Şimdi Ara

İphone 5 mi İpod Touch Mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İpod touch 5 800 Tl
    benim suanda galaxy s plus telefonum 1 yildir kullaniyorum fena degil.
    ipod touch 5 mi alayim iphone 5 mi
    onerilerinizi bekliyorum

not:ipadlerde olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iPad 5i Bekle
  • Bende ipad istiyorum aslında haziranda cıkar mı ?

• bende ipad al derim.

• iPad mini retina çıkarsa onu al derim. Ama şuanda touch daha iyi gibi bence. Ayrıyetten telefonun varmış zaten.

• Apple İphone 4 ve S3 de eklendi .
    s3 daha iyi hepsinden lakin şöyle birşey var bende android s plus olduğundan dolayı apple yide merak ediyorum
    appstore falan

İpad Mini ile İpad 5 arasında 500 den az fiyat farkı olursa İpad 5 alırım lakin 500 600 olursa ipad mini retina alırım

sonuc :

İPAD VS TOUCH 5 VS İPHONE 4
    S3 DE ALINABİLİR OFF Bİ KARAR VEREMEDİM YA
    BENİM YERİMDE OLSANIZ 1500 E KADAR
    HATTA 1800 E KADAR NE ALIRDINIZ

5 YILLIK PC VAR MASAÜSTÜ TOPLAMA
    SAMSUNG GALAXY S PLUS VAR BİRDE
    APPLE ÜRÜNLERİ VEYA S3 İÇİNDE NE ALIRDINIZ LÜTFEN YARDIM !!!
  • ipad mini retina bekleye veyahut iphone 5s çıkacak ip5 ler çöp olacak
  • Bence ipod touch 5 alın.İndirimlerde bazen vatancomputer'da 700tl oluyor o fiyata bulursanız çok ideal olur. :))
  • ipod touchlarda kasmadan oyun oynanabiliyormu iphone 5 den farkları neler
    700 tl ise 450 tl ye de ipod touch 4 var
    bende ipod touch alcam

450 tl ye ipod touch 4 mü 700 e ipod tocuh 5 mi

iphonelerden farkılerdir
    ipad mini mi ipod touch mu
  • 5 al iphone'den tek farkı arama özelliğinin olmayışı.ipod touch 4-5 arasında ekranından tutun işlemcisine çok fark var bence değer.

Edit=iphone 5 işlemcisine falan girmiyorum zaten önde gereksiz yorumlarda bulunmazsanız sevinirim.Yok kamerası daha iyide şuda buda diye.Zaten bilen biliyor neyin nerde durduğunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 11 Mayıs 2013; 17:29:48 >
  • Şimdi iş sende bitiyor hocam..eğer taşıma da sıkıntı olmaz dersen tabi ki iPad (bu mini veya normal sana bağlı) yok o abest kaçar diyorsan iPod ki telefonun seni idare eder ( burda da sağ cebinde telefon sol cebinde iPod taşımak istermisin o var) iPhone dersen hepsi bir arada.. Dikkat ettiysen hiç birinde model vermedim çünkü sen önce bana kalırsa tercihini yap bu de sonra tekrar sor acaba eski model mi şimdi ki mi yoksa bekleyim mi diye.. (Şahsen ben öyle yaptım ve memnunum)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sheitank

Şimdi iş sende bitiyor hocam..eğer taşıma da sıkıntı olmaz dersen tabi ki iPad (bu mini veya normal sana bağlı) yok o abest kaçar diyorsan iPod ki telefonun seni idare eder ( burda da sağ cebinde telefon sol cebinde iPod taşımak istermisin o var) iPhone dersen hepsi bir arada.. Dikkat ettiysen hiç birinde model vermedim çünkü sen önce bana kalırsa tercihini yap bu de sonra tekrar sor acaba eski model mi şimdi ki mi yoksa bekleyim mi diye.. (Şahsen ben öyle yaptım ve memnunum)

samsung galaxy s plus um var
    en iyisi ipad ile yola başlamak
    ilerde belki macbook alırım.
    veya şimdi
    ipad için fiyat perfonmans açısından ne önerirsin ?

• Kesinlikle İpad Almanı Tavsiye Ediyorum.
    İpod Touch 5 yanında kim taşıyacak bence gereksiz bir ürün.ipad 5 i beklemeni tavsiye ederim.
    hatta 1500 ona vereceğine 2300 macbook alabilirsin.
    ayrıca telefonun varsa ki aynı telefona sahibiz samsung s plus gayet yeterli görüyorum samsung galaxy s4 alabilirsin illaki ios dersen ben ipad derim.
    bu arada tavsiye ettiğim model ise 32gb dir.
  • 1000 liraya ipad 4 16gb alabilirsin ama ipad alacaksan kesinlikle 32 gb ve altını tercih etme. Artık oyunların boyutu 1.5-2gb arasında değişiyor. Film izleyip müzikte dinleyeceksen yeni oyun ve uygulama yüklemen için eskilerden bazılarını silmen gerekebilir. 32GB iPad 4 arabilirsin bahsettiğin fiyat aralığında. iOS tarafında herkes iphone'u eleştirebilir ama iPad'i eleştiremez. Tablette kesinlikle en iyisi iPad.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShhLe

quote:

Orijinalden alıntı: sheitank

Şimdi iş sende bitiyor hocam..eğer taşıma da sıkıntı olmaz dersen tabi ki iPad (bu mini veya normal sana bağlı) yok o abest kaçar diyorsan iPod ki telefonun seni idare eder ( burda da sağ cebinde telefon sol cebinde iPod taşımak istermisin o var) iPhone dersen hepsi bir arada.. Dikkat ettiysen hiç birinde model vermedim çünkü sen önce bana kalırsa tercihini yap bu de sonra tekrar sor acaba eski model mi şimdi ki mi yoksa bekleyim mi diye.. (Şahsen ben öyle yaptım ve memnunum)

samsung galaxy s plus um var
    en iyisi ipad ile yola başlamak
    ilerde belki macbook alırım.
    veya şimdi
    ipad için fiyat perfonmans açısından ne önerirsin ?

İpad..şimdi bak bende iPad 2 var hiç bir şekilde kastığına rastlamadım performans güzel paran varsa tabii ki en son çıkanını al derim.eğer taşıma diyorsan mini al derim orta bi şey istiyorsan iPad 3. Biraz ucuz ve güzel diyorsan iPad 2..bana kalırsa şu Haziran'ı çıkar öyle al ama..iyice alacağın şeyi kafaya koy Haziran etkinliğinden sonra al hem biraz daha ucuzlar hemde belki bir alet tanıtırlar ve onu almak istersin

• Neye ihtiyacın var ise onu al dostum. Mesela bende şu an iPhone 5 var yayet memnunum. Ama onun yerine 4S i satmadan 4S + iPod Touch alsam daha güzel olurdu ama neyse artık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.