Şimdi Ara

iPhone 4 Ekran Aydınlatması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önce olayı bi anlatayım ; iPhone 4'üm arada sırada sim yok uyarısı veriyordu durup dururken yine hata verince sim kart yuvasına kontaks temizleyici sprey sıktım sim kartı taktım ve ekrana baktım Ekranın içine kaçmış.Dışarıda sıktığınız anda buharlaşan bu sprey telefonun ekranından 1 saate gitmek değil azalmadı bile.Bende bi cesaraetle içini açtım ekranı çıkarttım kuruttum yerine taktım kapattım. Şu anda ekranın sadece ust tarafı aydınlık alt taraf karanlık. Ekran Değişmesi gerekir heralde Bursa'da nerelerde değiştirebilirim ve ne kadara patlar ?

• Gecmis olsun hocam muhtemelen 250-300 lira derler gibi geliyor. Ama ekrana nasıl kaçmış anlam veremedim, ekran ile panel birbirine yapışık olmalıydı arasına birsey girmemeliydi teoride.
  • keşke açmasaydınız ekranı eninde sonunda kururdu.
  • başınıza iş açmışsınız keşke kuru bir şekilde temizleseydiniz sim yuvasını.

bursa da uygun fiyat vermezlerse aradaki farkla istanbul a gelip yaptırtabilirsiniz hem çok yer var bu işle uğraşan.
  • İçindeki jacklar tam oturmamış olabilirmi ? ( kablo basları vs.)
  • Geçmiş olsun. Bu telefonlar çok hassas dikkatli kullanmak gerekiyor ne yazıkki
  • Hangi cesaretle icine spray siktiniz elektronik cihaz bu

Dikkatli olmak lazim
  • Bursa'da FSM Bulvarında iPoint diye bi yer var.Oraya bi sorun derim.
  • İçine sprey sıkmak gerçekten cesurca olmuş, kuru bir şekilde de temizlenebilirdi... Sanırım 200 ila 300tl arası bir fiyat çıkar gibi geliyor bana da
    Geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Incubuss -- 28 Temmuz 2011; 17:15:06 >
  • Cesareti buldum çünkü anında buharlaşan bi sprey ramlere falan sıkıyorum arada temassızlığı önlüyor. Kuruyacak Gibi Değilmiş açtığımda gördüm iki tabaka arasına sıkışmış.Torpilli bir biçimde bi servise gönderdim bakalım ne kadara olucak. 300 çıkmaz diye düşünüyorum tamirden gelince tekrar yazarım. Geçmiş Olsun Diyen Arkadaşlarada Teşekkürler Yaptık Bi Salaklık İşte
  • Servis ilk fiyat olarak 300 dedi 260'a kadar indi biraz pahalı geldiği için yaptırmadım. İnan telekom diye bir yer var bursa'da oradan 170 Liradan Bilgisayarcı tanıdıkları araya sokarak 105 TL'ye komple panelini satın aldım.Evde kendim taktım şuan bi problem yok ekran gayet iyi dokunmatiği iyi inşallah başka sorun çıkartmaz
  • iyi halletmişsin, umarım bu sana ders olur :))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.