Şimdi Ara

iPhone 5S Ekranı Çatlattım SS'Li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Dis. Garantili iPhone 5S Telefonumun ekranını an itibari ile sert zemine düşürdüğüm için Ekranını Tuz buz ettim.

Dokunmatığında hiçbir problem yok sadece cam Parçalandı, Bursada ikamet ediyorum Acaba %100 Orjinal yaptırabileceğim bir servis varmı yoksa Yetkili servisemi götürmem sağlıklı ?

Fiyat aralığı nedir cebimden amaçsız çıkıcak bir para çünkü :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wi3RunjA -- 22 Mayıs 2023; 21:55:39 >

• Güncel arkadaşlari Lütfen yardımcı olun
  • Kesinlikle disardan ekran taktirma.. Daglar kadar ekran kalitesinde fark oluyor.. Onu gectim yuZde doksan ihtimallede sensorlerin calismiyor. Telefondan soguyorsun. Ya orjinal cikma ekran bul tak veya taktir. Yada applestore' da hallettir.. Telefoncularin yuzde doksan besi sahtekardir.. Aman bulasma kardesim. Telefonunu yak patlat yine bulasma..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bayy_SS B kullanıcısına yanıt
    acaba applestore telefon numarası kaç çünkü kvk garantili cihaz değil :/
  • Kardes randevu alman gerekiyor.. Ve applestore kargo ile kabul etmiyor cihaz.. Birebir randevu alip goturmen gerekiyor. Garantisi olsa bile cihazin kullanici hatasi oldugundan ise yaramaz. Garantisi olmadanda goturup islem yaptirabilirsin.. Belli bir ucret odeyip sifir cihaz dahi alabilirsin. Ekranini degisdirmektense...

• bayy_SS B kullanıcısına yanıt
    O ucret 700 kusur ama hocam . Bir konu vardi dun gordum arkadasin teki kvk serviste 200 tl ye degistirmis.

• Kardesim ekran haricinde pil sorunu veyahut boya atma sorunu gibi durumlar varsa bence dusunulur ama dediginiz gibi guvenilir servislerde genpa gibi pupa gibi biraz daha kurumsal yerlerde islerm yaptirmasinda fayda var...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.