Şimdi Ara

İPHONE 1.1.3 ÇIKTIMI? Bİ KAÇ YERDE GÖRDÜM??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim için kötü çünkü şubat da iphonum geliyor bilgisi olan birileri varmı??? yada iphonu takınca update 1.1.3 filan diyomu ???!

• ituns da 1.1.2 ye update diyo valla ben 1.1.1 e downgrade ettikten sonra tekrar 1.1.2 yapmadım da. Çıksa bi kaç konu açılırdı anam çıktı vs. diye çıkmamıştır bence henüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cause_of_death

ituns da 1.1.2 ye update diyo valla ben 1.1.1 e downgrade ettikten sonra tekrar 1.1.2 yapmadım da. Çıksa bi kaç konu açılırdı anam çıktı vs. diye çıkmamıştır bence henüz.
    Bugun dahil hala cikmadi. Ama bana kalirsa yakindir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xman958

Bugun dahil hala cikmadi. Ama bana kalirsa yakindir.

Alıntıları Göster
    benimde 2 güne kadar apple storedan alınacak sorun olmaz değil mi arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: predouret

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: predouret

zannetmem ..1.1.2 versiyon alacaksın muhtemelen..kingsim vb...ile kırıp kullanacaksın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mygokhan

quote:

Orjinalden alıntı: predouret

zannetmem ..1.1.2 versiyon alacaksın muhtemelen..kingsim vb...ile kırıp kullanacaksın..

Alıntıları Göster
    1.1.3 alırsak kırma şansımız olucakmı ? ben de 2hafta sonra aldırıyorum arkadaşıma şimdi kafam karıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: say

1.1.3 alırsak kırma şansımız olucakmı ? ben de 2hafta sonra aldırıyorum arkadaşıma şimdi kafam karıştı

Alıntıları Göster
    yok abi benim 1.1.2 kendim kırdım kendim yaptım suan da turbo sim ile kullanıyorum 1.1.3 cıkmadı daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amantini

yok abi benim 1.1.2 kendim kırdım kendim yaptım suan da turbo sim ile kullanıyorum 1.1.3 cıkmadı daha.

Alıntıları Göster
    http://www.chip.com.tr/konu.asp?id=5137

Buradaki habere göre çoktan çıkmış :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtasci

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: digimurattt

orda oyle bişey yazmıyo kı... çıkacak yazıyo...

• quote:

Orijinalden alıntı: mangey

quote:

Alıntıları Göster
    Orada, o haberin yapıldığı tarihte (08 Aralık 2007 Cumartesi 05:42 ) firmware'ın çıkacağı yazıyor.Yani o habere göre bugün çoktan 1.1.3 firmaware'ı kullanılıyor olması lazım. Firmware'ın çıkmadığını ben de biliyorum.Sadece bir haber gösterdim.
    quote:

Orjinalden alıntı: mangey

quote:

• quote:

Orada, o haberin yapıldığı tarihte (08 Aralık 2007 Cumartesi 05:42 ) firmware'ın çıkacağı yazıyor.Yani o habere göre bugün çoktan 1.1.3 firmaware'ı kullanılıyor olması lazım. Firmware'ın çıkmadığını ben de biliyorum.Sadece bir haber gösterdim.
    quote:

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

ok tşk. ederim arkadaşım... gösterdiğin haber sayesinde chip dergisini inceleme fırsatı buldum...

• quote:

Orijinalden alıntı: mangey

quote:

quote:

quote:

ok tşk. ederim arkadaşım... gösterdiğin haber sayesinde chip dergisini inceleme fırsatı buldum...

Alıntıları Göster
    dün arkadaşıma amerikadan hediye gelen versiyon 1.1.3 idi...
    yana yana nasıl kırılacağını soruşturuyodu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: extremeenvy

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: extremeenvy

aBOOOO benim şu sıralarda alınıyo olması lazım!! Ulan çöle düşsek kutup ayılarını sevenler derneginin yıllık olaganüstü kongresine denk gelecez ha.. Hurafedir bunlar dimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: extremeenvy

Alıntıları Göster
    http://gizmodo.com/338948/

Bu adreste 1.1.3 versiyonunun bir videosu var...

quote:

• quote:

http://gizmodo.com/338948/

Bu adreste 1.1.3 versiyonunun bir videosu var...

quote:

Alıntıları Göster
    Resmi olarak duyuruldumu 1.1.3 sitesinde hala september yazıyo? iphone kullananlar install olarak geliyomu ekrana yada itunes a takınca?! İlgilenirseniz sevinirim bu ara aldırıcam bendeki harbiden şansss..

