Şimdi Ara

İPHONE 5S HAKKINDA YARDIM LÜTFEN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • paralel ithalat mı aldın yoksa distribütör garantili mi?
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    onu bilmiyorum desem hocam ?
  • mehmett3452 kullanıcısına yanıt
    Insanlar yardim etmeye calismis ama inatla ayni seyleri soruyorsunuz. Cihazinizda donanimsal sikinti var ve degismesi gerek. Apple a giderseniz 5dk icinde degisir, golda giderseniz surpriz. Illa ki degistirecekler ama surec kisiden kisiye degisir. Kimsenin bilemeyecegi bisey soruyosunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lyzard kullanıcısına yanıt
    hocam peki randevu almam gerek mi bu durumda ? pazartesi günü gidicem'de.
    içinden genpa veya kvk garanti kğıdı çıktı mı? kutunun arkasında seri numarası /TR ile bitiyor mu..eğer öyle ise türkiye cihazıdır.yoksa yurtdışı cihazdır.Apple Store'da bu cihazlara bakmayabiliyor.
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    imei numarasından kontrol ettirdim telefon yurtiçi kayıtlı.
    o zaman Apple Store'dan değişim olacak randevu alıp gitmelisin
  • Sorun donanımsal değil fakat restore ile geçmediğine göre zorlu yolları gözüktü size. Sorunun donanımsal olmadığını tekrarlıyorum.

• MAXSTAR kullanıcısına yanıt
    hocam neye dayanarak bu konuya vardınız şimdi beni ikilemde bıraktınız.
    Sen bu görüntüleri SS almadın mı ? Senin elranında olan sorun benim ekranımda gözükmemesi lazım fakat gözüküyor bu da demektir ki sorun senin panelde değil yazılımında

bildirimlerden geçişlerde olurken telefonda tam olduğu esnada telefonumla ss aldım hemen geçip gidiyor yani o 1 saniye arasında ss aldım attım fotoları.
    Sorun yazılımsal

Zorlu yolu gözüktü dediğiniz gibi bize o zaman hocam sorun çıkarmadan değiştirirler inşallah.
  • aynısı 3 ay önce başıma geldi zorlu center'da degiştirdim ama yeniden aynı sorun oluştu ne yapsam bilemiyorum artık
  • prAmid kullanıcısına yanıt
    hocam sende çok şanssızmışsın ya nasıl desem göze batar bi şekilde bir sorun değil çünkü resimlerde telefon ios 7.1.1'di telefonu ios 8.0.2'ye güncelledim sadece telefonu home tuşundan menüye geçmek için açarken solda çok az derecede olmaya devam ediyor sende zamanla bi değişme oldu mu hocam beyazlığın dahada artması gibi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmett3452

hocam sende çok şanssızmışsın ya nasıl desem göze batar bi şekilde bir sorun değil çünkü resimlerde telefon ios 7.1.1'di telefonu ios 8.0.2'ye güncelledim sadece telefonu home tuşundan menüye geçmek için açarken solda çok az derecede olmaya devam ediyor sende zamanla bi değişme oldu mu hocam beyazlığın dahada artması gibi ?

Hocam 2 telefondada aynı yerde aynı sorun çok garip. Tuş kilidini açtıkdan sonra sol tarafta oluyor. Sürüm 7.1.1
    hocam bende telefonu 0 almıştım benimde 7.1.1'di belkide yazılımdan olabilir çünkü ios 8.0.2'ye geçtiğim gibi sadece home tuşu ile menüye geldiğimde aşırı derecede az şekilde solda beliriyor telefonu şimdi itunes'den restore edicem icloud'a yedekleri aldım zaten düzelirse size bildiririm.
  • quote:

hocam bende telefonu 0 almıştım benimde 7.1.1'di belkide yazılımdan olabilir çünkü ios 8.0.2'ye geçtiğim gibi sadece home tuşu ile menüye geldiğimde aşırı derecede az şekilde solda beliriyor telefonu şimdi itunes'den restore edicem icloud'a yedekleri aldım zaten düzelirse size bildiririm.

tamam hocam sevinirim
    aynı hocam değişen bişi olmadı randevu alıp zorlu'ya gidicem artık ürün değişimi için.
  • quote:

aynı hocam değişen bişi olmadı randevu alıp zorlu'ya gidicem artık ürün değişimi için.

Tamam o zaman hocam sagol bende alıyım bugun
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.