Şimdi Ara

IPAD MINI IOS 7 PERFORMANS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
2.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iOS 6'da canavar gibi çalışıyordu ama IOS 7'de gözle görülür bir yavaşlama söz konusu. Millet Yeni IPAD Mini alsın diye mi böyle yapıyorlar anlamadım. Sizin cihazlar nasıl ?

• !! K@bus !! kullanıcısına yanıt
    Ipad Mini kullanıyorum IOS 7 ile, öyle aman aman, makinamı değiştirmeye sebep olacak bir yavaşlama yok, bence fazla abartılıyor. IOS 6'da da Facebook çalışıyordu IOS 7' de de aynen devam ediyor, ya da oyun olarak Clash of Clans oynuyorum, performans kaybı yaşamadım.
  • Benim fark ettiğim internet konusunda bir yavaşlama mevcut, oyunlar vb. Onlarda sorun yok. Halbuki neden mini 2 çıkartıyorsun, belki de bir sürü insan elindeki cihazı satmak zorunda kalacak. Zamanında miniyi güçlü yap işte ne olacak..
  • Ya da ios'u guclu yap,calisabilmek icin ancak 64bit bir islemciye ihtiyac duymasin!
  • quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

Ya da ios'u guclu yap,calisabilmek icin ancak 64bit bir islemciye ihtiyac duymasin!

iOS'u güçlü yap derken? Piyasadaki en güçlü sistem zaten.
  • ulasates kullanıcısına yanıt
    Nesi guclu yahu icine etti iphone'larin ipad'lerin.isletim sisteminin duzgun calismak icin illa son model donanima mecbur olmasi zayifliktir.etrafimda ios7'ye gecenler telefonu satma hesabina girmis durumda.

ben ise ipad'de sonuna kadar 5.1'de devam edecegim.mecbur kalirsam 6.1 yaparim belki.
  • quote:

Nesi guclu yahu icine etti iphone'larin ipad'lerin.isletim sisteminin duzgun calismak icin illa son model donanima mecbur olmasi zayifliktir.etrafimda ios7'ye gecenler telefonu satma hesabina girmis durumda.

ben ise ipad'de sonuna kadar 5.1'de devam edecegim.mecbur kalirsam 6.1 yaparim belki.

iOS'tan uzak oldugunuz belli. Yoksa daha onceki surumlerde de stabilligin *.1 surumu ile oturdugunu ve 7.1 beta1'de bile cok buyuk gelisme kaydedildigini ayrica 6.1 icin imzalarin kapandigini ve gecemeyeceginizi bilirdiniz
  • ulasates kullanıcısına yanıt
    Bu kadar masum ve kullanici dostu degiller. 7.1 de gelse iphone4'ler ve ipad'ler(1,2,mini) ayni yavaslikta kalir.iphone'da 5.1'den 6.1'e gecince dahi biraz yavaslama olmustu.ac gozlu apple sorunsuz calisan cihazlari kullanicilara yetersiz hissettirip yenisini aldirmaya zorluyor.taktik hep ayni ezberledik artik.eger ipad'de en ufak yavaslama hissedecek olursam degistirecegim tablet android ya da windows olur.apple urunu kullanarak ios'tan uzaklastiran apple'a selam olsun.

Telefonum android.her surumde isletim sistemi daha stabil ve daha hizli oluyor.kaniti giris seviyesi donanimlar icin bile bu iyilesen deneyimi sunmasi.Gordugum kadariyla windows da ayni yonde ilerliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 29 Kasım 2013; 2:06:51 >
  • quote:

Bu kadar masum ve kullanici dostu degiller. 7.1 de gelse iphone4'ler ve ipad'ler(1,2,mini) ayni yavaslikta kalir.iphone'da 5.1'den 6.1'e gecince dahi biraz yavaslama olmustu.ac gozlu apple sorunsuz calisan cihazlari kullanicilara yetersiz hissettirip yenisini aldirmaya zorluyor.taktik hep ayni ezberledik artik.eger ipad'de en ufak yavaslama hissedecek olursam degistirecegim tablet android ya da windows olur.apple urunu kullanarak ios'tan uzaklastiran apple'a selam olsun.

