Şimdi Ara

iphone 4 ne zaman ankaraya gelir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ben iphone 4 veya 3gs 16 gb almayi dusunuyorum sizce bekleyip iphone 4 mu almaliyim ama acikcasi iphone 4lerdeki bu sorunlar beni korkutuyor ve bu sorunlarin asilmasi icin biraz beklemek gerekicek sanirim ayrica ben siyahindan ziyade iphone 4 beyaza tutuldum onun da gelmesi seneye agustos ayini bulur deniyor olmazsa simdi 3gs 16gb alip seneye de beyazini hemde sorunsuz halde almam daha mi mantikli olur sizce?

• Iphone4de tek problem çerçevesinden kaynaklanan çekmeme problemiydi. Iphone4 sahibi arkadaşlarla görüştüğümüzde o kadar da büyük problem olmadığını söylüyolar. kaldı ki çerçeve yapmışlar onu satın alarak bu problem ortadan kaldırılabiliyor. ayrıc cihazı unlock olarak ingiltere fransa veya kanadadan getirtirsen unlock problemi de kalmaz. bir de cihaz 4.0.2 değilse üzerinde her türlü değişikliği yapabilirsin. Ancak biraz tuzlu doğal olarak. Iphone 4den sonra 3gslerde de bir miktar ucuzlama oldu.
    Bana kalırsa retina display ekran, 5mp kamera flaş, biraz daha hız farkı gibi şeyler senin için çok önemli değilse bende 3gs şu an işin ideal olanı satın almak için.
  • seneye değil canım bu ay sonu yada eylül başı satışı başlar diye tahmin ediyorum.imkanın varsa iphone 4 al tabi
    quote:

Orijinalden alıntı: cankut23

arkadaslar ben iphone 4 veya 3gs 16 gb almayi dusunuyorum sizce bekleyip iphone 4 mu almaliyim ama acikcasi iphone 4lerdeki bu sorunlar beni korkutuyor ve bu sorunlarin asilmasi icin biraz beklemek gerekicek sanirim ayrica ben siyahindan ziyade iphone 4 beyaza tutuldum onun da gelmesi seneye agustos ayini bulur deniyor olmazsa simdi 3gs 16gb alip seneye de beyazini hemde sorunsuz halde almam daha mi mantikli olur sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: umutech

seneye değil canım bu ay sonu yada eylül başı satışı başlar diye tahmin ediyorum.imkanın varsa iphone 4 al tabi
    quote:

Orijinalden alıntı: cankut23

arkadaslar ben iphone 4 veya 3gs 16 gb almayi dusunuyorum sizce bekleyip iphone 4 mu almaliyim ama acikcasi iphone 4lerdeki bu sorunlar beni korkutuyor ve bu sorunlarin asilmasi icin biraz beklemek gerekicek sanirim ayrica ben siyahindan ziyade iphone 4 beyaza tutuldum onun da gelmesi seneye agustos ayini bulur deniyor olmazsa simdi 3gs 16gb alip seneye de beyazini hemde sorunsuz halde almam daha mi mantikli olur sizce?

ama daha ne zaman satışına başlanacağını ne turkcell nede vodafone belirtmedi mesela geçen sene temmuz ayında bas bas bağırıyorlardı ağustosun bilmem kaçında satışta diye bu sene ağuztos bitti hala biğ haber yok...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.