Şimdi Ara

iPhone 3GS Beyaz mı siyah mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
8.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hangisi alınmalı? İyi yanı kötü yanı nedir?

Çiziği gösterme, çatlama görünümü, renk değişimi, kalite ve bunun gibi kriterleri değerlendirirseniz hangisi alınmalı sizce?

Beyaz mı siyah mı?

Zevk meselesi değil benim sormak istediğim tam olarak, daha teknik ve uzun vadedeki durumlar açısından bakılırsa diyorum.

Saygılar

• Ah bulabilsek,pembesini bile alıcamama bulamıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: stekemen

Ah bulabilsek,pembesini bile alıcamama bulamıyorum..
    nasıl bulamıyorsunuz istanbuldaş uan 3 mağaza aradım 3 ündede 3 ten fazla var
  • quote:

Orijinalden alıntı: okko

nasıl bulamıyorsunuz istanbuldaş uan 3 mağaza aradım 3 ündede 3 ten fazla var

Alıntıları Göster
    Kim bunlar üstad bi öğrensek,birde fiyat çok önemli tabi 1550 üst limitim var,çünkü millet 1470 felan aldı.
  • Siyah renk parmak izini ve tozu gösteriyor.

Beyaz iPhone'lar ise koruyucu kılıflardan ötürü renk değiştirebiliyor. İnternette araştırdığım kadarıyla pek çok kişi renk değişim sorununu yaşamış ve çözüm yöntemi olarak alkolle temizlik (rubbing alcohol / tuvalet ispirtosu) gösterilmiş.

http://www.google.com.tr/#hl=tr&source=hp&q=iphone+3gs%2C+rubbing+alcohol&btnG=Google%27da+Ara&meta=&aq=f&oq=iphone+3gs%2C+rubbing+alcohol&fp=e576e6e04067c098

• quote:

Orijinalden alıntı: ..Knight..

Siyah renk parmak izini ve tozu gösteriyor.

Beyaz iPhone'lar ise koruyucu kılıflardan ötürü renk değiştirebiliyor. İnternette araştırdığım kadarıyla pek çok kişi renk değişim sorununu yaşamış ve çözüm yöntemi olarak alkolle temizlik (rubbing alcohol / tuvalet ispirtosu) gösterilmiş.

http://www.google.com.tr/#hl=tr&source=hp&q=iphone+3gs%2C+rubbing+alcohol&btnG=Google%27da+Ara&meta=&aq=f&oq=iphone+3gs%2C+rubbing+alcohol&fp=e576e6e04067c098
    bence siyah renk ön ekranla daha uyumlu.. telefonda siyah rengi her zaman tercih ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: technical death metal

bence siyah renk ön ekranla daha uyumlu.. telefonda siyah rengi her zaman tercih ederim

Alıntıları Göster
    tabii ki siyah
  • quote:

Orijinalden alıntı: confuest

tabii ki siyah

Alıntıları Göster
    beyasss kıymetlimiss
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinuhe.s

beyasss kıymetlimiss

Alıntıları Göster
    beyaz ağırlıklı giyiyorsan beyaz al

• quote:

Orijinalden alıntı: fthh92

beyaz ağırlıklı giyiyorsan beyaz al

Alıntıları Göster
    arkadaş çizik vs gbi durumlar için sormuş sizin gönlünüzden geçeni değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkural

arkadaş çizik vs gbi durumlar için sormuş sizin gönlünüzden geçeni değil

Alıntıları Göster
    Valla bence beyaz en süperi,
    fakat ben siyah aldım kullanışlılık bakımından...
  • Evet arkadaşlar bu tip yanıtlar bekliyorum.

Teşekkürler Knight

İncelediğim kadarıyla temizlik yapmanın bir zararı yok, ve işe yarıyor.

Saygılar

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: oner7

Evet arkadaşlar bu tip yanıtlar bekliyorum.

Teşekkürler Knight

İncelediğim kadarıyla temizlik yapmanın bir zararı yok, ve işe yarıyor.

Saygılar

quote:

Alıntıları Göster
    Mağazada beyaz kalmışyı ben özellikle siyahı bekledim. Pazar aldım.

