Şimdi Ara

iphone 4S / ios 9.3.2 ABARTI ISINMA ve SİNYAL SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yukarıda yazdıgım gibi Iphone 4S cihazıma 2 hafta önce IOS 9.3.2 sürümünü yükledim. Her zaman bulunduğum ve sorunsuz konuştugum evde, iş yerimde çekmez oldu.Bunların haricinde bariz artan bi ısınma sorunum var, konusma esnasında bile elk yakacak kadar ısınıyor,3g veri akısındaki ısınmayı söylemiyorum bile.

Benzer sorunlar yaşayan aynı cihaz ve ios kullanıcıları var mı, bu sorunlara rastylayan ve çözebile birileri varsa yardımlarını ve fikirlerini rica ederiz.

Şİmdiden herkese teşekkürler ve iyi günler.

• hocam aynı sorunları yaşıyorum 9.3.2 ye guncellediğimden beri telefon yanıyor, kasıyor güncellemeyecektik bu telefonu ben jailbreak bekliyorum 6 ya downgrade yapıp 8e upgrade yapacam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9.3.3 e güncelle

• Evet bende yaşıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İ4S ile aynı işlemcili iPad mini'ye ios 9.3.2 yükledim, kasar diye tedirgindim ama gayet hızlı ve stabil çalışıyor.. iPhone 4S'i dfu moduna alıp kurtarma modunda ios 8.3.3'e geri yükleyip güncelleme yapın, cihaz üzerinde yapılan güncellemeye göre daha sorunsuz oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • frux kullanıcısına yanıt
    en geri 9.3.2 ye dönülebilir şuan

• Abartı ısınması normal cihaza artık ölü demek düşer. Kılıfsız kullandığımda sağ elim alev alıyor.
  • şu anda ios upgrade güncelleme kontrolünde 9.3.3 görünmüyor, geri dönüş işlemi içinde jailbrake haricinde yol var mı ki?
  • Aynı sorunu bende yasıyorum ve bu ısınma bende sarjın cok çabuk bitmesinede neden oluyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.