Şimdi Ara

İphone 3G ile iphone 3G(S) arasındaki fark? Yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İphone 3g ile 3gs arasında farklar nedir ?

• 3gs daha süratli
  • (S) Speed yani hız anlamına geliyor. 3gs, 3g'ye göre çok daha hızlı bir telefon. Ayrıca 3g'de sadece fotoğraf çekme var iken, 3gs'de hem foto hem video kayıt özelliği bulunuyor. En önemli farklar bunlar.
  • Teşekkürler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverktulu

(S) Speed yani hız anlamına geliyor. 3gs, 3g'ye göre çok daha hızlı bir telefon. Ayrıca 3g'de sadece fotoğraf çekme var iken, 3gs'de hem foto hem video kayıt özelliği bulunuyor. En önemli farklar bunlar.

Ama videoda fotoda bi ***a yaramiyor 3gs te bilgin olsun. Yani cok sey bekleme onlardan ve tavsiyem bugun gidip 3gs e para yatirma maksimum 5.2 versiyondan sonra destek biter ona da. Ama bu bir tahmin resmi bir sey yok oyle. Tavsiyem ya biraz daha biriktir 4 al yada illa alicam diyorsanda kos al (:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3gs sogudum . Galaxy ace almayı düşünüyorum bilginiz var mı ace hakkında?
  • Bence de 4s al.3gs'nin devri kapandı kapanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meshood

quote:

Orijinalden alıntı: neverktulu

(S) Speed yani hız anlamına geliyor. 3gs, 3g'ye göre çok daha hızlı bir telefon. Ayrıca 3g'de sadece fotoğraf çekme var iken, 3gs'de hem foto hem video kayıt özelliği bulunuyor. En önemli farklar bunlar.

Ama videoda fotoda bi ***a yaramiyor 3gs te bilgin olsun. Yani cok sey bekleme onlardan ve tavsiyem bugun gidip 3gs e para yatirma maksimum 5.2 versiyondan sonra destek biter ona da. Ama bu bir tahmin resmi bir sey yok oyle. Tavsiyem ya biraz daha biriktir 4 al yada illa alicam diyorsanda kos al (:

Kesinlikle haklısınız lakin ben zaten 3gs'in çok iyi foto ve video çekimi var dememiştim. Zaten 3gs kullanmış biri olarak biliyorum bu özellikleri.

• 4 alabilmem için iddaa tutturmam lazım onun haricinde o kadar param yok malesef iphone 4 mükemmel telefon .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.