Siyah al bence. Arkasına bi kılıf al,önünede çizilmemesi için ekrana şeffaf koruyucu yapıştır. Tamam işte.

Yalnız çok parmak izi kalıyo,ve yağlı bi görüntüsü var. Adliyeye ver sana 10 kişinin parmak izini çıkartır o derece.

• 3g 8gb kullandim siyahti acayip parmak izi kalirdi. surekli silerdim. simdi magazada tek kaldigi icinbeyaz aldim. arkasina ve onune seffaf kilif aldim. sorunum yok su an
    bir de beyazda cizik belli olmaz
  • kardesim beyazi bol bol dusurmus, cizldigi yerlerin altindan mat ve daha beyaz bir renk cikiyor ve belli ediyor kendini

kirik bir dis dusun, ici daha beyaz mat opak olur, onun gibi, cok gosteriyor bence cizikleri, kilcal olanlar degil bu arada

benim siyah ta ya cizik olmadi ya da gostermiyor (kilcal var gorunuyor tabi)
  • benim kastim kılcal olanlar iste. yoksa dedigin cizikler ikisinde de belli olur. ama kılcal olanlar siyahta gercekten belli oluyor. ozellikle 16gb yazan yerler ve elmanin cevresi. ha dedigim gibi telefonu alir almaz kaplatirirsaniz onunu ve arkasini cillop gibi hic cizilmez. sadece elmayi acikta biraktim ben o kadar. elmanin cizilmesi zaten Allahin emri :)
  • Peki bu invisible shield kullananlar memnun mu hiç mi kötü yanı yok bu shieldlerin.

Mesela ekranın hassasiyetini azaltmak gibi?

Bir de keşke bir anket başlatabilsek, shield kullanımı % kaç acaba?

Siz neyi tercih edersiniz arkadaşlar?
    Shield olayına girelim mi?

quote:

Orijinalden alıntı: ilkker

benim kastim kılcal olanlar iste. yoksa dedigin cizikler ikisinde de belli olur. ama kılcal olanlar siyahta gercekten belli oluyor. ozellikle 16gb yazan yerler ve elmanin cevresi. ha dedigim gibi telefonu alir almaz kaplatirirsaniz onunu ve arkasini cillop gibi hic cizilmez. sadece elmayi acikta biraktim ben o kadar. elmanin cizilmesi zaten Allahin emri :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oner7

Peki bu invisible shield kullananlar memnun mu hiç mi kötü yanı yok bu shieldlerin.

Mesela ekranın hassasiyetini azaltmak gibi?

Bir de keşke bir anket başlatabilsek, shield kullanımı % kaç acaba?

Siz neyi tercih edersiniz arkadaşlar?
    Shield olayına girelim mi?

quote:

benim kastim kılcal olanlar iste. yoksa dedigin cizikler ikisinde de belli olur. ama kılcal olanlar siyahta gercekten belli oluyor. ozellikle 16gb yazan yerler ve elmanin cevresi. ha dedigim gibi telefonu alir almaz kaplatirirsaniz onunu ve arkasini cillop gibi hic cizilmez. sadece elmayi acikta biraktim ben o kadar. elmanin cizilmesi zaten Allahin emri :)

Alıntıları Göster
    biraz beceri istiyo kaplamak.kullananlar memnun

• quote:

biraz beceri istiyo kaplamak.kullananlar memnun

Alıntıları Göster
    16gb beyaz rengini aldım bende. Hatta 2 hafta kadar beyaz rengini aradım avcılarda ikamet ediyorum pendik şubesine kadar ulaştım beyaz rengini bulmak için tercih meselesi , ama şuan genel anlamda siyah popüler herkezde siyah rengi mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.enjoy

16gb beyaz rengini aldım bende. Hatta 2 hafta kadar beyaz rengini aradım avcılarda ikamet ediyorum pendik şubesine kadar ulaştım beyaz rengini bulmak için tercih meselesi , ama şuan genel anlamda siyah popüler herkezde siyah rengi mevcut.

dostum 3gs zaten 28 agustosta cıkmadımı satısa :) sen nasıl ıkı haftadır arıyorsun
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.