• quote:

Orijinalden alıntı: muratpadir

Resmi olarak duyuruldumu 1.1.3 sitesinde hala september yazıyo? iphone kullananlar install olarak geliyomu ekrana yada itunes a takınca?! İlgilenirseniz sevinirim bu ara aldırıcam bendeki harbiden şansss..

Alıntıları Göster
    daha bilkdğim kadarıyla deneme amaçlı çıktı.
    telefona yüklü olarak gelmez sanmıyorum.
    deneme amaçlı çıkan şu anda 1.1.2'yi kırmak için çalışmalarda kullanılıyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: fleischman

daha bilkdğim kadarıyla deneme amaçlı çıktı.
    telefona yüklü olarak gelmez sanmıyorum.
    deneme amaçlı çıkan şu anda 1.1.2'yi kırmak için çalışmalarda kullanılıyor zaten.

Alıntıları Göster
    walla bende aldırdım tleefon ama daha elime gleemdi şuan alınmış telefon ama versiyonunu bilmyrm umarım 1.1.2 dir ona bile dua eder olduk yalnız şöle bişey duydum 1.1.2 lerinde bir kısmı kırılamıyormuş diye bir hurafe dolaşıyo doğrumudur
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprak

walla bende aldırdım tleefon ama daha elime gleemdi şuan alınmış telefon ama versiyonunu bilmyrm umarım 1.1.2 dir ona bile dua eder olduk yalnız şöle bişey duydum 1.1.2 lerinde bir kısmı kırılamıyormuş diye bir hurafe dolaşıyo doğrumudur

Alıntıları Göster
    dun gece itibariyle hala 1.1.3. yoktu... iTunes'a gore 1.1.2 son firmware hala... herkes rahat olsun...

cK
  • quote:

Orijinalden alıntı: cK2oo7

dun gece itibariyle hala 1.1.3. yoktu... iTunes'a gore 1.1.2 son firmware hala... herkes rahat olsun...

cK

Alıntıları Göster
    1.1.3 gördüklerini söyleyen arkadaşlar emin mi acaba versiyonlarından. Ben de önümüzdeki hafta Atlantadan iphone aldırmayı planladığım için başlık beni bir hayli korkuttu ve en doğru bilgiyi direk amerikadaki apple yetkililerinden alacağımı düşünerek az önce Atlantadaki apple store'u aradım ve şu anda hangi versiyonu sattıklarını sordum. Şu anda 1.1.2 sattıkların ve 1.1.3'ün ne zaman geleceği hakkında bir fikirleri olmadıklarını söylediler. Bu arada diyelik ki 1.1.3 çıktı ve elimize bu yeni versiyon geçti. Daha önceki unlock kırma sürelerini bilen varsa, deneyimlerinize dayanarak 1.1.3 alırsak unlock edilene kadar ne kadar beklememiz gerekebileceği hakkında bir fikri olan var mı??

• quote:

Orijinalden alıntı: snejniybar

1.1.3 gördüklerini söyleyen arkadaşlar emin mi acaba versiyonlarından. Ben de önümüzdeki hafta Atlantadan iphone aldırmayı planladığım için başlık beni bir hayli korkuttu ve en doğru bilgiyi direk amerikadaki apple yetkililerinden alacağımı düşünerek az önce Atlantadaki apple store'u aradım ve şu anda hangi versiyonu sattıklarını sordum. Şu anda 1.1.2 sattıkların ve 1.1.3'ün ne zaman geleceği hakkında bir fikirleri olmadıklarını söylediler. Bu arada diyelik ki 1.1.3 çıktı ve elimize bu yeni versiyon geçti. Daha önceki unlock kırma sürelerini bilen varsa, deneyimlerinize dayanarak 1.1.3 alırsak unlock edilene kadar ne kadar beklememiz gerekebileceği hakkında bir fikri olan var mı??

Alıntıları Göster
    1.0 unlock 75 gunde bulundu.
    1.1.2 ikinci ayini doldurdu, hala bulunmadi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.