Şimdi Ara

Iphone 3GS için kayıtsız mesajı geldi,yardım:S (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hayır hocu, son hane olayı önemli.telefonun kapanacak.eger tamamen farklı bir imei olsaydı o zaman arkadaslar haklı derdim. bende de n900 vardı son hanesi farklı cıkıyordu ama telefon kapandı.megerse telefonu satın aldıgım adam eksik evrak vermis,sonra yeniden telefonu kayıt ettirdi. en iyisi bir hafta bekleyip telefonun kapanıp kapanmayacagını görmek.
  • Ben vodafone müş. hiz. ni aradığımda telefonunuz kayıtlı gözüküyor denmesine rağmen, şikayet raporu oluşturdular ve 48 saat içinde size geriş dönüş yapılacak dediler. 36 sa oldu hala dönen yok. Gerçi niye bana geri döneceklerini de anlayamadım. Telefonum kapanırsa ben Vodafone'a başvurarak tekrar açtırabilir miyim acaba onu merak ediyorum. Cumartesiye de az kaldı. Farklı bir şehirde arkadaşım var pasaportu uygun olan, telefon kayıtlı değilse ona imei mi versem, o da turkcell bayiine gitse pasaportuyla beraber yeterli olur mu? İşi garantiye alıp kayıt ettirmek istiyorum ben. Zaten kayıtlıysa da sorun çıkmaz diye tahmin ediyorum, çıkar mı acaba?
  • 20 Temmuz'a girmiş bulunuyoruz. Gergin bir gün geride kaldı. Ama mutlu son.. Telefonum kapanmadı. Yanlış mesaj atılmış demekki. Bunu bekleyerek öğrenmek biraz canımı sıktı açıkçası. Her neyse, teşekkür ederim yardımlarınız için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erving
    20 Temmuz'a girmiş bulunuyoruz. Gergin bir gün geride kaldı. Ama mutlu son.. Telefonum kapanmadı. Yanlış mesaj atılmış demekki. Bunu bekleyerek öğrenmek biraz canımı sıktı açıkçası. Her neyse, teşekkür ederim yardımlarınız için.

Henüz ayın 18'i
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylargray

quote:

20 Temmuz'a girmiş bulunuyoruz. Gergin bir gün geride kaldı. Ama mutlu son.. Telefonum kapanmadı. Yanlış mesaj atılmış demekki. Bunu bekleyerek öğrenmek biraz canımı sıktı açıkçası. Her neyse, teşekkür ederim yardımlarınız için.

Henüz ayın 18'i

Arkadas onden gidiyor 2 gun.

Bu arada en mantikli yapilacak is aldiginiz telefoncuya gidip durumu aciklamasini istemektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Knightfall

quote:

Orijinalden alıntı: Sylargray

quote:

Henüz ayın 18'i

Arkadas onden gidiyor 2 gun.

Bu arada en mantikli yapilacak is aldiginiz telefoncuya gidip durumu aciklamasini istemektir.

açıklanacak pek bir durum yok, adam yurtdışından yeni telefon getirmiş kayıt ettirmek için seri no su yalnış demiştir ankaraya yeni numarayı fakslattırıp bazı işlemler sonucunda onu kaydettirmiştir.Ama bunu sölemeyecektir.

• teşefonu restore edip orjinal imeisine dönsün. sürüm neyse jb yap unlock yap kullan yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: vasco1925

teşefonu restore edip orjinal imeisine dönsün. sürüm neyse jb yap unlock yap kullan yaa

siz cihazı 2g ile karıştırdınız galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fulldepo

quote:

Orijinalden alıntı: vasco1925

teşefonu restore edip orjinal imeisine dönsün. sürüm neyse jb yap unlock yap kullan yaa

siz cihazı 2g ile karıştırdınız galiba.

old bootrom ise isterse 1g olsun dedıgımı yaparsa sorun olmaz.
  • vodafone'dan mesajı ciddiye alma dedilerse ciddiye alma bence, en fazla telefonu kapatırlar. sonra yine kayıt ettirince açılıyor. telaşe yapmana gerek yok yani..
  • mesajda gelen imei ile telefonun imei arasında son iki rakam farklı olabilir (yanlış hatırlamıyorsam :D son rakam da olabilir.) benim başıamda gelmişti. telefonun anakartısını değiştiridm. iki gün sonra telefonuz kayıt dışı diye bir uyarı geldi. telefonun son iki rakamı uyuşmuyordu (1 rakamda olablir.) telefocuya sordum dedi son iki rakam önemli değil diğerleri uyuşuyorsa senin telefondur . bi kaç gün sonrada telefonum kapandı zaten bende aldım telefonun kapağında bulunan eski imei fake imei oalrak attım (telefon 2G) .

eğer vodafone sorun yok demişse yoktur demekki. çünkü bazen yanlış gelebiliyor.

• Evet belki baskavtelefona taktiysan onun icin gelmistir.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.