liraya satılıyor. ikinci el bi wifili ipad1e 700lira verenin aklından şüpe ederim yani 400daha koy üst modelini sıfır adına faturalı 2yıl garantili al... ipad1in sadece wifili olan modellerinin ederi ancak 500liradır ki zaten daha 3gün önce sahibinden.com üzerinden arkadaşa 520liraya aldık get ilanıyla beraber 550lira ödedik...

400 lira az paramı he diyelim 400 lira koyucak o zaman gider ipad2 16 wifi alır, niye ipad1 alsınki

tamamda canım kardeşim ipad dediğin alet bir gereksinim bir ihtiyaç değildi 400liraya muhtaç olan bi insan zaten ipad almasın. ipad dediğin ürün dokunmatikliğinin haricinde ortalama bi netbookun yapabildiklerini bile yapamıyor dolayısıyla bu ürün zaten normal kullanıcılar için olan bişe değil bu ürün gerçek anlamda bir lükstür. madem lüks kullanacaksın 400liraya arama sıfır al kafan rahat olsun. ikinci el bi ipadı şahsen 500-550den fazla edeceğine inanmıyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

quote:

tamamda canım kardeşim ipad dediğin alet bir gereksinim bir ihtiyaç değildi 400liraya muhtaç olan bi insan zaten ipad almasın. ipad dediğin ürün dokunmatikliğinin haricinde ortalama bi netbookun yapabildiklerini bile yapamıyor dolayısıyla bu ürün zaten normal kullanıcılar için olan bişe değil bu ürün gerçek anlamda bir lükstür. madem lüks kullanacaksın 400liraya arama sıfır al kafan rahat olsun. ikinci el bi ipadı şahsen 500-550den fazla edeceğine inanmıyorum.

diyelim 400 lira koyucak o zaman gider ipad2 16 wifi alır, niye ipad1 alsınki

• @AhmedKaymakcı

kardeş bende onu diyorum zaten ederi 500 olan makinaya 700verecek kadar zenginsen yani fazladan 200lira verebiliyorsan 400daha verebilirsin. madem 400daha koyamıyorsun ozaman o 200 fazlayı niye koyuyorsun zengin değilsen değerinde al zenginsen git sıfır al
  • quote:

@AhmedKaymakcı

kardeş bende onu diyorum zaten ederi 500 olan makinaya 700verecek kadar zenginsen yani fazladan 200lira verebiliyorsan 400daha verebilirsin. madem 400daha koyamıyorsun ozaman o 200 fazlayı niye koyuyorsun zengin değilsen değerinde al zenginsen git sıfır al

o zaman problem yok dostum
  • apple ipad 1 in baz modeli yurtdışı bile olsa şu an 500tl civarı bir değeri vardır aşağısı cihaza haksızlık etmektir. Bir arkadaş demişki ederi gözümde 400 tl onada hak vermek lazım çünkü bizim köydeki nenenin gözünde bi somon ekmek bile daha değerli yani 5 tl ver desen vermez: )
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.