Şimdi Ara

iPad 3 64GB 4G... [Turkiye'de ILK] Inceleme yazısı eklendi. Sorularinizi sorabilirsiniz (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
4
Favori
15.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jv96

Wlan cekim gücü biraz zayif gibi geldi bana. Home tusunun oralari elle tutunca cekim gücü iki cizgi azaliyor.

Kardes ukalalik gibi olmasinda bir hata var tesbitinde :) yukarıdaki siyah bölüm var ya bütün gps lte 3G 4g modulu orada. Home tuşunun olduğu bölgenin olayla bı ilgisi yok yani :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Centauri -- 17 Mart 2012; 4:03:37 >
  • Ben de bugun aldim Chicago Apple Store'dan 32 Gb Wifi modelini. İpad 1 ve İpad 2'yi almamistim ama bu sefer dayanamadim :) inşallah 32 Gb yeter? Bi de bugun Apple Store'da hic alma sansim yok diye dusunuyodum ama cok rahat aldim gider gitmez. Şimdi buna nasil bir kilif almaliyim ? Sen kilif aldinmi ipad 3'e Centauri?
  • ilk basit benchmark testlerinde ipad 2 daha hizli gorunse de oyunlarda ipad 3'un akiciligi fark ettirecektir.
  • Hayirli olsun
    Bekliyoruz
  • Bu kadar yuksek cozunurlugun web sayfalarini goruntulemede v.s sorun yaratacagi soyleniyotdu..uygulamalarda v.s denedinizmi acaba..ama anladigim kari ile sorun yok..yoksa gorurdunuz...
  • Bakmamam lazim boyle haberlere turkiyeye geldiginde de ekranini gormemem lazim alirim diye korkuyorum 2'yi alali 3 ay oldu daha
  • 2. jenerasyona olan kılıflar buna uyacak mı acaba? Bir miktar daha kalın bildiğiniz gibi,
  • quote:

Orijinalden alıntı: _AMADEUS_

2. jenerasyona olan kılıflar buna uyacak mı acaba? Bir miktar daha kalın bildiğiniz gibi,

sorun olmadigi, ayni kiliflarin uydugu soyleniyordu,
    bugun yarin belli olur kesin durum.
  • quote:

2. jenerasyona olan kılıflar buna uyacak mı acaba? Bir miktar daha kalın bildiğiniz gibi,

6mm daha kalın ama smart coverlarla uyumlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark-knight -- 17 Mart 2012; 9:40:46 >
  • Tkp
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark-knight

quote:

6mm değil 0.6 mm
  • quote:

Orijinalden alıntı: King_Arthur

quote:

Orijinalden alıntı: dark-knight

quote:

6mm değil 0.6 mm

doğru pardon

• Hayırlı olsun.Cihaz uzun süreli kullanımda çok ısınıyor mu ?
  • yeni ipad alan herkese hayirli olsun. eminim fotograflara bakmak cok zevklidir. ama aklima birsey takildi. full hd videolarda tam ekran mi oluyor goruntu. yoksa ekranda biraz bosluk birazkip full hd cozunurlukte mi izleniyor.
  • @centauri daha önceki ipad ve iphone incelemelerinide keyifle izlemiştim..

bu ülkede yaşamayan şanslı insanlardansın ne diyiyim senin yerinde olmayı isterdim açıkçası..hayırlı olsun allah daha güzelinide versin kardeşim..
  • TR ne zaman gelir bilmiyorum ama fiyatı çok yüksek olursa ipad2 almak yeterli olur. gereksiz gibi geldi bana bu yeni ipad
  • Ekrandan cok kamerasi cezbediyor beni, FaceTime ve tango programlarini cok kullaniyorum.Cihaz gelsin de gorelim.Kararimizi verelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkykal

İnanın yerinizde olmayı çok isterdim. Hayırlara vesile olsun. Darısı tüm iPadsiz dostlara olsun :)

• İçim gitti ya, ilk fırsatta yurtdışından getirtmem lazım, güle güle kullanın.
  • fiyatı nedir??
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.