Şimdi Ara

iPad Görüntü Yakalama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

YouTube kanalımızda yayınlamak üzere, iPad (3. jenerasyon) üzerinden oyun videoları çekmek istiyoruz. Elimde Avermedia Live Gamer Portable capture cihazı bulunmakta. İlk olarak ipad görüntüsünü apple tv ile deneme yaptım. Burada Apple TV ile capture cihazına, capture cihazından ise yamaha anfiye bağlantı kurdum. İlk olarak PC'siz kayıt yapmayı denedim ancak TV'ye görüntü ya gelmedi, ya da yanma sönme, titreme oldu ve kayıt gerçekleşmedi. 2. denememde kaydı PC aracılığı ile yapmaya çalıştım ama burada da görüntü almayı başaramadım.

Benim asıl merak ettiğim ise şu, eğer olacaksa 30 pin konnektörü HDMI dönüştürücü ile capture cihazına bağlayıp görüntü almaya çalışacağım. Ancak bu dönüştürücü çok pahalı (100 TL -http://store.apple.com/tr/product/MD098ZM/A/apple-30-i%C4%9Fneli-dijital-av-adapt%C3%B6r%C3%BC?) olduğu için eğer bu iş mümkün değilse hiç almayacağım.

İnternette bu konuda çok kaynak bulamadığım için yardımlarınızı rica ediyorum. Jailbreak yapmak istemiyorum, reflector gibi uygulamaları da denedim sonuç vermedi. Bu HDMI dönüştürücü işe yarar mı bu konuda bilgi almak istiyorum.

Acaba ipad üzerinde HDCP koruması olduğundan mı olmuyor? Bunu da bilen varsa cevap vermesini rica edeceğim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.