Şimdi Ara

iphone 4 home tuşu sorunu için çözüm olabilir.benim galiba düzeldi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
3
Favori
15.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefondaki tek sorun home tuşu sorunu şuanda bende ne yaptıysa çözemedim.
  • alkolu ayarlayamadım bugun bende dayanamayıp kolonya ile yaptım..alkol yarın elime geçicek onla tekrar denicem..
    çok çok bi değişim olmadı ama eski halinden daha iyi diyebilirim..ancak standart basma şeklinde kesinlikle hala işlemiyor,bıraz guc uygulamam ve kenarına dogru bastırmam gerekıyor..yarında cok ıyı bır sonuc alamazsam home tusunu değiştirticem bi şekilde...
    ayrıca diş fırçası ile şarj giriş yerinide temizledim..çok fena toz çıktı dışarı..buzamana kadar yapmadıgıma pişman oldum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_k12 -- 17 Ekim 2011; 22:19:59 >
  • bu sorunun tek bir çözümü yok galiba. yada bu sorun farklı nedenlerden ortaya çıkabiliyor.
    dolayısıyla herkezin başka bir çözüme ihtiyacı olabilir.
    üfleme ve elektrik süpürgesini daha önce de denemiştim. ancak bazı arkadaşlar işe yaradı desde bende hiç bir şey fark etmemişti

şimdi ise telefon ilk hali gibi olamasada bariz şekilde daha iyi
  • Arkadaslar forumdaki Home tuşunun son kurbanı ben olacaktım ki meseleyi kısa zamanda hallettim. Geçici mı kalıcı mı bilemiyorum onu zaman gösterecek.

Bugün öğleden sonra Teli acmak icin Home tuşuna bastım. Hiç tepki vermedi zaten gome tuşunu senede bir kullanırım activator sagolsun. Lan dedim galiba tel böyle açılmıyor iş yerinde yoğunuz bu arada.

Neyse aksam eve geldim yemeği yeyip beyne glukoz gidince dank dedi Home tuşu bozuldu. Kullanmam etmem ama çok rahatsız eder beni takıntılarım var çalışmayan aygıtlara.

Su alkol kolanya muhabbetleri hariç herseyi denedim. Nefesi kuvvetli hoca var deseler götüreceğim üfle üfle yine birsey yok. Tırnaklar hafif uzamış kesmeden Home tuşunun kenarındaki tozları sileyim dedim. O ne şeffaf kaplama outdoor kılıfa rağmen acayip parçalar çıktı. Lan dedim ne pis kullanmışsin o arada bastırıyorum hafifçe kenardan alıyorum tozu. Jb siz ne yapacagım restore edip servise ver ivir zivir kafamda dönerken ekranda VoiceControl. Geliş o geliş şimdi iyi ama dediğim gibi çözümün vadesi soru işareti. Umarım kesin çözümdur ve birilerinin isine yarar.

Özet: Home tuşu bozuldu, ne yapsam çalışmadı etrafındaki tozları hafif bastırarak azcik uzamış tirnagimla temizledim. Şimdi çalışıyor. Tırnaklarımı kesiyorum tamam.

• Kesin kararım yazılımsal, bilgisayara baglı iken su gibi akıyor çalışıyor, bilgisayardan çıkarınca öküzleşiyor...
    dün akşam çıkarırken home tuşuna basarak çıkardım kabloyu şu an hala tutukluk yapmadı, alkolle yıkamaktan da vaz geçtim.
    Böyle devam ederse android e döneceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_k12

alkolu ayarlayamadım bugun bende dayanamayıp kolonya ile yaptım..alkol yarın elime geçicek onla tekrar denicem..
    çok çok bi değişim olmadı ama eski halinden daha iyi diyebilirim..ancak standart basma şeklinde kesinlikle hala işlemiyor,bıraz guc uygulamam ve kenarına dogru bastırmam gerekıyor..yarında cok ıyı bır sonuc alamazsam home tusunu değiştirticem bi şekilde...
    ayrıca diş fırçası ile şarj giriş yerinide temizledim..çok fena toz çıktı dışarı..buzamana kadar yapmadıgıma pişman oldum..

