Şimdi Ara

İphone 3gs backupsız restore (takılma problemi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar bende iphone 3gs var 5.1.1 versiyon jb yok. 2 hafta oldu alalı. ama problemler bitmiyor. şarjı tüm belli önlemleri almama rağmen çok kısa gidiyor 12-13 saat..telefonda ısınma problemi de var. hoparlörden ses kesik gidiyor karsı tarafa ve internet edge'de hep ve cok yavas...bütün bunları geçtim oyun oynarken ya da kaydırırken aralarda saniyelik takılmalar oluyor ve çok sinir bozucu oluyor. su an asıl sorunum bu. telefonu restore etmenin bir çözüm olabileceğini okudum ve restore ettim ama back up almadığım halde (saqnırım icloud ya da itunes'un her teli taktığımda senkronize edip eşzamanlamasından ötürü) ve yeni iphone olarak tanıttığım halde işlemin sonunda eski teldeki uygulamaları vs geri yükledi. bense hiçbişey yuklemesin tamamen temiz bir restore olsun istiyorum rehberi ve uygulamaları tekrar kendim manuel yuklemek istiyıorum ama beceremedim. nasıl yapabilirim acaba? yani tel'i ilk aldığım günkü haline getirmek amaç. bir de takılmalar için farklı bir öneriniz varsa onu da dinleyebilirim. acep 5.1.1 3gs için cok geliyor da işlemci mi yetmiyor? cunku oyun oynarkenki takılmalar bir mesaj falan geldiğinde ya da arkada baska uygulama acıkken artıyor..smdı hepsını kapat oyle dene dıyeceksınız o zaman daha az takılıyor ama sonucta takılıyor mesela en basıtınden bir temple run bile ozellıkle baslarken ve oyunun ortalarında sanıyelık takılıyor ve bazen sırf bu yuzden oyunu kaybedıyorsunuz. yardımcı olabilecek biri var mı yani yazılımsal mıdır bu yoksa donanımsal mı?

• bilen yok mu yaa? back up almadan restore nasıl yaparım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1lensimbileyok

bilen yok mu yaa? back up almadan restore nasıl yaparım?

Geri yükleye basarsınız ve ardından yeni iphone olarak tanıtırsınız. Siz son yedeği yüklemişsiniz. Daha sağlam olsun istiyorsanız bu yolu tercih edin.
  • strereo love; ben de oyle yaptım ama yıne kafasına gore eskıdekileri yukledi..

iphonefan; aradıgım buydu işte cok tesekkur ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.