Şimdi Ara

İPHONE 5S HAKKINDA YARDIM LÜTFEN (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kardeşim ayarlar > genel > sifirla > ana ekran yerleşimini sifirla de sorunun büyük ihtimal ile düzelecektir .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uygulamalardan ana ekrana geçerken olur bu sorun değil dikkat edin çıktığı yere ordaki uygulamanın bir harfinin yansımasıdır

• Gold mağazası grey cihaz satmaktadır garantisini kendi adı altında vermektedir. Eğer cihazınıza vip protech dahi aldıysanız sakın kullanmayın. Ve direk değişimini talep edin cihazın değişimini gold yapacaktır.

• senin dediğin şekli yapınca uygulamalar ilk haline geldi bu seferde sağ tarafta o beyazlanma oldu hocam uygulamaları kendime göre düzenleyince hata aynı yerde belirmeye devam ediyor.
  • Mobilonarım kullanıcısına yanıt
    cuma günü zorlu'da randevum var onlar değişim yapmaz mı yani ? vip protech'li mi bilmiyorum hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmett3452

cuma günü zorlu'da randevum var onlar değişim yapmaz mı yani ? vip protech'li mi bilmiyorum hocam.

Merhaba, cihazı zorluya götürmeniz sonucu size ücrette çıkarta bilirler, fakat şansınızı deneyin bence, cihazı onarıma bırakmanızı isterlerse garanti kapsamında onarım yapılıp yapılmayacağını sorun, garanti dışı ücretli onarım derkerse hiç açtırmayın, bu sefer gold garantisi de yetkisiz müdahale ile son bulacaktır. Direk cihazınızı gold mağazasına götürüp değişimini ISRAR'la talep edin.

tamam hocam teşekkkürler.
  • hocam benzer bi sorun benim cihazımda da oldu malesef henüz 8 günlük cihazım burdan inceleyebilirsiniz konu açmıştım http://forum.donanimhaber.com/m_98221022/f_//tm.htm#98221132 sizin cihaz yazılımsal gibi çünkü bende ekran ssi alınca sorun yokmuş gibi görünüyordu cihazı aldıgım yere götürdüm bekliyorum umarım değişim olur
  • exemaniac2 E kullanıcısına yanıt
    hocam cuma gününü bekliyorum bende apple store'dan randevu aldım senin şanssızlığın gaziantep'de bulunman inşallah senin telefondan servisten olumlu bi haber gelir.
  • sağolun hocam inşallah diyelim
  • Merhaba eğer cihazınızın vip protech sigortası var ise. Kullanmadan değişimini isteyin. Fakat bu tür onarımı olacak durumda değişim vermeleri çok düşük ihtimal.

hocam ürünüm illa değişsin gibi bi sürekli isteğim yok sorun onarımla halledilsede olur benim için yeterki bi sorunu kalmasın.
  • soyturk58 kullanıcısına yanıt
    hocam haklıymışsınız hava durumu benim ilk menüde en soldaydı bugün zorlu center'da bu sorunu gösterdim geçişlerde sadece ilk menümde sorun oluyodu hava durumunun yerini değiştirince düzeldi komik bi durum ama sıkıntı çözüldü yani. :D
  • Benim dediğimi ilk okusaydın hocam anlardın direk 😄 yazılımsal o şimdi oraya ne koyduysan arada onun bir harfi geçişlerse parlamaya başlar :D

• soyturk58 kullanıcısına yanıt
    hocam o kadar yorum var kafam karışmıştı resmen koyduğum uygulama sorun çıkarmıyor şükür sorun çözüldü
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.