Telefonum android.her surumde isletim sistemi daha stabil ve daha hizli oluyor.kaniti giris seviyesi donanimlar icin bile bu iyilesen deneyimi sunmasi.Gordugum kadariyla windows da ayni yonde ilerliyor.
    Taktik belli. Mini 2 ve air çıkmadan önce ne oldu ? Yeni güncelleme geldi. Güncelleme yaptık ne oldu. İos stabileliğinde gözlü görülür yavaşlama ortaya çıktı. Bunun yanında ne yaptılar ? Mini2 ile Air'in reklamını yaptılar. Yeni nesil işlemci, çok hızlı, çok güçlü, retina ekran. Bunun açılımı nedir ? Elinizdeki ürünleri satın, yenilerini alın. Adamların stratejisi bu. Öve öve bitiremediğim APPLE beni bu mesajı yazmak zorunda bıraktı.

Şimdi insanlar Mini2 yada Air aldığı zaman 6 ay sonra yeni bir ürün sürerler piyasaya, İşte en yeni nesil işlemci, Ekranı öyle böyle şöyle, bu devran böyle gider...

• quote:

maalesef haklısınız.....ama birazda suç bizde..hep aynı tongaya düşüyoruz..hemen güncelliyoruz iosu...şimdi mecburen ipad 4 ü değiştirip ipad aire geçeceğim...çünkü alet sürünüyor....abartmasız...(zaten arkadaşlar deniyebilir..) wallpaperi 1 dk.da değiştiriyor...arkadaşın dediği gibi...1 sürümü ilede...bu stabillik sağlanmaz...ama bu döngü yıllardır var...

• 7.1 beta ile iPhone 4'te bile ciddi gelişme var. Açın youtube a bakın. iPad'lerde de mutlaka olcaktır.
  • 7.1 beta ios 6 seviyesinde,safari arada atıyor onun dışında sorun yok, akıcılık hız vs özellikle sayfaların açılma hızı normale dönmüş.
  • Zaten baştan beri retinasız ipad minin pişmanlık olduğu düşüncesindeyim.heryer retina cihaz kaynıyor.şahsen yeni retinalı miniyi sipariş ettim.eski emektar samsung galaxy tab 2 7 ise telefoncuya 250 tl ye gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: iTerre

Zaten baştan beri retinasız ipad minin pişmanlık olduğu düşüncesindeyim.heryer retina cihaz kaynıyor.şahsen yeni retinalı miniyi sipariş ettim.eski emektar samsung galaxy tab 2 7 ise telefoncuya 250 tl ye gitti
    bende de ipad var ios7 li üstteki arkadaşın dediği gibi rahatsız edici, problem yaratacak bir yavaşlama yok.
  • Taktik belli eski cihazlari saf disi birakmak oysa ios7 ile 6 arasinda sadece gorsel fark var gene olarak. Ios8 olsaydi gene biraz daha anlayisla karsilardim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 007anil

7.1 beta ios 6 seviyesinde,safari arada atıyor onun dışında sorun yok, akıcılık hız vs özellikle sayfaların açılma hızı normale dönmüş.

İpad minide mi denediniz 7.1i
  • ibrahimuzum1 İ kullanıcısına yanıt
    evet şu an 7.1 beta 5 direk ios 6 ayarında
  • quote:

iOS 7.1 Beta 5 kullanıyorum.
    Elimdeki cihazlar, iPhone 4 - iPhone 4S - iPad Mini
    iOS 7.0.4'ten inanılmaz büyük farkı var, çok daha hızlı akıcı ve stabil.

• quote:

Orijinalden alıntı: 007anil

evet şu an 7.1 beta 5 direk ios 6 ayarında

Bende asphalt 8 ve bazi oyunlarda kasma oluyordu onlarda duzelme var mi belirgin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gahst

quote:

iOS 7.1 Beta 5 kullanıyorum.
    Elimdeki cihazlar, iPhone 4 - iPhone 4S - iPad Mini
    iOS 7.0.4'ten inanılmaz büyük farkı var, çok daha hızlı akıcı ve stabil.

Kesinlikle, katılıyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.