Noldu Hallettinmi Meraklandım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

quote:

alkolu ayarlayamadım bugun bende dayanamayıp kolonya ile yaptım..alkol yarın elime geçicek onla tekrar denicem..

varya hocam şuan 4s sahipleriyle kapışacak seviyede bir home tuşum var kolonyadan baska bırseyde kullanmadım..sadece kaliteli kolonya ve bildiğin peçete ile telefonu kapatıp ıyıce sildim iki kere..baya bı kolonya doktum ilk yapısımın gazına gelerek..cama gelen damlacıklar anında kuruyordu ona guvenerek doktum 3 4 damla..2 dk bekleyıp actım kac gun oldu varya tık demedi..mükemmel çalışıyor..sırf zevkine tusa basıp ışığı yakıyorum,sonra kapanınca tekrar bida basıyorum bozucam sanırım :Dnazar değmesin harika şuan..ilgin için teşekkürler...

• quote:

quote:

quote:

varya hocam şuan 4s sahipleriyle kapışacak seviyede bir home tuşum var kolonyadan baska bırseyde kullanmadım..sadece kaliteli kolonya ve bildiğin peçete ile telefonu kapatıp ıyıce sildim iki kere..baya bı kolonya doktum ilk yapısımın gazına gelerek..cama gelen damlacıklar anında kuruyordu ona guvenerek doktum 3 4 damla..2 dk bekleyıp actım kac gun oldu varya tık demedi..mükemmel çalışıyor..sırf zevkine tusa basıp ışığı yakıyorum,sonra kapanınca tekrar bida basıyorum bozucam sanırım :Dnazar değmesin harika şuan..ilgin için teşekkürler...

ooooo Sevindim Hayırlı Olsun Nazar Değmesin

• quote:

quote:

quote:

quote:

ooooo Sevindim Hayırlı Olsun Nazar Değmesin

teşekkür ederim sağolun...

• bu gece bende saf alkol ile 3 kez bu işlemi tekrarladım home tuşunu ovaladım iyice.ve sonuç inanılmaz ama o körelmiş ,hissetmeyen zar zor çalışan home tuşu ilk günkü gibi oldu.bu uygulamayı paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim.az daha home tuşunu yenileyecektim ve bu yüzden youtubede bol bol video izliyordum büyük bir meşakkatten kurtardılar beni.selamlar.
  • Bu saf alkol dediğiniz seyin icerigi ne arkadaslar %99.5 etilen mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

Bu saf alkol dediğiniz seyin icerigi ne arkadaslar %99.5 etilen mi?

isopropyl alkol, soyledigin oranda sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eve gidince iPhone a deniycem
  • Yokki Bir iPhone Home Tuşuna Alkol Damlatalım
  • Vodka var evde o olmaz mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mikael Âkerfeldt

Vodka var evde o olmaz mi

Belvedere ise olabilir.

• quote:

quote:

Belvedere ise olabilir.

1967 var,beldevere nedir :D?

• quote:

Orijinalden alıntı: some_one

quote:

Elektronik aletlerle en barışık alkol bu sanırım.
    Bende birkaç litre ethanol var ondan sormuştum
    teşekkürler..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: some_one

quote:

Elektronik aletlerle en barışık alkol bu sanırım.
    Bende birkaç litre ethanol var ondan sormuştum
    teşekkürler..

Ise girismeden once eger ingilizcen varsa asagidaki linkte eleman alkol yuzunden cihazinda korozyon olustugunu tusu zamanla alkolunde etkisini kaybettigini vs yazmis.

https://discussions.apple.com/thread/2595841?start=555&tstart=35

• quote:

quote:

quote:

Belvedere ise olabilir.

1967 var,beldevere nedir :D?

Cok cesit Votka vardir ama Turkiye Piyasasinda Votkanin Krali Diyebiliriz Sanirim. Polonya'da Üretilmektedir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.