Şimdi Ara

iPhone 3GS Beyaz mı siyah mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
8.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Evet arkadaşlar bu tip yanıtlar bekliyorum.

Teşekkürler Knight

İncelediğim kadarıyla temizlik yapmanın bir zararı yok, ve işe yarıyor.

Saygılar

Kullandığım deri kılıf telefonumun arkasında ufak tefek lekeler bırakınca kolonya ile temizliği denedim. Kesinlikle işe yarıyor.
  • ben hep kolonyalı mendille telefonu silerim.sıfır gibi oluyo valla :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: şafi

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.enjoy

16gb beyaz rengini aldım bende. Hatta 2 hafta kadar beyaz rengini aradım avcılarda ikamet ediyorum pendik şubesine kadar ulaştım beyaz rengini bulmak için tercih meselesi , ama şuan genel anlamda siyah popüler herkezde siyah rengi mevcut.

dostum 3gs zaten 28 agustosta cıkmadımı satısa :) sen nasıl ıkı haftadır arıyorsun

3G alırken ki macerasından bahsetmiş bence.. Sonuçta 3G ile 3GS nin tipi aynı yani insan 3G de beyazı tercih edip te 3GSte siyahı almaz heralde

• Beyaz bence uymuyor çok yapmacık duruyor.siyah hem daha uyumlu hem de daha karizmatik.Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz.
  • walla beyaz karizma + cizikleri vs göstermiyor bide apple beyaz alınır ;)
  • siyah iyidir beyaz kir belli eder kirli gözükür
  • Beyaz +++
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperioИ

quote:

Orijinalden alıntı: şafi

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.enjoy

16gb beyaz rengini aldım bende. Hatta 2 hafta kadar beyaz rengini aradım avcılarda ikamet ediyorum pendik şubesine kadar ulaştım beyaz rengini bulmak için tercih meselesi , ama şuan genel anlamda siyah popüler herkezde siyah rengi mevcut.

dostum 3gs zaten 28 agustosta cıkmadımı satısa :) sen nasıl ıkı haftadır arıyorsun

3G alırken ki macerasından bahsetmiş bence.. Sonuçta 3G ile 3GS nin tipi aynı yani insan 3G de beyazı tercih edip te 3GSte siyahı almaz heralde

teşekkürler

• aslında bende ilk başta beyazdan yanaydımda o uyumsuz gibi geldi bana ön siyah arka beyaz ne biliyim siyah da bi asillik var daha güzel oluyor ama herkesde siyah var ayrı bi konu
  • Siyah herzaman herşeye uyar..
  • turkcellden kontratlı aldığım iphone 32gb kargo ile geldi az önce, renk belirtmemiştim faturasında white yazıyor, açmaya çekiniyorum koliyi ya sevmessem diye
  • Beyaz aldım çok güzel duruyor , kesinlikle cihaza apayrı bir hava katıyor. İçinizden beyaz geçiyorsa ama tam da karar veremiyorsanız hiç düşünmeden beyaz alın derim. Apple markasının orjinal rengi sonuçta :)
  • BEYAZ

Tabiiki...
  • siyah daha güzel bence
  • beyaz çok güzel ya duruo iphone da
  • ben beyaz aldım.yarın gelicek bi aksilik çıkmazsa. daha önceki iphone'um siyahtı ve beyaz iphonelara imrenerek bakıodm
  • Tabi ki Beyaz.
  • şiddetle siyah
  • şampiyonnn
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.