Şimdi Ara

İPHONE 5 KULLANICISIYIM SORUM OLACAK?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamın aleyküm arkadaşlar iphone u alalı bi kaç gün oldu ilk iphone hatta ilk akıllı telefon kullanışım diyebilirim. İyi bakmak istiyorum temiz kullanmak için neler yapmayalıyım, ne iyi gelir telefona, ömrünü ne uzatır yani uzatır derken nasıl bakım yapmalıyım ı kast ettim. Bu arada 32GB şimdiden teşekkürler

• maqeladon9 M kullanıcısına yanıt
    Kılıf almanı ve cam filmi çektirmeni öneririm. Hayırlı olsun.
  • Aleyna Aleyküm Selam

Ekrana bir film, yan kasayı korumak için de bir kılıf alırsın hocam bir şey olmaz. Kılıf kullanmam dersen de telefonu boş cepte taşı bozuk para, anahtar falan varsa kasa pert olur 2 ayda.

Hayırlı olsun
  • Aleykum selam kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dediğiniz şeyleri yapmıştım zaten benim kastım şarj olayı kullanım olayıydı yinede tavsiyeleriniz için çok çok teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: maqeladon9

dediğiniz şeyleri yapmıştım zaten benim kastım şarj olayı kullanım olayıydı yinede tavsiyeleriniz için çok çok teşekkür ederim

batarya kalibrasyonu yapmadıysanız hemen kullanmadan yapın. ve şarj etmek için şarjın %5 civarına inmesini bekleyin yoksa batarya günden güne erir. telefonu kullanmayacağınız zaman oda sıcaklığında bir yere bırakın(20 derece civarı). daha soğuk veya daha sıcak yerler de bataryayı öldürür. bunun haricinde yapabileceğiniz bir şey yok.

bu arada hayırlı olsun.
  • teşekkürler son alarak son zamanlar bi sorun yaşıyorum kilit ekranında donma oluyor sebebi nedir?
  • maqeladon9 M kullanıcısına yanıt
    Aleykümselam kardeşim. 5 ve 5s için Polikarbonat case'ler var. Biraz pahalı ama taktıktan sonra hava ve toz girişini engelliyor. Bu yüzden kap içine toz girip telefon kasasına baskı yapıp görüntüsünü değiştirmez. Bir diğeri buff ekran koruyucusu. 30 lira ama gerçek manada işe yarıyor. Darbeleri absorbe ediyor. Evden bi yakınım bu şekilde kullanıyor. Kapları çıkarıp jelatini söküp kutusuna koyup satsam sıfır niyetine alırlar
  • hayırlı olsun birtane kılıf al ve film çektir
  • quote:

teşekkürler son alarak son zamanlar bi sorun yaşıyorum kilit ekranında donma oluyor sebebi nedir?

Telefonu iTunes üzerinden bilen birine dfu modda restore ettir. Bu arada 7.1 kullanmıyorsan 7.0.4 de felan donma oluyor du kilit ekranında

• amerikadan iphone 5s getirtebilirim isteyen arkadaslar irtibata gecebilirler thx
  • quote:

Orijinalden alıntı: arapcello

amerikadan iphone 5s getirtebilirim isteyen arkadaslar irtibata gecebilirler thx

Bu da yeni bir dolandırıcılık yöntemi mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de bir 5S kullanıcısıyım ve alalı yaklaşık bir hafta oldu. Oyun oynarken telefonun ısınması beni biraz rahatsız etti. Bunun sizce bir zararı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JakSocket

quote:

amerikadan iphone 5s getirtebilirim isteyen arkadaslar irtibata gecebilirler thx

Bu da yeni bir dolandırıcılık yöntemi mi?

Arkadasim Istanbul veya bursada elden teslim edilecek !!! Gelir bakarsin saglamsa alirsin degilse almazsin dolandiricilikla ne alaka ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çarpık Kader

quote:

dediğiniz şeyleri yapmıştım zaten benim kastım şarj olayı kullanım olayıydı yinede tavsiyeleriniz için çok çok teşekkür ederim

batarya kalibrasyonu yapmadıysanız hemen kullanmadan yapın. ve şarj etmek için şarjın %5 civarına inmesini bekleyin yoksa batarya günden güne erir. telefonu kullanmayacağınız zaman oda sıcaklığında bir yere bırakın(20 derece civarı). daha soğuk veya daha sıcak yerler de bataryayı öldürür. bunun haricinde yapabileceğiniz bir şey yok.

bu arada hayırlı olsun.

usta batarya kalibrasyonu nasıl yapılıyo benim şarj çok çabuk bitiyo

• quote:

Orijinalden alıntı: frtdrms

quote:

Orijinalden alıntı: Çarpık Kader

quote:

bu arada hayırlı olsun.

usta batarya kalibrasyonu nasıl yapılıyo benim şarj çok çabuk bitiyo

Internetten araştırın suan mobildeyim.

• quote:

Üye olur olmaz iphone getirmeye başlamışsın bu ne marifet :)

• quote:

teşekkürler son alarak son zamanlar bi sorun yaşıyorum kilit ekranında donma oluyor sebebi nedir?

Bu sorun bendede oluyor kilit ekranında ve bazen arama geldiğinde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.