Şimdi Ara

iPad 3 64GB 4G... [Turkiye'de ILK] Inceleme yazısı eklendi. Sorularinizi sorabilirsiniz (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
4
Favori
15.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nicomedia66

ipad2 de yok dimi bu kesme olayı

Onda da var ekran 4:3 oldugu icin
  • hocam ne işle meşgulsünüz
  • Ipad 2 yi takip edememistim. Acaba ipad 2 Turkiyeye kac ay sonra gelmisti ve fiyat farki nasil olmustu? İpad 64 gb 4g modeli 830 dolar acaba Turkiyede ne olur? Yurtdisiyla burasi arasinda 200 dolardan fazla fark varsa yurtdisindan almayi planliyorum ama pasaport sorunu da var tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: elninom1

Ipad 2 yi takip edememistim. Acaba ipad 2 Turkiyeye kac ay sonra gelmisti ve fiyat farki nasil olmustu? İpad 64 gb 4g modeli 830 dolar acaba Turkiyede ne olur? Yurtdisiyla burasi arasinda 200 dolardan fazla fark varsa yurtdisindan almayi planliyorum ama pasaport sorunu da var tabi

şuan elden teslim satanlar var simlock kayıtlı 2000-2200 tl arasına nisandan sonrada 100 200 tl daha asagı cekerler dusuncesindeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: jv96

quote:

Orijinalden alıntı: Centauri

quote:

Orijinalden alıntı: jv96

Wlan cekim gücü biraz zayif gibi geldi bana. Home tusunun oralari elle tutunca cekim gücü iki cizgi azaliyor.

Kardes ukalalik gibi olmasinda bir hata var tesbitinde :) yukarıdaki siyah bölüm var ya bütün gps lte 3G 4g modulu orada. Home tuşunun olduğu bölgenin olayla bı ilgisi yok yani :)

Bende wifi modeli var, hatamda tespit yok, gördügümü söylüyorum. wifinin anteni nerde bilmiyorum ama home tusunun ordan tutunca wlan cekim gucu bazen 2 cizgiyeye bazen 1 cizgiye düsüyor.

@ozeba

Ekran 4:3 oldugu icin hd filmler altta ve üste siyah bantli sekilde izleniyor, full ekran yaparsan resim zoomlaniyor ve film sagdan ve soldan biraz kesiliyor.

@erniuif

Sakin görme, gördügün an yandin:) benim ipad 2 yi elime alinca yazilar artik acayip bulanik geliyor. Belki abartili bulanlar olacak ama fark cok büyük. Ama ipad 2 ile arasinda hiz olarak pek fark yok

@diclehana

Apple mobil urünlerinde hic bir zaman flash olmayacak, zaten adobede mobil cihazlar icin artik destek vermeyecegini acikladi

tesekkur ederim
    full hd den bile buyuk ekran hayal bile edemezdim acikcasi
    birsey daha sorcam: dusuk cozunurluklu bir fotograf ekranda nasil gorunuyor sikinti oluyor mu bu kadar yuksek cozunurlukte?

• Ilk mesaja detayli bir inceleme yazisi ekledim :)
  • quote:

Ilk mesaja detayli bir inceleme yazisi ekledim :)

Teşekkürler hocam inceleme için gayet yararlı ve şuana kadar çoğu incelemede değinilmemiş noktalara değinmişsiniz.
    Bu arada 4G paketleri pahalı mı orada ?
    Turkcell, dual band teknolojisi ile 43 mbps e kadar interneti iPadinize getireceğiz diyor ve sırf bu söylemi ve hotspot özelliği yüzünden benim için gerekli olmasa da 4G li model almak istiyorum.
    Bu arada ekranı iPad 2 ile kıyasladığınızda sarılık farkettiniz mi hiç ?

Saygılar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazı cok ıyı olmus. teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: römercan

quote:

Teşekkürler hocam inceleme için gayet yararlı ve şuana kadar çoğu incelemede değinilmemiş noktalara değinmişsiniz.
    Turkcell, dual band teknolojisi ile 43 mbps e kadar interneti iPadinize getireceğiz diyor ve sırf bu söylemi ve hotspot özelliği yüzünden benim için gerekli olmasa da 4G li model almak istiyorum.

Saygılar...

Selamlar

Rica ederim :)

4G paketleri Verizon icin 1 Gb - Aylik 20$, 2 GB - 30$ - 5 GB 50$ - 10 GB 8-$
    AT&T icin 250 MB - Aylik 15$, 3 GB 30$ - 5 GB 50$

Sarilik farketmedim sahsen.

Saygilar benden

• Hocam PM attım saygılar,hayırlı olsun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: römercan

quote:

Saygılar...

