Şimdi Ara

IPAD 1 WIFI, Ne kadar Eder?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ben de bir ipad wifi 1 var.. teknosa garantili ve halen devam ediyor garantisi.. Onunde arkasinda herhangi bir cizik, vurugu hic bir seyi yok. Evde hic kullanmadigimdan satacagim..

ne kadar istemem gerekir bu temizlikteki bir sey icin? Sizin aranizda isteyen var midir? Fiyati dogru verip, ne elimde kalsin ne ucuza gitsin istiyorum da..

simdiden tesekkurler.

• dostum ikinci elde araştırsaydın daha iyi olurdu burası yeri değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: anubis2005

dostum ikinci elde araştırsaydın daha iyi olurdu burası yeri değil
    burada bir arkadaş 1.125 e satıyor:http://forum.donanimhaber.com/m_49682025/mpage_1/f_/key_//tm.htm#49682025
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

burada bir arkadaş 1.125 e satıyor:http://forum.donanimhaber.com/m_49682025/mpage_1/f_/key_//tm.htm#49682025

Alıntıları Göster
    Kaç GB yazmamışsın...

16 GB temizse 400 lira eder. 64 GB ise 550-600 lira etsin benim nazarımda. Daha fazla değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cagdas dv6196
    Kaç GB yazmamışsın...

16 GB temizse 400 lira eder. 64 GB ise 550-600 lira etsin benim nazarımda. Daha fazla değil.

Peki ya ipad1 3G+wifi 64gb hiç çiziksiz faturalı orjinal apple case li
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xagdas

Kaç GB yazmamışsın...

Alıntıları Göster
    500-550'den fazla etmez gibi geliyor bana da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona Grata

500-550'den fazla etmez gibi geliyor bana da.

Alıntıları Göster
    400 e varsa hemen alalım
  • quote:

Kaç GB yazmamışsın...

Yapmayın arkadaslar,amma öldurmussunuz fıyatı ,acın baska sıtelerı bır bakın 400 tlye ipad mı var,bozugunu bule o fıyata satmıyorlar.
    Eger varsa getırın hemen alıyım 400 e.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TAVCI

quote:

Kaç GB yazmamışsın...

Yapmayın arkadaslar,amma öldurmussunuz fıyatı ,acın baska sıtelerı bır bakın 400 tlye ipad mı var,bozugunu bule o fıyata satmıyorlar.
    Eger varsa getırın hemen alıyım 400 e.

Alıntıları Göster
    400 tl ye satan varsa hemen kaç tane varsa alabilirim, çok ciddiyim. 16GB 600-800, 32GB 700-900 arasında oynar duruma, garantiye, temizliğe vs. göre.

• Arkadaşlar yazdığım fiyatlar "benim paramla ederleri"dir.
    "Piyasası şudur" diyen olmuş mu bi kontrol edin isterseniz...
    Ona bakarsanız, beni kesseniz 3G olmayan iPad almam.

quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

quote:

Kaç GB yazmamışsın...

3G'li 64GB iPad1 850-950 arası eder rahat, hatta 1000 desen de kimse "neden" demez.
    Ben 40 gün önce 3G'li 16GB iPad1'imi 850 nakitten verdim.
    Bu arada, case meyzz hikaye. Çiziksiz ve faturalı olsun yeter.
    Bu arada ufak da olsa iki tarafın da imzası olan "KENDİ RIZAMLA ŞU TARİHTE ŞU PARAYA SATTIM/ALDIM" kağıdı düzenleyin, önemli !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xagdas -- 7 Haziran 2011; 9:16:12 >

• quote:

Arkadaşlar yazdığım fiyatlar "benim paramla ederleri"dir.
    "Piyasası şudur" diyen olmuş mu bi kontrol edin isterseniz...
    Ona bakarsanız, beni kesseniz 3G olmayan iPad almam.

quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

quote:

Kaç GB yazmamışsın...

3G'li 64GB iPad1 850-950 arası eder rahat, hatta 1000 desen de kimse "neden" demez.
    Ben 40 gün önce 3G'li 16GB iPad1'imi 850 nakitten verdim.
    Bu arada, case meyzz hikaye. Çiziksiz ve faturalı olsun yeter.
    Bu arada ufak da olsa iki tarafın da imzası olan "KENDİ RIZAMLA ŞU TARİHTE ŞU PARAYA SATTIM/ALDIM" kağıdı düzenleyin, önemli !

Teşekkürler dostum

• Benim paramla şu kadar eder, senin paranla bu kadar eder mantığıda ilginçmiş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhysioTurko

Benim paramla şu kadar eder, senin paranla bu kadar eder mantığıda ilginçmiş..
    1 ay once 3 aylik ipad 1 wifi tr garantili 700 tl nakite sattim hic zorlanmadan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniz

1 ay once 3 aylik ipad 1 wifi tr garantili 700 tl nakite sattim hic zorlanmadan..

siz şanslıymışsınız iyi fiyata satmışsınız normalde o kadar etmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniz

Alıntıları Göster
    ipad 16 GB Wifi, ederi 600-700 TL dir.. 3G olsa 16 si 800 TL fln eder ortalama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

ipad 16 GB Wifi, ederi 600-700 TL dir.. 3G olsa 16 si 800 TL fln eder ortalama...

Alıntıları Göster
    ben ce de 600-700 tl arası bır fıyata rahat satarsın. ama cıhaz yurt dısı ıse 500 tl gıbı bır fıyata gıder..
  • quote:

Orijinalden alıntı: EHABERDAR

ben ce de 600-700 tl arası bır fıyata rahat satarsın. ama cıhaz yurt dısı ıse 500 tl gıbı bır fıyata gıder..

Alıntıları Göster
    arkadaslar tesekkurler bilgiler icin..
    hic kullanmadigim icin satacagim kesin ipad'i.. o zaman 700 tl gibi bir fiyata cekeyim.. ikinci el ilan kismina koyayim..
    peki bunu forum haricinde nerden satabilirim. nereden hizli gider? acikcasi biraz acil ihtiyacim var da paraya..

tekrar tesekkurler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GMP

arkadaslar tesekkurler bilgiler icin..
    hic kullanmadigim icin satacagim kesin ipad'i.. o zaman 700 tl gibi bir fiyata cekeyim.. ikinci el ilan kismina koyayim..
    peki bunu forum haricinde nerden satabilirim. nereden hizli gider? acikcasi biraz acil ihtiyacim var da paraya..

tekrar tesekkurler..

Alıntıları Göster
    max 600 tl dahada etmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: BEYAZ PASSATLI PRENS

max 600 tl dahada etmez

Alıntıları Göster
    Artıda 16 gb teşhir ürünü gözümün önünde 550 ye sattılar üstelik 2 yıl garantili diyerek gerisini varın siz düşünün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A21AA1D72

Artıda 16 gb teşhir ürünü gözümün önünde 550 ye sattılar üstelik 2 yıl garantili diyerek gerisini varın siz düşünün

Alıntıları Göster
    Parasını taştan çıkaran ile parasını kolay yoldan kazanan arasında "benim paramla şu kadar eder." farkı vardır..
    Saygılar..

@GMP başlığı kirlettiysem özür dilerim. Bazı yorumlara dayanamadım..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.