Şimdi Ara

İphone 4 film atma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
17.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

iphone 4 yeni aldım. Konuyu buradan araştırdım, avplayer kullanın diyende var, oplayer kullanın diyende var, filmleri mp4e cevirin ipod ile seyredin diyen de var.

iyi güzel ama ben daha filmleri itunes a atmayı beceremedim... file-library-import ya da import playlist diyorum ama hiç bir filmi atamadım. biri bana nasıl film atacağımı anlatabilir mi? elimde birçok avi-divx formatında dizi ve film var, bunları nasıl seyredebilirim?

bu arada oplayerı da kurdum, ona nasıl film atabilirim?

teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: xarmaster

Arkadaşlar merhaba,

iphone 4 yeni aldım. Konuyu buradan araştırdım, avplayer kullanın diyende var, oplayer kullanın diyende var, filmleri mp4e cevirin ipod ile seyredin diyen de var.

iyi güzel ama ben daha filmleri itunes a atmayı beceremedim... file-library-import ya da import playlist diyorum ama hiç bir filmi atamadım. biri bana nasıl film atacağımı anlatabilir mi? elimde birçok avi-divx formatında dizi ve film var, bunları nasıl seyredebilirim?

bu arada oplayerı da kurdum, ona nasıl film atabilirim?

teşekkürler

iTunes'a atabilmek için filmleri mp4'e çevirmek zorundasın. avi ve divx gibi formatları kabul etmiyor.
  • İphone kismina gir ustteki sekmelerde uygulamalar var ona tikla listelenecek telefondaki uygulamalar. Sayfanin sonunda ayri bir kisimda o player ya da av player hangisini kullaniyorsan o uygulama gorunecek ona tikla sagda bir bosluk acilacak dosyalarini oraya surukleyeceksin. Altyazilarin film ile ayni adda olmasi lazim.
  • Eğer oplayer veya avplayer yüklediysen itunes üzerinden filmleri çevirmedende atabiliyorsun arkadaşım.

önce ituneste telefonunu seçeceksin sonrada app sekmesini tıklayacaksın hangi player'ı yüklediysen altta o player'ın yükleme alanından yükleme yapabilirsin.

(Evde olmadığım için ekran görüntüsü atamıyorum, umarım anlatabilmişimdir.)
  • Cihaziniz hayırlı olsun güle güle kullanın.
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=43916210&p=1#43916210
  • arkadaşlar herkese teşekkürler şimdi denemeye başlıyorum, umarım hallederim..
  • ovplayer ile yaptım.. aynen arkadaşın linkte attığı gibi yaptım oldu.. fakat tam videonun orta üst kısmında gri bir kare çıkıyor, bi türlü geçmedi, sebebini bilen olabilir mi? orjinal videoda yok..
  • indirdiğin uygulama free oldugu için reklam alanı orası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labkamil -- 29 Nisan 2011; 23:53:08 >
  • ohooo, bayaa kötüymüş o zaman yaw..
  • app sekmesinden sag tus browse yapıp yüklüyorsun
  • oplayer da ben vıdeo mu calıstırdm fakat vıdeo hem yavas ılerlıyor hemde sardıgım zaman ap ayrı bırsey calıyor..720p 4.37 gb vıdeo..sebebi bu olabılır mı?
  • avplayer yükledim ama itunes üzerinden nasıl atacağım filmi bulamadım yardımcı olurmusunuz
  • bende avplayer yükledim ancak mkv avi hiçbirini bu sürükleme yöntemi ile atamadım, yarım saate yakın uğraşıyorum. Dediğiniz gibi bir boşluk çıkmıyor videoyu sürükleme yapmak istediğimde sürükleme yasağı işareti çıkıyor. Resimli olarak kimse gösteremez mi yoksa ben nerede yanlış yapıyorum. Progmıda istore dan satın aldım.
  • Tamam halletim sorunu, oku aşağıya doğru çekmemişim. avplayerın yardım bölümünden sorunu çözdüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarerer

Cihaziniz hayırlı olsun güle güle kullanın.
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=43916210&p=1#43916210

yine yaptın yapcagını usta konuya el attın sorun cozuldu

• MERHABA arkadaşlar. öncelikle hepinize teşekkür ederim sabahta beri eşimin iphone u ile uğraşıyorum, bir android kullanıcısı olarak itunes bana felaket zor geldi:) bu oplayer olayını dediğiniz şekilde yaptım fakat burada klasör biçiminde atma seçeneği yok mu? mesela coupling ilk sezon komple atmak istiyorum nasıl yapmam gerek?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.