Şimdi Ara

İphone 5 Ahize Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben 4 ay önce turkcelden iphone 5 aldım bu zamana kadar iyiydi son zamanlarda sanki boğuk bir ses geliyor tıkanmış gibi ne yapmam lazım araştırdım ama bulamadım temizlemek için bana yardımcı olursanız sevinirim garantiye'mi versem biraz acemiyim bu konularda yarımcı olursanırz sevinirim

• Cevap verebilicek yok mu?
  • hoparlör kısmını silmeni öneririm ama sıvı girmesin içine yoksa tamamen gidebilir telefon
  • Dinlemeden yorum yapmamak lazım ama benim aldığım ilk iphone 5 in ahizesi sorunluydu boguk ve cızırtılı çalıyordu birebir kutulu değişim oldu ilk gün olduğundan.
  • çokmu pis ortamda kullanıyorsunuz ? bu kadar sürede olmaması lazım diş fırçasıyla temizleyin düzelmezse servis
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

çokmu pis ortamda kullanıyorsunuz ? bu kadar sürede olmaması lazım diş fırçasıyla temizleyin düzelmezse servis

Pis ortam değil kapaklı kılıf var zaten toz olmuş temzilemeye bakayım sonra olmazsa servise veririm
  • benımde iphone 5 ın ahıze gıttı ve mecburen garantıye yollayacagım, bıktım bu sorundan ses duyamaz hale geldım berbat durumda
  • hoparlör kiti bozulmuş olabilir en yakın servise götürmeni tavsiye ederim, saints computer var bakırköy yakınlarındaysan yeşilköyde
  • benımde gıdık, sımdı diş fırcasıyla temızledım ama genede ılk alındıgı gun gıbı olmadı, artıs var tatmınkar derecede olmasa artıs oldu ahıze sesınde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.