Şimdi Ara

iphone 3gs'ten sonra alınacak telefon hangisidir?(SGS SII alınmıştır teşekkürler) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
1.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

quote:

Orijinalden alıntı: ynscn1903

quote:

Orijinalden alıntı: cyberkesh

quote:

quote:

quote:

SGS2'de kamerasında pembeleşme olayı sendede oldumu acaba ?

Telefonu bana değil bir arkadaşa aldık ama mesajınızı görünce aradım sordum öyle bir sorunu olmadığını söyledi, ayrıca s2'de böyle bir sıkıntı mı mevcut acaba ilk defa duydum sizden?

Evet her telefonda olmasa bile istisnalar çıkabiliyor bunun hakkında videolar var sorunu daha yakından inceleyebilirsiniz. Bi şekilde pembe nokta gibi bişey.

Birkaç video izledim gerçekten ilginç bir sorun, elektronik işi biraz şans işi alırken böyle bir sorunla karşılaşabileceğimizi bilemiyoruz maalesef.

Kesinlikle öyle, o yüzden dikkatli olmalıyız aldıktan sonra vesaire.. Ama bu sorunun sgs2'de çıkmasına şaşırdım.

iPhone 3GS'tede var,Desire HD'dede var vs.Çoğu telefonda var o sorun malesef.Link vardı bulabilirsem atıcam

Desire HD'de de var mı cidden ? telefonu değiştireceğim zaman alternatifler arasında oda vardı napsak çıkarsak mı alternatifler arasından

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Telefonu bana değil bir arkadaşa aldık ama mesajınızı görünce aradım sordum öyle bir sorunu olmadığını söyledi, ayrıca s2'de böyle bir sıkıntı mı mevcut acaba ilk defa duydum sizden?

Evet her telefonda olmasa bile istisnalar çıkabiliyor bunun hakkında videolar var sorunu daha yakından inceleyebilirsiniz. Bi şekilde pembe nokta gibi bişey.

Birkaç video izledim gerçekten ilginç bir sorun, elektronik işi biraz şans işi alırken böyle bir sorunla karşılaşabileceğimizi bilemiyoruz maalesef.

Kesinlikle öyle, o yüzden dikkatli olmalıyız aldıktan sonra vesaire.. Ama bu sorunun sgs2'de çıkmasına şaşırdım.

iPhone 3GS'tede var,Desire HD'dede var vs.Çoğu telefonda var o sorun malesef.Link vardı bulabilirsem atıcam

Desire HD'de de var mı cidden ? telefonu değiştireceğim zaman alternatifler arasında oda vardı napsak çıkarsak mı alternatifler arasından

Rahatsız etmiyor ki.Ben farkına bile varmıyorum,hatta daha hiç denk gelmedim.Ama denk gelenler mevcut.Pek problem değil benim için,O kadar fotoğraf çektim hiç birinde pembelik yok.Çok kaliteli çekiyor bence.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Rahatsız etmiyor ki.Ben farkına bile varmıyorum,hatta daha hiç denk gelmedim.Ama denk gelenler mevcut.Pek problem değil benim için,O kadar fotoğraf çektim hiç birinde pembelik yok.Çok kaliteli çekiyor bence.

öylesine yazdım hocam bende zaten, kameranın 3mp olmasıyla 5 yada 8 olmasının pek bir önemi yok benim için devamlı fotoğraf çeken biri değilim zaten alacağım telefonlarda donanıma pek bakmam yok led flaşmış 720p video kaydıymış filan hızlı,stabil ve maksimum derecede özelleştirilebilir olsun yeter bana

• Hocam lg optimus 2x al çift çekirdekli işlemci nvidia tegra 2 gpu fps testlerinde rekor kırıyor sıkda duruyor tavsiyem 2x

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkr96

Hocam lg optimus 2x al çift çekirdekli işlemci nvidia tegra 2 gpu fps testlerinde rekor kırıyor sıkda duruyor tavsiyem 2x

e90'ımı yolcu edeceğim zaman incelenecekler listesine aldım optimus 2x'ide, zaten o zaman ayrı bir konuda açacağım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ilkr96

Hocam lg optimus 2x al çift çekirdekli işlemci nvidia tegra 2 gpu fps testlerinde rekor kırıyor sıkda duruyor tavsiyem 2x

e90'ımı yolcu edeceğim zaman incelenecekler listesine aldım optimus 2x'ide, zaten o zaman ayrı bir konuda açacağım

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.