Selamlar

Rica ederim :)

4G paketleri Verizon icin 1 Gb - Aylik 20$, 2 GB - 30$ - 5 GB 50$ - 10 GB 8-$
    AT&T icin 250 MB - Aylik 15$, 3 GB 30$ - 5 GB 50$

Sarilik farketmedim sahsen.

Saygilar benden

Cevabınız için teşekkürler.
    Orada o fiyata ise turkcell burda usulca yolar milleti.
    Şuan 64 lük WİFİ model ideal gözüküyor bana.
    Hoşçakalın

• @centauri kıskandım ne yalan söliyim
  • quote:

öncelikle cihazınızı güle güle kullanın ve incelemeniz içinde teşekkür ederim.bir çok kişiyi aydınlattınız.benim merak ettiğim iki konu var:

1.si bluetooth 4.0 özelliği malum düşük pil tüketimi sağlıyor. peki daha alt seviyede bir cihazlı eşleştirdiğimizde yine bizim cihazımız bluetooth 4.0 üzerinden mi bağlanıyor yoksa yine eski sistem üzerinden mi bağlanıyor karşıdaki cihaz eski versiyon diye?yani 4.0 kullanmak için iki cihazında 4.0 olması mı gerekiyor?

2. olarakta " şarj edilme süresini bir miktar uzatmış "demişsiniz.acaba ne kadar sürede full şarj oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ohann

quote:

öncelikle cihazınızı güle güle kullanın ve incelemeniz içinde teşekkür ederim.bir çok kişiyi aydınlattınız.benim merak ettiğim iki konu var:

1.si bluetooth 4.0 özelliği malum düşük pil tüketimi sağlıyor. peki daha alt seviyede bir cihazlı eşleştirdiğimizde yine bizim cihazımız bluetooth 4.0 üzerinden mi bağlanıyor yoksa yine eski sistem üzerinden mi bağlanıyor karşıdaki cihaz eski versiyon diye?yani 4.0 kullanmak için iki cihazında 4.0 olması mı gerekiyor?

2. olarakta " şarj edilme süresini bir miktar uzatmış "demişsiniz.acaba ne kadar sürede full şarj oluyor?

Rica ederim.

1. Yeni jenerasyon bluetooth cihazlara 'Bluetooth Smart' deniyor. Anladigim kadariyla pil suresi konusundaki avantaji yakalamaniz icin bluetooth smart etkiletli cihazlari kullanmaniz gerekiyor. Bu arada soylendigine gore bluetooth smart teknolojisi kullanan bir kulaklik 1 yil tek pille calisabiliyor.
    http://www.bluetooth.com/Pages/Bluetooth-Home.aspx

2. Eski iPad'in full sarj suresi 4 saat kadardi. Tam olcum yapmasam da, dolum hizina bakarsak yenisinin yaklasik 6 saat oldugunu tahmin ediyorum

• öncelikle hayırlı olsun benimde bir sorum olacaktı

bu bluetooth kısıtlaması appleda tam olarak nasıl oluyor acaba ? yani ipad ile android,symbian ya da windowslu bir cihazı eşleştiremiyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sroad -- 19 Mart 2012; 19:21:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

öncelikle hayırlı olsun benimde bir sorum olacaktı

bu bluetooth kısıtlaması appleda tam olarak nasıl oluyor acaba ? yani ipad ile android,symbian ya da windowslu bir cihazı eşleştiremiyor muyuz?

Hayır , illaki apple olacak faşist ürünler
  • Hocam birde sıcaklık ne düzeyde birkaç kişiden okuduğum kadarıyla ısınmasından şikayet etmişler, 5-6 saate yakın oyun oynayabilir misiniz ? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: strahd_von_zarovich

Hocam birde sıcaklık ne düzeyde birkaç kişiden okuduğum kadarıyla ısınmasından şikayet etmişler, 5-6 saate yakın oyun oynayabilir misiniz ? :D

sizi ps vita bölümüne alalım

• Başlık sahibi arkadaşı takdir ettim.sanırım o ilk sayfada yer alan ipad3 'üyle video çekerken başta gözüken beyaz x5 'De onun ; amerikada house party.. bir yandan ipad 3 test drive.. ama biz türk kardeşlerini de unutmamış testini de ayrıntısıyla paylaşmış..

Teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: strahd_von_zarovich

Hocam birde sıcaklık ne düzeyde birkaç kişiden okuduğum kadarıyla ısınmasından şikayet etmişler, 5-6 saate yakın oyun oynayabilir misiniz ? :D

Oynayabilirsiniz. Hicbir zaman elinizi yakacak kadar isinmiyor, sadece hissedilebilir derecede isiniyor.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.