Şimdi Ara

İpad Air Alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu aralar bir tablet almak istiyorum ios ile android tabletler arasında açıkçası ios daha baskın geliyor,şimdi sorum şu ipad air 2 çıktıktan sonra ipad air alınır mı yoksa mini 2 retina tercih edilmeli midir?Ve bu cihazlar beni kaç yıl götürebilir

• iPad Air almayın. Alacaksanız Air 2 alın. Ben Air aldım pişmanım, keşke Air 2 alsaydım.
    Güncellemelerle düzelir mi bilmiyorum ama kasmalar, takılmalar var. Anlamadım bu kadar güncel bir modelde nasıl böyle hatalar var.
  • Air 2 veya mini 2 alin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    hocam peki bimekste ipad mini2 retina 640 tl ye düşmüş 16 gb yeterli olur mu tablette?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oCean_'

hocam peki bimekste ipad mini2 retina 640 tl ye düşmüş 16 gb yeterli olur mu tablette?

Kullaniminiza bagli
    Bende 16 gb iphone 5 var , 150 kaliteli muzik 10 uygulama, 5 oyun ,50 fotograf var .8.5 gb bos yer kaldi.

• IOS kullanan tüm cihazlar çöptür. Bence alma pişman olursun. Ben bilgisayarda apple kullanıyorum ama ipade o kadar para verdiğime üzülüyorum. Şimdi kendi ipadimi kız kardeşime vereceğim kendime tab s 8.4 alacağım. O işletim sisteminden filan anlamaz alır kullanır birkaç şey yapar iyiymiş der geçer. IOS çok sıkıcı, bayık, hiçbir özelliği olmayan çöp işletim sistemi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi General Papulas -- 3 Ocak 2015; 13:49:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: General Papulas

IOS kullanan tüm cihazlar çöptür. Bence alma pişman olursun. Ben bilgisayarda apple kullanıyorum ama ipade o kadar para verdiğime üzülüyorum. Şimdi kendi ipadimi kız kardeşime vereceğim kendime tab s 8.4 alacağım. O işletim sisteminden filan anlamaz alır kullanır birkaç şey yapar iyiymiş der geçer. IOS çok sıkıcı, bayık, hiçbir özelliği olmayan çöp işletim sistemi...

Bu bolumde bulunmak zorunda degilsin. Sende kendi coplugune gidebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: gduman

quote:

Orijinalden alıntı: General Papulas

IOS kullanan tüm cihazlar çöptür. Bence alma pişman olursun. Ben bilgisayarda apple kullanıyorum ama ipade o kadar para verdiğime üzülüyorum. Şimdi kendi ipadimi kız kardeşime vereceğim kendime tab s 8.4 alacağım. O işletim sisteminden filan anlamaz alır kullanır birkaç şey yapar iyiymiş der geçer. IOS çok sıkıcı, bayık, hiçbir özelliği olmayan çöp işletim sistemi...

Bu bolumde bulunmak zorunda degilsin. Sende kendi coplugune gidebilirsin.

Apple kullanıcısı olarak bu bölümü çok seviyorum.
  • General Papulas kullanıcısına yanıt
    hocam bende bilgisayar olarak macbook kullanıyorum,sizin tablette beğenmediğiniz özellikler nedir androidde olupta ipad de olmayan.bunları söylerseniz bende başka ürünlerede yönelebilirim tabiki
  • quote:

Orijinalden alıntı: oCean_'

hocam bende bilgisayar olarak macbook kullanıyorum,sizin tablette beğenmediğiniz özellikler nedir androidde olupta ipad de olmayan.bunları söylerseniz bende başka ürünlerede yönelebilirim tabiki

Ios bayıklığı, hiçbirşeye izin vermeyen kapalı sistem oluşu, adam etmek için cydia denen o yavaş kıytırık programla uğraşmak gerekliliği, cydia dan patchler yüklense bile android serbestliğine erişmenin çok zor hatta bazı yönlerden imkansız olması, yüklenecek yanlış bir patchte sistemin yamulabilme tehlikesi, jb yapınca stabilitenin bozulması, IOS 8 ve 8.X serisinin sorunlu, kararsız, beta test ayarında program olduğu halde final sürümmüş gibi piyasaya çıkartılması vs... Bu yazılım kısmı. Donanım kısmında Air'in çok büyük olması, tek elle kavranamaması, hafıza kartı takılamaması, 16 gb kapasitenin gerçekten de yetmiyor oluşu (32 gb olan fiyat olarak 16'dan çok daha pahalı). Bunlar şimdilik aklıma gelenler..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.